ru en cz

Servis Toyota Praha v Autoservisu Garant opraví váš vůz Toyota rychle a spolehlivě. Provedeme servisní a garanční prohlídku, výměnu oleje, brzd, výfuku, ale i opravy motorů, převodovek, karoserií, diagnostiku a autoelektriku. Plníme a opravujeme klimatizace. Autoservis, pneuservis, diagnostika, geometrie, autoelektrika, hybrid servis, plugin, karosárna, lakovna, dekarbonizace motoru Toyota. Můžete si vybrat ze dvou poboček servisu – Praha 3 Žižkov a Praha 10 Strašnice.

TOYOTA SERVIS PRAHA – AUTOSERVIS  GARANT – CTÍME  ŘEMESLO

Toyota servis Praha

Autoservis Garant používá pro vozy Toyota pouze kvalitní dílenské vybavení včetně nejmodernějších přípravků a diagnostiku motorů Toyota. Provádíme mechanické, karosářské i elektrikářské opravy včetně autodiagnostiky. Opravujeme i řídící jednotky a jednotlivé díly, které by se jinde musely měnit. Postupujeme vždy tak, aby oprava byla kvalitní a náklady přiměřené. Neměníme díly automaticky jako v některých autorizovaných servisech Toyota.

Autoservis Garant - Servis Toyota v Praze Autoservis Garant – Servis Toyota v Praze

Autoservis Toyota Praha – postup oprav a cena

S dotazy ohledně postupu opravy nebo ceny volejte rovnou technika Aleše Kaisera, tel. 777 612 763, e-mail: ales.kaiser@autoservis-garant.cz nebo si můžete přímo objednat opravu.

Všechny opravy provádíme rychle, obvykle den až dva u mechanických závad. U klempířských a diagnostických oprav dle dohody a náročnosti. Disponujeme oficiálními Autodaty pro všechny modely značky Toyota. Na všechny opravy poskytujeme zákonnou záruku.

Ukázky realizací servisu Toyota

Často prováděné úkony na vozech Toyota

Přímý kontakt na technika  tel. 777 612 763

Nemáte čas přijet v týdnu? Autoservis Garant má otevřeno i v sobotu od 9 do 15 hodin.

Často opravované modely Toyota

 • Toyota Yaris
 • Toyota Aygo
 • Toyota Auris
 • Toyota Verso
 • Toyota Corolla
 • Toyota Carina
 • Toyota Avensis
 • Toyota RAV 4
 • Toyota Landcruiser
 • Toyota Hilux
 • Toyota Proace
 • Toyota Hybrid
 • Toyota Plugin

Časté vady vozidel Toyota:

Toyota Yaris: vadné váhy vzduchu, systém proměnného časování ventilů (svítí diagnostika), koroze vedení brzd, nekvalitní vstřikovače common rail (D-4D), ložiska kol
Toyota Corolla: únik chladiva klimatizace, nadměrná koroze výfuku, poddimenzované spojky, nesouměrné brzdy, únik oleje motoru, praskání hlav válců
Toyota Carina: únik chladicí kapaliny motoru, závady klimatizace, prasklá hlava válců, nadměrná koroze podvozku, korekce světel
Toyota Avensis: praskající hlavy válců, elektroinstalace, zvlněné kotouče, geometrie kol, koroze brzdového potrubí, zpuchřené brzdové hadičky
Toyota RAV: únik oleje z automatické převodovky, podvozkové díly – zejména brzdy, tlumiče, silentbloky, častá silná koroze
Toyota Landcruiser: hlučné převodovky, praskající obaly turbodmychadel, všechny podvozkové díly, křížové klouby kardanových hřídelů, brzdy

Náhradní díly Toyota

Nejčastěji používáme náhradní díly z druhovýroby. Především od kvalitních a prověřených dodavatelů, kteří často ty samé díly dodávají i pro prvovýrobu. Pokud to klient požaduje nebo se díl v druhovýrobě nedodává, zajistíme i originální autodíly. Na všechny nové díly se vztahuje minimálně dvouletá záruka. Na vybrané komponenty i tříletá.

REZERVUJTE SI OPRAVU     tel.    777  612  763

Vybavení autoservisu Garant pro opravu vozů Toyota

spotovací přístroj pro opravy karoserií
rovnací rám na opravu karoserií
diagnostické přístroje – osciloskop, automatické čtečky závad
desková zkušebna brzd, tlumičů
profesionální zouvačka + vyvažovačka kol
měřák pro vyhodnocení tlaku motoru
geometrie kol
automatická plnička klimatizací
endoskop atd.

Inspekční prohlídka autoservis Garant

Neautorizovaný servis Toyota

Autoservis Garant není oficiálním servisem Toyota. I přesto jsme schopni provést opravu kvalitně, rychle a levně. Vyzkoušejte nás, budete spokojeni. Přestože nejsme svázáni smluvně s výrobcem značek Toyota, pravidelně odebíráme originální Toyota díly přímo od jednotlivých dealerů Toyota. Tam kde je to vhodné nebo nezbytné, použijeme originální Toyota díl (například motorové díly, díly převodovek, atypické díly). Naopak tam kde to není nutné nebo efektivní (filtry, oleje, brzdy, podvozkové díly atd.) můžeme použít kvalitní značkové díly z aftermarketu. Jedná se o kvalitativně shodné díly, které si automobilky samy obvykle nevyrábí a nakupují je od těchto výrobců. Jedná se například v obecné rovině o značky Bosch, TRW, Ferrodo, Bisltein, Ate, Sachs, Valeo, Febi, Luk, Inna, Mann, UFI, Herth+Buss Jakoparts, Nipparts. Oleje používáme většinou Shell, Total, Castrol.

Cena opravy vozů Toyota

 • Výměna oleje + olej 10W40 (4,5 litru) = 1.575,-
 • Přezutí 4 ks pneu + montáž na vůz = 1.200,-
 • geometrie jedné nápravy = 1850,-
 • Výměna + baterie 35Ah = 1.460,-
 • OBD Diagnostika motoru = 980,-
 • Ostatní ceny oprav toyota

Konkrétní kalkulaci na vaší Toyotu zpracujeme při osobním setkání nebo na vyžádání e-mailem ales.kaiser@autoservis-garant.cz.

Diagnostika motoru Toyota

Při složitějších závadách používáme diagnostický přístroj (počítač) pro vyčítání paměti závad řídících jednotek. Zároveň používáme osmikanálový digitální osciloskop pro složité opravy řídících jednotek a dohledávání elektronických závad.

Oprava klimatizace Toyota

V drtivé většině vozidel této značky jsou dnes automaticky namontovány klimatizace. I o ně se ale někdo musí starat, udržovat je, případně opravovat. Autoservis Garant je autorizovaným „Climatic centrem“ pro servis a opravy klimatizací. Kromě oprav nabízíme samozřejmě i doplnění klimatizace a dezinfekci klimatizace. Opravy klimatizace provádíme bez objednání. Plníme i klimatizace s novým chladivem 1234yf. Jsme neautorizovaný servis vozidel Toyota. Nemáme žádné partnerství ani smlouvu s výrobcem vozů Toyota. Přesto opravujeme vozy rychle a spolehlivě.

Rychlý kontakt na technika   tel.   777  612  763

Nestíháte dát vozidlo do servisu v týdnu? Autoservis Garant opraví Vaše auto i v sobotu od 9 do 15 hodin. Najdete nás v ulici Na Jarově 2, Praha 3.

Často také hledáte: