ru en cz

Servis Ford PrahaServis Ford Praha v Autoservisu Garant. Opravuje všechny modely Ford bez ohledu na stáří. Provádíme garanční prohlídky, výměny oleje, brzd, tlumičů, výfuků, podvozkových dílů atd. Kromě mechanických oprav nabízíme i opravy autoelektriky a autodiagnostiku Ford. Zároveň provádíme opravy karoserií po nehodě, likvidaci pojistných událostí, lakování aut a dekarbonizaci motoru Ford.

AUTOSERVIS FORD  Praha –   SPOLEHLIVÝ  A  POCTIVÝ

Servis Ford Praha – ukázka realizací

 

Co o nás říkají klienti: Děkuji za opravu, jsem s výsledkem velmi spokojen. Byl jsem u vás poprvé a potěšilo mě, že nepojízdné auto vás servis přijal v sobotu a do úterka byla hotová. Děkuji také za dodatečné zprovoznění rádia, jehož chybějící kód nebyla vaše chyba. Tomáš Uher, Ford Fusion | Přečtěte si více ohlasů našich zákazníků

Nabízíme mechanické, karosářské i elektrikářské opravy aut včetně složitých elektronických závad. Nejede Váš Ford jak má? Volejte našeho technika Aleše Kaisera, tel. 777 612 763, e-mail: ales.kaiser@autoservis-garant.cz nebo se přímo objednejte. Všechny opravy provádíme rychle a kvalitně dle předem dohodnuté cenové nabídky. Většinu zakázek vyřizujeme do dvou dnů. Pracujeme s oficiálními Autodaty značky Ford. Jsme autorizovaným Brzdovým centrem ATE + Podvozkovým centrem Bilstein.

Ate brzdové centrum   Podvozkové centrum

Běžná údržba na vozech Ford:

Rychlý kontakt na servis FORD tel. 777 612 763

Nejčastěji opravované Fordy:

Autoservis Ford - ilustrační foto 2

Chronické závady Ford:

Fiesta: silná koroze podvozků, prasklý rozvodový řemen, EGR ventily
Focus: zkroucené kotouče, poruchy řídicích jednotek, praskání rozvodových řemenů, únik motorového oleje, klíčky, zámky,
Escort: časté vůle podvozkových dílů, nadměrné opotřebení tlumičů, praskání rozvodových řemenů
Mondeo: praskání rozvodových řemenů + hlav válců, nadměrné opotřebení klíčů, váhy vzduchu, spojky + setrvačníky, vadná turbodmychadla, klimatizace
S-MAX: dvouhmotnostní setrvačníky, spojky, vstřiky, čerpadla, netěsné motory, brzdy, hlučné motory
Galaxy: přední brzdy, klíče, zámky, podvozkové díly

Máme zkušenosti se servisem nových modelů Ford – nová Fiesta, Focus, Tourneo Connect, Edge, Kuga nebo Ranger.

Náhradní autodíly Ford

Při opravách používáme převážně díly z druhovýroby. V případě potřeby pracujeme i s originálními autodíly. Na všechny námi dodávané auto díly se vztahuje minimálně dvouletá záruka.

Vybavení našeho Ford servisu

3D geometrie Ravaglioli
profesionální zouvačka + vyvažovačka kol
desková zkušebna brzd, tlumičů
spotovací přístroj pro opravy karoserií
automatická plnička klimatizací
autodiagnostické přístroje – osciloskop, automatické čtečky závad -FORD  FDS/IDS, Delphi, Bosch, SuperVag, DevCom
rovnací rám na opravu karoserií
měřák pro vyhodnocení tlaku motoru
endoskop atd.

Orientační ceny oprav Ford

  • Montáž + vyvážení kol = 500,-
  • Změření geometrie = 390,-
  • Výměna motorového oleje + olej 10W40 (4,5 litru) = 1.575,-
  • Výměna + baterie 35Ah = 1.460,-
  • Dezinfekce klimatizace ozonem = 750,-
  • Autodiagnostika motoru = 680,- (vyčtení paměti závad)
  • Test brzd + tlumičů na zkušebně = 390,-

Ford servis v Praze

Konkrétní kalkulaci na váš Ford zpracujeme při osobním setkání nebo na vyžádání e-mailem ales.kaiser@autoservis-garant.cz.

Diagnostika motoru Ford

Při složitějších závadách používáme auto diagnostický přístroj pro značky Ford, který umí vyčíst chybová hlášení řídící jednotky. Následně se závada dohledává mechanicky nebo proměřením jednotlivých komponent, případně osciloskopem.

Naše zkušenosti s Fordy

Denní praxi se značkou Ford prohlubujeme pravidelným školením na nové technologie a postupy oprav. Umíme si poradit a víme, že oceníte, když zkušený automechanik dokáže opravit i díl, který by se jinak musel zbytečně měnit za nový.

Přímý kontakt do servisu tel. 777 612 763.

Často hledáte:

Autodiagnostika
Autoelektrika
Likvidace pojistné události
3D geometrie
Smluvní opravna Slavia Pojišťovna
Servis Opel
Servis Citroen

servis Ford

Autorizovaný servis Ford

Autoservis Garant není autorizovaným servisem Ford. Jsme ale schopni provést opravu kvalitně, rychle a levně. Budete spokojeni.

Proč servis Ford v Autoservisu Garant

Autoservis Garant Praha je specializovaným servisem pro vozy značky Ford, který poskytuje kvalitní a profesionální servisní služby pro tyto vozy. Naši technici jsou vyškoleni výrobcem a mají bohaté zkušenosti s opravami, údržbou a servisem vozů značky Ford. Používáme pouze originální náhradní díly, které jsou plně kompatibilní s vozy Ford, a to zaručuje nejvyšší kvalitu a spolehlivost provedených prací.

V Autoservisu Garant Praha nabízíme širokou škálu služeb pro vozy značky Ford, včetně pravidelných servisů, oprav, výměny oleje, kontrol brzd, klimatizace a dalších důležitých komponentů vozů. Jsme vybaveni moderní diagnostickou technikou, která nám umožňuje rychlou a přesnou identifikaci problémů u vozidla. Snažíme se poskytovat vynikající zákaznický servis a pečlivě se starat o vozidla našich zákazníků. V Autoservisu Garant Praha jsme odhodlaní zajistit spokojenost našich zákazníků a poskytnout jim servis na nejvyšší úrovni, aby jejich vozy Ford byly v dobrých rukou a v optimálním technickém stavu.