ru en cz

Honda servis Praha 3 logoHonda servis Praha nabízí opravy všech modelů této značky od servisních a garančních prohlídek až po generální opravy motorů a převodovek. Autoservis Garant v Praze opravuje všechna vozidla značky Honda bez ohledu na stáří nebo model.

Honda servis = poctivé řemeslo

Autoservis Honda Na Jarově 2

Co o nás říkají klienti: Proklientský přístup, pohotové reakce, dodržený termín. A moje Honda CRV opět jezdí bez skřípání. Díky Jan Líbal Michle | Přečtěte si více ohlasů našich zákazníků

Doporučujeme nezanedbávat pravidelné garanční prohlídky dle předpisu výrobce Honda. U oprav vozidel značky Honda se setkáváme nejčastěji s mechanickým poškozením, závadami elektroinstalace, autodiagnostiky, opotřebení podvozkových dílů a úniků provozních kapalin. Všechny závady jsme schopni řešit díky našemu vybavení pro opravu vozidel Honda a profesionální diagnostice. Velmi často vyřizujeme i pojistné události při opravách po autonehodě. Samozřejmostí je i náhradní vozidlo a non stop odtah v případě poruchy. Jsme smluvní partner Slavia pojišťovny.

 

GARANČNÍ   PROHLÍDKA   HONDA  –  RYCHLE  A  KVALITNĚ

 

Autoservis Garant používá pouze kvalitní dílenské vybavení včetně nejmodernějších přípravků a moderní diagnostiku motorů Honda.

Provádíme mechanické, karosářské i elektrikářské opravy včetně diagnostiky vozidel Honda. Opravujeme i řídící jednotky a jednotlivé díly, které by se jinde musely měnit. Postupujeme vždy tak, aby oprava byla kvalitní a náklady přiměřené. Neměníme díly bez rozmyslu a automaticky jako v některých autorizovaných servisech Honda. Provádíme i výměny oleje automatických převodovek, diferenciálů a jejich opravy.

Měníme a opravujeme ventily TPMS pro vozy Honda

Autoservis Honda Praha

Máte-li problém s vozem značky Honda, neváhejte kontaktovat našeho přejímacího technika Aleše Kaisera, tel. 777 612 763, e-mail: ales.kaiser@autoservis-garant.cz nebo si můžete přímo objednat opravu.

Všechny opravy provádíme rychle, obvykle den až dva u mechanických závad. U klempířských a diagnostických oprav dle dohody a náročnosti. Disponujeme oficiálními Autodaty pro všechny modely značky Honda. Na všechny opravy poskytujeme zákonnou záruku. Provádíme i odborné opravy klimatizace všech vozidel Honda.

Ate brzdové centrum   Podvozkové centrum

Nejčastěji prováděné úkony na vozech Honda

Přímý kontakt na servis tel. 777 612 763

Garanční prohlídka Honda

Honda servis Praha 3

Nemáte čas přijet v týdnu? Autoservis Garant má otevřeno i v sobotu od 9 do 15 hodin. Zároveň provozujeme asistenční non stop službu pro odtahy poškozených vozidel.

Často servisované modely Honda

 • Honda Civic (Tourer)
 • Honda Accord
 • Honda CR-V
 • Honda HR-V
 • Honda Jazz
 • Honda CR-Z
 • Honda Insight
 • Honda Legend

Opakující se závady automobilů Honda:

Honda Civic: ložiska kol, únik chladicí kapaliny, čepy a podvozkové díly obecně, ruční brzda, svody výfukového potrubí, řídicí jednotky, únik chladiva klimatizace, kompresory klimatizace, převodovka, naftový filtr občas zamrzne
Honda Accord: praskající rozvodové řemeny, čerpadla, únik chladicí kapaliny, únik brzdové kapaliny, opravy brzd, prodírající se klima hadice, spotřeba oleje velmi vysoká, opotřebené klouby, zkroucené kotouče, lambda sonda
Honda CR-V: zadřený motor, tlumiče, čepy, brzdy, zavěšení kol, pohon 4×4, špatná geometrie – komplikované seřízení

Autoservis Honda - ilustrační foto 2

Náhradní díly Honda

Často používáme originální náhradní díly. Pokud to jde a je to vhodné, použijeme i aftermarket (druhovýrobu).  Především od kvalitních a prověřených dodavatelů, kteří obvykle ty samé díly dodávají i pro prvovýrobu – přímo výrobcům automobilů.

REZERVUJTE  SI  OPRAVU         777 612 763

Vybavení autoservisu Honda Praha 3

spotovací přístroj pro opravy karoserií
rovnací rám na opravu karoserií
3D geometrie kol včetně protokolu
diagnostické přístroje – osciloskop, automatické čtečky závad
desková zkušebna brzd, tlumičů
profesionální zouvačka + vyvažovačka kol
měřák pro vyhodnocení tlaku motoru
plnění klimatizace novým chladivem 1234yf
automatická plnička klimatizace R134a
výměna oleje v automatické převodovce, proplach automatické převodovky
endoskop atd.

Neautorizovaný servis Honda

Autoservis Garant není oficiálním smluvním servisem Honda. I přesto jsme schopni provést opravu kvalitně, rychle a levně. Vyzkoušejte nás, budete spokojeni.

Ceník oprav Honda servis

 • Výměna oleje + olej 10W40 Shell (4,5 litru) = 1.575,-
 • Výměna + baterie 35Ah = 1.460,-
 • Diagnostika motoru = 980,-
 • Ostatní ceny oprav Honda

Konkrétní kalkulaci na vaší hondu zpracujeme při osobním setkání nebo na vyžádání e-mailem ales.kaiser@autoservis-garant.cz.

Diagnostika motoru Honda

Při složitějších závadách používáme diagnostický přístroj (počítač) pro vyčítání paměti závad řidících jednotek. Zároveň používáme osmikanálový digitální osciloskop pro složité opravy řidících jednotek a dohledávání elektronických závad.

Autoservis Garant zkušenosti

Automechanika dělají schopnosti a zkušenosti. Náš tým je složený z odborníků na mechanické, diagnostické i karosářské práce. Máme letité zkušenosti se značkou Honda a jejími specifiky. Vyzkoušejte si nás osobně. Oceníme i Vaše hodnocení spokojenosti s Autoservisem Garant. Můžete si také prohlédnou naše reference.

Oprava klimatizace Honda

Autoservis Garant je autorizovaným “Climatic centrem” pro servis a opravy klimatizací. Kromě oprav nabízíme samozřejmě i doplnění klimatizace a dezinfekci klimatizace. Opravy klimatizace provádíme bez objednání. Plníme i nové chladivo klimatizace 1234yf, které se dává do vozů od roku výroby 2015.

Rychlý kontakt na Autoservis Honda Praha tel. 777 612 763

Nestíháte dát vozidlo do servisu v týdnu? Autoservis Garant opraví Vaše auto i v sobotu od 9 do 15 hodin. Najdete nás v ulici Na Jarově 2, Praha 3. Víkendový provoz je doplněn i nonstop odtahem včetně neděle a všech svátků.

Garanční prohlídka Honda

Často také hledáte:
Ceník autoservis Honda
Lakýrnické práce Honda
Doplnění klimatizace chladivem 1234yf
Přezutí pneu Honda
Diagnostika motoru Honda
Vyřízení pojistné události
Servisní prohlídka Honda
Autorizovaný servis Honda Praha Jarov
Garanční prohlídka Honda CRV
Výměna oleje v automatické převodovce
TPMS senzory tlaku pneu výměna

Vyzvednutí vozu u vás doma. Máte obavy z coronaviru? Volejte 774 998 535. Nikam nemusíte. Vaše auto si na servis vyzvedneme sami!