ru en cz

Servis CitroenProvádíme garanční a servisní prohlídky pro vozy značky Citroën.

Garanční prohlídka slouží jako povinná kontrola auta v záruce. Podle zákona není v žádném případně nutné, aby ji prováděl autorizovaný servis. Měla by se provádět podle předpisu Citroenu v určitých kilometrech a stáří. Každý výrobce si předepisuje garanční prohlídky u jednotlivých modelů odlišně. Žádný univerzální návod proto není. Obvykle to ale bývá každých 15 až 30 tisíc km nebo každý rok – podle toho, co nastane dříve. Přesné informace získáte v servisní knize (serviska) nebo od Citroenu.

 

garancni prohlidka autoservis garant Praha 3

Při garanční prohlídce autoservis obvykle vymění motorový olej a olejový filtr, případně i převodový olej nebo olej v rozvodovce. Podle stavu se mění i vzduchový filtr, kabinový filtr a palivový filtr. U náplní se kontroluje stav a úplnost, případně se mění nebo doplňuje (dle stavu) brzdová kapalina, nemrznoucí směs do motoru, servokapalina atd. Údržba obsahuje

i kontrolu důležitých komponent – brzd, výfuku, tlumičů, čepů, silentbloků, náprav, geometrie, klimatizace atd. Jiné úkony se dělají, když má auto najeto 15 000 km a zcela jiné třeba v 60 0000 nebo 120 000 km. Odlišné jsou i ceny, které se liší podle modelu auta a provedených úkonů dané garanční prohlídky.

Vyzvednutí vozu u vás doma. Máte obavy z coronaviru? Volejte 774 998 535. Nikam nemusíte. Vaše auto si na servis vyzvedneme sami!