ru en cz

Garanční prohlídka na vozy Opel rychle a spolehlivě. Autoservis bez objednání a vyřízení v rámci jednoho dne. Profesionální rychloservis Opel Praha 3. Přijeďte ještě dnes. Provádíme expresně záruční i pozáruční garanční prohlídky. Jsme specializovaný Opel servis. Zapisujeme do servisní knihy, resetujeme intervaly. Kromě garančních a servisních prohlídek provádíme komplexní servis značky Opel.

Volejte technika 774 998 535

Co se dělá při servisní prohlídce a servisu Opel

autoservis Opel Praha 3 Autoservis Garant automechanikRozlišujeme základní, střední a velký servis. Prohlídky se liší podle rozsahu činností, stáří vozu a stavu tachometru. Společná je vždy výměna oleje a filtru motoru. Podle stavu tachometru se mění i filtry vzduchu, kabiny a paliva. Podle stáří se mění i brzdová kapalina, antifreeze, servokapalina, případně náplň klimatizace. Při garanční prohlídce se provádějí výrobcem předepsané servisní úkony. Zde naleznete příklad takového servisního úkonu, předepsaného automobilkou. Jedná se o vozidlo Opel Corsa E CDTI – úkony předepsané při 180 000 km nebo 72 měsíců. . Důležitá je vždy zejména prohlídka podvozku na heveru a všech viditelných mechanických dílů včetně kontroly motorového prostoru. Mimo jiné se kontrolují tlumiče, zavěšení náprav, ramena, silentbloky, výfuková soustava, karoserie, úniky kapalin, brzdy, pružiny, DPF filtr, elektrické díly atd. Samozřejmostí je vynulování servisního intervalu počítačem.

Servisní úkony Opel Corsa – ukázka

Servis Opel Praha– garanční prohlídka- záruka

Podle zákona není nutné provádět garanční prohlídky v autorizovaných servisech Opel. I přesto jednotliví autorizovaní dealeři zastrašují své klienty s nutností jezdit na servis do autorizovaného servisu. Přitom podle platné legislativy to není nutné již od roku 2003. Nebojte se ztráty záruky. Nepodléhejte monopolu výrobců.

Zajímá vás cena garanční prohlídky? Volejte Ondřeje Janečka 774998535 nebo pište klient@autoservis-garant.cz

Opel servis Praha

Nejčastěji opravované modely Opel Adam, Opel Corsa, Opel Crossland, Opel Mokka, Opel Astra, Opel GTC, Opel Cascada, Opel Grandland, Opel Zafira, Opel Insignia, Opel Combo, Opel Vivaro, Opel Movano

Najdete nás v ulici Na Jarově 2, Praha 3. Otevřeno máme i v sobotu. Přijeďte nebo volejte 774 998 535.

Autodiagnostika Opel

Opel-servis-Praha-3-Autoservis-Garant_ Garance a servisní úkonyPři garanční prohlídce vždy vyčítáme paměť závad diagnostiky, tu zresetujeme a nastavíme nový servisní interval. Používáme specializovanou diagnostiku Opel. Při každém servisu provádíme i zátěžový test baterie, měření bodu varu brzdové kapaliny, kontrolu vypnutí plochého řemene, kontrolu osvětlení a kontrolu dobíjení.

Doplnění klimatizace Opel

Při servisní prohlídce na přání klienta doplňujeme klimatizaci, aby správně fungovala. Plníme oba typy používaných plynů klimatizace, původní typ R134a i nově používaný typ (v nových vozech povinně od roku 2017) R1234yf. Oba plyny plníme na počkání bez objednání. Na přání provádíme i dezinfekci klimatizace.

Garanční prohlídka Opel bez objednání – volejte 774 998 535

Test brzd při garanční prohlídce

Při garanční prohlídce vždy kompletně testujeme brzdový systém. Kromě testu brzd na zkušebně provádíme i mechanickou kontrolu brzd na zvedáku, kontrolu brzdové kapaliny a opotřebení brzdových komponent. Detailní výsledek testu brzd obdržíte v podobě podrobného protokolu. V případě potřeby vyměníme brzdové destičky nebo i kotouče.

CENY GARANČNÍCH PROHLÍDEK Opel

autoservis Opel Praha 3 Autoservis Garant automechanik garanční prohlídkaCena se liší dle modelu a konkrétního motoru (benzin, diesel) a nájezdu kilometrů. Zároveň cenově odlišujeme rozsah servisu. Zejména malý, střední a velký servis. Vliv na cenu má i stav a opotřebení jednotlivých dílů. Ceny garančních prohlídek se obvykle pohybují od 3500 do 9600 korun dle výše uvedených specifikací.Výjimečně i více, zejména na luxusní a sportovní vozy nebo větší SUV.

Zjistěte cenu na tel:  774 998 535.

ZNAČKOVÉ AUTODÍLY Opel

Při provádění garančních prohlídek používáme kvalitní značkové díly s minimálně dvouletou zárukou, u vybraných i tříletou. U těchto dílů je garantovaná vysoká kvalita za rozumnou cenu. Obvykle od německých, italských a francouzských dodavatelů autodílů – například Bosch, Brembo, Ferodo, Continental, Sachs, Febi, Luk, Inna, Mann, UFI, Ate, Monroe, alternativně Herth+Buss Jakoparts, Nipparts. Oleje používáme většinou Shell, Castrol, Total.

Garanční prohlídka prodlouží životnost

Servisní a garanční prohlídky se vyplatí pečlivě dodržovat, a to i po záruce. Předejdete tak nečekaným závadám a celkové náklady na servis se sníží. Životnost vašeho auta se prodlouží a kvalita užívání také.

Časté dotazy: