ru en cz

Peugeot servis garanční prohlídka logoPoskytujeme garanční prohlídku pro automobily Peugeot v prvotřídní kvalitě a bez čekání. Autoservis Garant servisuje i bez objednání rychle a spolehlivě. Profesionální rychloservis Peugeot Praha 3. Provádíme expresně záruční i pozáruční garanční prohlídky a servisní prohlídky. Jsme specializovaný Peugeot servis. Zapisujeme do servisní knihy, resetujeme intervaly, vyčítámě paměť závad počítače. Kromě garančních a servisních prohlídek provádíme komplexní servis značky Peugeot.

Volejte technika 774 998 535

Naše reference

Co se dělá při servisní prohlídce Peugeot

Rozlišujeme základní, střední a velký servis pro vozy Peugeot. Prohlídky se liší podle rozsahu činností, stáří vozu a stavu tachometru. Společná je vždy výměna oleje a filtru motoru. Podle stavu tachometru se mění i filtry vzduchu, kabiny (klimatizace) a paliva. Podle stáří se mění i brzdová kapalina, antifreeze, servokapalina, případně náplň klimatizace. Při garanční prohlídce se provádějí výrobcem předepsané servisní úkony. Zde naleznete příklad takového servisního plánu, předepsaného automobilkou. Jedná se o vozidlo Peugeot 508 s motorem 2,0 HDI – úkony předepsané při 90 000 km.

Důležitá je vždy zejména prohlídka podvozku na heveru a všech viditelných mechanických dílů včetně kontroly motorového prostoru. Mimo jiné se kontrolují tlumiče, zavěšení náprav, ramena, silentbloky, výfuková soustava, karoserie, úniky kapalin, brzdy, pružiny, DPF filtr, elektrické díly atd. Samozřejmostí je vynulování servisního intervalu počítačem.

Zajímá vás cena garanční prohlídky? Volejte Ondřeje Janečka 774 998 535 nebo pište klient@autoservis-garant.cz

Peugeot servis Praha

Nejčastěji opravované modely Peugeot 108, Peugeot 208, Peugeot 301, Peugeot 308, Peugeot 3008, Peugeot 508, Peugeot 5008, Peugeot Rifter, Peugeot Bipper, Peugeot Parner, Peugeot Traveller, Peugeot Expert, Peugeot Boxer

Najdete nás v ulici Na Jarově 2, Praha 3. Otevřeno máme i v sobotu. Přijeďte nebo volejte 774 998 535.

Autodiagnostika Peugeot

Při servisní prohlídce vždy vyčítáme paměť Peugeotzávad diagnostiky, tu zresetujeme a nastavíme nový servisní interval. Používáme specializovanou diagnostiku Peugeot. Při každém servisu provádíme i zátěžový test baterie, měření bodu varu brzdové kapaliny, kontrolu vypnutí plochého řemene, kontrolu osvětlení a kontrolu dobíjení.

Doplnění klimatizace Peugeot

Při servisní prohlídce na přání klienta doplňujeme klimatizaci, aby správně fungovala. Plníme oba typy používaných plynů klimatizace, původní typ R134a i nově používaný typ (v nových vozech povinně od roku 2017) R1234yf. Oba plyny plníme na počkání bez objednání. Na přání provádíme i dezinfekci klimatizace.

Garanční prohlídka Peugeot bez čekání – volejte 774 998 535

CENY GARANČNÍCH PROHLÍDEK Peugeot

 autoservis Peugeot Praha 3 Jarov garancni prohlidkaCena se liší dle modelu a konkrétního motoru (benzin, diesel) a nájezdu kilometrů. Zároveň cenově odlišujeme rozsah servisu. Vliv na cenu má i stav a opotřebení jednotlivých dílů. Ceny garančních prohlídek se obvykle pohybují od 3500 do 9600 korun dle výše uvedených specifikací.Výjimečně i více, zejména na luxusní a sportovní vozy nebo větší SUV.

Test brzd při garanční prohlídce

Při garanční prohlídce vždy kompletně testujeme brzdový systém. Kromě testu brzd na zkušebně provádíme i mechanickou kontrolu brzd na zvedáku, kontrolu brzdové kapaliny a opotřebení brzdových komponent. Detailní výsledek testu brzd obdržíte v podobě podrobného protokolu. V případě potřeby vyměníme brzdové destičky nebo i kotouče.

ZNAČKOVÉ AUTODÍLY Peugeot

servis Peugeot Praha 3 Autoservis Garant_Zizkov JarovPři provádění garančních prohlídek používáme kvalitní značkové díly s minimálně dvouletou zárukou, u vybraných i tříletou. U těchto dílů je garantovaná vysoká kvalita za rozumnou cenu. Obvykle od německých, italských a francouzských dodavatelů autodílů – například Bosch, Brembo, Ferodo, Continental, Sachs, Febi, Luk, Inna, Mann, UFI, Ate, Monroe, alternativně Herth+Buss Jakoparts, Nipparts. Oleje používáme většinou Shell, Castrol, Total.

Servis Peugeot Praha– garanční prohlídka- záruka

Podle zákona není nutné provádět garanční prohlídky v autorizovaných servisech Peugeot. I přesto jednotliví autorizovaní dealeři zastrašují své klienty s nutností jezdit na servis do autorizovaného servisu. Přitom podle platné legislativy to není nutné již od roku 2003. Nebojte se ztráty záruky. Nepodléhejte monopolu výrobců.

Časté dotazy: