ru en cz

vymena oleje DSG prevodovka VWProvádíme profesionální výměny oleje DSG převodovek (používají se ve vozech Škoda a Volkswagen. U Audi se DSG převodovka nazývá S tronic) automatickou plničkou včetně proplachu převodovky a chemické dekarbonizace olejových úsad. Jsme specializovaný servis na automatické převodovky a DSG převodovky. Díky letitým zkušenostem a mnoha výměnám olejů automatů a DSG převodovek týdně dokážeme zajistit profesionální výměnu oleje převodovky.

Volejte technika 774 998 535

Provozovny: Strašnice a Žižkov

Proč měnit olej v DSG převodovce

Olej se běžnou jízdou zahřívá a přepaluje, čímž degraduje. Navíc se do něj pozvolna uvolňují drobné kovové částice převodovky a tvoří se olejové úsady, karbon. Taková převodovka nefunguje správně a může se i poškodit. Někdy olej i uniká a převodovka není řádně mazaná.

Kdy vyměnit olej v DSG převodovce

Ideálně každých 60 000 km nebo každých pět let. Pokud jezdíte hodně dynamicky nebo často po městě, olej by se měl vyměnit dříve. Pokud již pociťuje sníženou kvalitu řazení, výměna oleje může pomoci. Pokud jste auto koupili a neznáte historii vozu, olej také doporučujeme vyměnit. Předejte tak drahým opravám převodovky. Velmi důležité je před výměnou provést takzvaný proplach převodovky automatickou plničkou. Jedině tak docílíte úplného odstranění starého oleje, který nikdy nevyteče samospádem, na to je třeba použít plničky automatu.

Výměna oleje DSG bez objednání 774 998 535

Specialisté na výměnu oleje DSG převodovky

Týdně provádíme několik výměn olejů ve všech typech převodovek. Na převodovky se specializujeme, máme potřebné vybavení, profesionální plničku a rozumíme jim. Navíc používáme výhradně značkové oleje, které máme odzkoušené.

Cena výměny oleje v automatu DSG

Výměna oleje DSG převodovky se liší podle typu a značky vozu (šestistupňová, sedmistupňová). Obvykle jsou to jednotky tisíc korun. Rozhodně je výměna oleje DSG převodovky výrazně levnější a rychlejší než její případná oprava. Prevence je zde na místě a vyplácí se.

Ze slovníku

  • DSG je zkratka pro Direct-shift gearbox (V němčině pak Direkt-Schalt-Getriebe)

Volejte přímo technika na převodovky Ondřeje Janečka 774 998 535.