ru en cz

vymena oleje DSG prevodovka VWProvádíme profesionální výměny oleje DSG převodovek. Jsme specializovaný servis na automatické převodovky. Díky letitým zkušenostem a mnoha výměnám olejů automatů a DSG převodovek týdně dokážeme zajistit kvalitní výměnu oleje vaší převodovky. Garantujeme rychlost a spolehlivost. Díky kapacitě 10 stání přijímáme i bez objednání.

Volejte technika 774 998 535

Proč měnit olej v DSG převodovce

Olej se běžnou jízdou zahřívá a přepaluje, čímž degraduje. Navíc se do něj pozvolna uvolňují drobné kovové částice převodovky a tvoří se olejové úsady, karbon. Taková převodovka nefunguje správně a může se i poškodit.

Kdy vyměnit olej v DSG převodovce

Ideálně každých 60 000 km. Pokud jezdíte hodně dynamicky nebo často po městě, olej by se měl vyměnit dříve. Pokud již pociťuje sníženou kvalitu řazení, výměna oleje může pomoci. Pokud jste auto čerstvě koupili a neznáte historii vozu, olej také doporučujeme vyměnit. Předejte tak drahým opravám převodovky.

Výměna oleje DSG bez objednání 774 998 535

Specialisté na výměnu oleje DSG převodovky

Týdně provádíme několik výměn olejů ve všech typech převodovek. Na převodovky se specializujeme, máme potřebné vybavení a rozumíme jim. Navíc používáme výhradně značkové oleje, které máme odzkoušené.

Cena výměny oleje v automatu DSG

Výměna oleje DSG převodovky se liší podle typu a značky vozu (šestistupňová, sedmistupňová). Obvykle jsou to jednotky tisíc korun. Rozhodně je výměna oleje DSG převodovky výrazně levnější a rychlejší než její případná oprava. Prevence je zde na místě a vyplácí se.

Volejte přímo technika na převodovky Ondřeje Janečka 774 998 535.

Více:
Garanční prohlídka Citroën

Zavřít