ru en cz

Autoservis Garant nabízí k zapůjčení vozidla značek Škoda, Peugeot, Renault, Hyundai, Ford, VW,  Audi, Citroen a Nissan. Vybírat můžete jak z automobilů nižší střední třídy, tak i mezi luxusnějšími vozy. Zapůjčit si můžete i automobil kategorie SUV nebo MPV. K dispozici máme vozy s mechanickými převodovkami i s automatickými.

Naše autopůjčovna pro vás zařídí náhradní vozidlo zdarma (jste-li poškozeným při dopravní nehodě.) Pro podrobnější informace volejte přejímacího technika 777 612 763.

Autopůjčovna Superb

Vozy k zapůjčení s mechanickou převodovkou:

Škoda Octavia kombi
Škoda Superb
VW Passat kombi
Peugeot 307 kombi
Renault Scenic
Renault Laguna kombi
Ford Mondeo
Audi A4 kombi
Hyundai SantaFe
Ford Transit

Vozy k zapůjčení s automatickou převodovkou:

Nissan Primera
Citroen C4 Picasso

náhradní auto pojišťovna nárok

Náhradní vozidlo zdarma

Jste-li poškozeným při dopravní nehodě, máte z povinného ručení nárok na náhradní vozidlo zdarma po celou dobu opravy. Pojistnou událost navíc vyřídíme za vás. Vyberte si náhradní vozidlo z naší nabídky. Podrobnější informace získáte telefonicky 774 998 535 nebo na klient@autoservis-garant.cz. Spolupracujeme se všemi pojišťovnami a vyřizujeme administrativní náležitosti pojistných událostí.

Smluvní servis a autopůjčovna České pojišťovny

Autoservis Garant je smluvním servisem České pojišťovny. Při uplatnění pojistné události z povinného ručení vám zajistíme náhradní vozidlo po dobu opravy zdarma bez doplatků i amortizace a s přímou likvidací.

Smluvní servis a autopůjčovna Allianz

Autoservis Garant je smluvním servisem a půjčovnou Allianz pojišťovny. Při uplatnění pojistné události z povinného ručení vám zajistíme náhradní vozidlo po dobu opravy zdarma bez doplatků i amortizace a s přímou likvidací.

Smluvní servis a autopůjčovna Pojišťovny Slavia

Autoservis Garant je smluvním servisem Slavia pojišťovny. Při uplatnění pojistné události z povinného ručení vám zajistíme náhradní vozidlo po dobu opravy zdarma.

Informace o vozech k zapůjčení tel.  777 612 763.

 Často také hledáte: