ru en cz

Land Rover servis logoSpecializovaný Land Rover servis Praha 3 – výměna oleje, servisní prohlídka, brzdy, výfuky, motory, převodovky, autoelektrika, diagnostika, karoserie, autolakovna, automatické převodovky. Opravíme vaše auto spolehlivě a rychle.

Autoservis Garant Praha 3 opravuje všechna vozidla značky Land Rover bez ohledu na stáří nebo model.

Servis vozů Land Rover je velmi specifický a poměrně náročný. Kromě pravidelné údržby vyžaduje i speciální vybavení. V našem servisu se běžně setkáváme s častými elektrickými závadami, diagnostickými problémy i poruchami motorů a automatických převodovek. Opravujeme karoserie i lak.

servis Land Rover Praha

servis Land Rover Praha

Všechny závady jsme schopni řešit díky našemu vybavení pro opravu vozidel Land Rover. Velmi často vyřizujeme i pojistné události při opravách po nehodě. Součástí naší nabídky je i náhradní vozidlo zdarma v případě vyřízení pojistné události z povinného ručení.

SERVISNÍ      PROHLÍDKA      LAND   ROVER

Autoservis Garant používá pouze kvalitní dílenské vybavení včetně nejmodernějších přípravků a moderní diagnostiku motorů Land Rover. Provádíme nejen mechanické opravy vozidel, samozřejmostí jsou i opravy karoserie a opravy autoelektriky včetně diagnostiky Land Roveru.

Autoservis Land Rover

Všechny opravy provádíme rychle, obvykle den až dva u mechanických závad. U klempířských a diagnostických oprav dle dohody a náročnosti. Disponujeme oficiálními Autodaty pro všechny modely značky Land Rover. Na naše opravy poskytujeme zákonnou záruku. Jsme autorizovaným brzdovým centrem + podvozkovým centrem. Zároveň nabízíme i odbornou opravu klimatizace Land Rover včetně plnění nového chladiva 1234yf.

Postaráme se kompletně o vaše vozidlo, stačí kontaktovat našeho přejímacího technika Aleše Kaisera, tel. 777 612 763, e-mail: ales.kaiser@autoservis-garant.cz nebo si můžete přímo objednat opravu.

 

Časté úkony na vozech Land Rover

Volejte tel. 777 612 763

Nemáte čas přijet v týdnu? Autoservis Garant má otevřeno i v sobotu od 9 do 15 hodin. Zároveň provozujeme asistenční non stop službu pro odtahy poškozených vozidel.

Časté opravy modelů Land Rover:

  • Land Rover Defender
  • Land Rover Freelander
  • Land Rover Range Rover/Sport
  • Land Rover Discovery
  • Land Rover Discovery Sport
  • Land Rover Range Rover Evoque

Autoservis Land Rover - ilustrační foto 2 - Land Rover Freelander na servisu

Chronické závady Land Rover:

Land Rover Defender: vadnoucí účinek brzd, poškozená převodovka, utržený držák výfuku, protékající servořízení, uniká chladivo klimatizace, nefunkční ventilátor, nepravidelný chod motoru.
Land Rover Freelander: nefunkční xenony, vyteklý olej – motor i automatická převodovka, řídící jednotka motoru, elektroinstalace – vlhkost v kabeláži
Land Rover Range Rover/Sport: senzory ABS, ukazatel paliva, ložiska kol, ucpaný palivový filtr
Land Rover Discovery: DPF filtr, ložiska kol, slabý účinek brzd, vlnovec výfuku, zavěšení motoru, silentbloky ramen, kulové čepy, únik oleje automatické převodovky, špatně řadí automatická převodovka

Náhradní díly Land Rover

U značky Land Rover je často nutné používat originální díly. Tyto odebíráme přímo ze skladu výrobce nebo od autorizovaného dealera. Jedná se zejména o karosářské a motorové díly. Podvozkové prvky lze objednávat i v druhovýrobě. Zákazník našeho autoservisu má možnost zvolit si značku a kvalitu autodílu, která mu bude nejvíce vyhovovat. Na všechny nové součástky se vztahuje zákonná záruka.

REZERVUJTE SI OPRAVU         777 612 763

Vybavení autoservisu Land Rover Praha 3

spotovací přístroj pro opravu karoserie
desková zkušebna brzd, tlumičů
diagnostika auta – osciloskop, Super Vag, Delphi, Bosch, čtečky závad atd.
zouvačka kol DQN + vyvažovačka kol
přístroj pro vyhodnocení tlaku motoru
automatický přístroj pro plnění klimatizace
3D geometrie kol
rovnací rám na opravu karoserie
lakovací box s vypalovací a sušicí pecí
autoelektrika – měřicí přístroje, multimetry, autotester
endoskop atd.

Autorizovaný servis Land Rover Praha 3

Autoservis Garant není autorizovaným servisem Land Rover. I přesto jsme schopni provést opravu kvalitně a rychle. Vyzkoušejte nás, budete spokojeni.

Cena opravy vozů Land Rover

Konkrétní kalkulaci na váš Land Rover připravíme při osobním setkání nebo na vyžádání e-mailem ales.kaiser@autoservis-garant.cz.

Zkušenosti Autoservisu Garant

Automechanika dělají schopnosti a zkušenosti. Náš tým je složený z odborníků na mechanické, diagnostické i karosářské práce. Máme zkušenosti se značkou Land Rover. Vyzkoušejte si nás osobně. Každou opravu řešíme individuálně a osobní přístup je pro nás velmi důležitý. Opravovat auta je řemeslo a opravdu nás baví. Budeme rádi, pokud nám po opravě vystavíte hodnocení spokojenosti.

Oprava klimatizace Land Rover

Péči o klimatizaci v moderním voze raději přenechte odborníkům. Nespoléhejte na každého, kdo umí klimatizaci jen naplnit. Jeďte rovnou tam, kde Vám jí pořádně i zkontrolují a případně opraví. Autoservis Garant je autorizovaným „Climatic centrem“ pro servis a opravy klimatizací. Kromě oprav nabízíme samozřejmě i plnění klimatizace a dezinfekci klimatizace. Opravy klimatizace provádíme bez objednání. Plníme i nové chladivo 1234yf, které se začalo dávat do vozů přibližně od roku výroby 2015.

Volejte tel. 777 612 763

Nestíháte dát vozidlo do servisu v týdnu? Autoservis Garant opraví Vaše auto i v sobotu od 9 do 15 hodin. Najdete nás v ulici Na Jarově 2, Praha 3. Víkendový provoz je doplněn i nonstop odtahem včetně neděle a všech svátků.

Často také hledáte:
Ceník autoservis Land Rover
Lakýrnické práce Land Rover
Náhradní vozidlo zdarma
autodiagnostika
Vyřízení pojistné události
Servisní prohlídka Land Rover
Autoservis Praha 3
Smluvní servis Česká pojišťovna
Smluvní servis Pojišťovna Slavia
Výměna oleje v automatické převodovce
servis Land Rover Praha

 

Více:
Servis všech značek

Zavřít