ru en cz

Mitsubishi Servis Praha 3 logoMitsubishi servis Praha 3opravy všech modelů. Provádíme běžný záruční i mimozáruční servis, výměny oleje, geometrii, brzdy, rozvody, výfuky atd. Kromě běžných oprav provádíme i náročnější opravy motorů a převodovek.

V Autoservisu Garant si dokážeme poradit s elektrickými závadami i závadami diagnostiky. 

Všechny závady jsme schopni řešit díky našemu vybavení pro opravu vozidel Mitsubishi. Velmi často vyřizujeme i pojistné události při opravách po nehodě. Součástí naší nabídky je i náhradní vozidlo zdarma v případě vyřízení pojistné události z povinného ručení.

Mitsubishi servis Praha 3 automechanik

SERVISNÍ   PROHLÍDKA   MITSUBISHI

Autoservis Garant používá pouze kvalitní dílenské vybavení včetně nejmodernějších přípravků a moderní diagnostiku motorů Mitsubishi.

Provádíme nejen mechanické opravy vozidel, samozřejmostí jsou i opravy karoserie a autoelektrikářské práce včetně autodiagnostiky. Opravujeme i řídící jednotky a jednotlivé díly, které by se jinak musely měnit.

Mitsubishi servis

Pracujeme rychle a efektivně a zakázku vyřídíme vždy komplexně. Pro detailnější informace kontaktujte našeho  přejímacího technika Aleše Kaisera, tel. 777 612 763, e-mail: ales.kaiser@autoservis-garant.cz nebo si můžete přímo objednat opravu.

Všechny opravy provádíme rychle, obvykle den až dva u mechanických závad. U klempířských a diagnostických oprav dle dohody a náročnosti. Disponujeme oficiálními Autodaty pro všechny modely značky Mitsubishi. Na všechny opravy poskytujeme zákonnou záruku.

 

Nejčastěji prováděné úkony na vozech Mitsubishi

Kontakt  tel. 777 612 763

Nemáte čas přijet v týdnu? Autoservis Garant má otevřeno i v sobotu od 9 do 15 hodin. Zároveň provozujeme asistenční non stop službu pro odtahy poškozených vozidel.

Často servisované modely Mitsubishi

 • Mitsubishi Carisma
 • Mitsubishi Colt
 • Mitsubishi Outlander
 • Mitsubishi Lancer
 • Mitsubishi ASX
 • Mitsubishi L200
 • Mitsubishi Galant
 • Mitsubishi Pajero/ Pajero Sport

Autoservis Mitsubishi - ilustrační foto 2

Opakující se závady v auto servisu Mitsubishi Praha 3:

Mitsubishi Carisma: pískající brzdy, nadměrné usazeniny karbonu v motoru, kolísání volnoběžných otáček, nefunkční dobíjení, nesouměrné brzdy
Mitsubishi Galant: kopotřebená spojka, zanesená hydraulika zdvihátek ventilů, poškozená převodovka, silentbloky ramen, unikající motorový olej
Mitsubishi Pajero/Pajero Sport: prasklá hlava válců, závady elektroniky, přetržený rozvodový řemen, vůle převodky řízení, koroze karoserie, závady vnějšího osvětlení

Náhradní díly Mitsubishi

U značky Mitsubishi je velmi často nutné používat originální díly. Tyto odebíráme přímo od autorizovaného dealera. Jedná se zejména o karosářské a motorové díly. Podvozkové prvky lze objednávat i v druhovýrobě. Na všechny nové autodíly se vztahuje zákonná záruka. Na vybrané autodíly i tříletá.

REZERVUJTE   SI   OPRAVU         777 612 763

Vybavení autoservisu Mitsubishi

spotovací přístroj pro opravy karoserií
desková zkušebna brzd, tlumičů
diagnostika auta – osciloskop, automatické čtečky závad
profesionální zouvačka + vyvažovačka kol
měřák pro vyhodnocení tlaku motoru
automatický přístroj pro plnění klimatizace
3D geometrie kol
rovnací rám na opravu karoserií
endoskop atd.

Autorizovaný servis Mitsubishi

Autoservis Garant není autorizovaným servisem Mitsubishi. I přesto jsme schopni provést opravu kvalitně, rychle a levně. Vyzkoušejte nás, budete spokojeni.

cena opravy vozů Mitsubishi

 • Výměna oleje + olej 10W40 Shell (4,5 litru) = 1.575,-
 • Přezutí 4 ks pneu + montáž na vůz = 1.000,- (včetně závaží)
 • Výměna + baterie 35Ah = 1.460,-
 • Diagnostika motoru = 625,-
 • Ostatní ceny oprav Mitsubishi Praha

Konkrétní kalkulaci na vaše Mitsubishi připravíme při osobním setkání nebo na vyžádání e-mailem ales.kaiser@autoservis-garant.cz.

Diagnostika motoru Mitsubishi

Při naší práci používáme autodiagnostický přístroj pro čtení paměti závad řidících jednotek. Zároveň používáme osmikanálový digitální osciloskop pro složité opravy řidících jednotek a dohledávání elektronických závad.

Autoservis Garant zkušenosti

Automechanika dělají schopnosti a zkušenosti. Náš tým je složený z odborníků na mechanické, diagnostické i karosářské práce. Máme letité zkušenosti se značkou mitsubishi a jejími specifiky. Vyzkoušejte si nás osobně. Každou opravu řešíme individuálně a osobní přístup je pro nás velmi důležitý.

Oprava klimatizace Mitsubishi

Automatická klimatizace je základ. I o ni se ale někdo musí starat a udržovat ji. Autoservis Garant je autorizovaným „Climatic centrem“ pro servis a opravy klimatizací. Kromě oprav nabízíme samozřejmě i plnění klimatizace a dezinfekci klimatizace. Opravy klimatizace provádíme bez objednání.

Kontakt na servis 777 612 763

Nestíháte dát vozidlo do servisu v týdnu? Autoservis Garant opraví Vaše auto i v sobotu od 9 do 15 hodin. Najdete nás v ulici Na Jarově 2, Praha 3. Víkendový provoz je doplněn i nonstop odtahem včetně neděle a všech svátků.

Často také hledáte:
Ceník autoservis Mitsubishi
Autolakovna Mitsubishi
Náhradní auto zadarmo
Autodiagnostika motoru Mitsubishi
Likvidace pojistné události
Servisní prohlídka Mitsubishi Praha
Správa vozového parku
Autoservis Praha 3