ru en cz

Servis Volkswagen PrahaAutoservis VW (Volkswagen) Praha 3 nabízí opravy všech modelů této značky od servisních a garančních prohlídek, přes běžné mechanické, karosářské, diagnostické opravy až po generální opravy motorů a převodovek. Autoservis Garant v Praze opravuje všechna vozidla značky Volkswagen bez ohledu na stáří nebo model.

VW  SERVIS  = KVALITNĚ  A  SPOLEHLIVĚ

Volkswagen servis Praha Na JaroveDoporučujeme nezanedbávat pravidelné servisní prohlídky dle předpisu výrobce. U oprav vozidel značky VW se setkáváme nejčastěji s mechanickým poškozením a opotřebením dílů, elektrickými závadami, závadami diagnostiky a poruchami motoru včetně úniku provozních kapalin. Všechny závady jsme schopni řešit díky našemu vybavení pro opravu vozidel Volkswagen. Velmi často vyřizujeme i pojistné události při opravách po nehodě. Samozřejmostí je i náhradní vozidlo a non stop odtah v případě poruchy.

SERVISNÍ  PROHLÍDKA  VW  –  Rychle  levně  kvalitně

Autoservis Garant používá pouze kvalitní dílenské vybavení včetně nejmodernějších přípravků a moderní auto diagnostiku motorů VW.

Provádíme mechanické, karosářské i elektrikářské opravy. Opravujeme i řídící jednotky a jednotlivé díly, které by se jinde musely měnit. Postupujeme vždy tak, aby oprava byla kvalitní a náklady přiměřené. Neměníme díly bez rozmyslu a automaticky jako v některých autorizovaných servisech vw.

Autoservis VW Praha

Máte-li jakýkoli problém s vozem značky Volkswagen, neváhejte kontaktovat našeho přejímacího technika Aleše Kaisera, tel. 777 612 763, e-mail: ales.kaiser@autoservis-garant.cz nebo si můžete přímo objednat opravu.

Všechny opravy provádíme rychle, obvykle den až dva u mechanických závad. U klempířských a diagnostických oprav dle dohody a náročnosti. Disponujeme oficiálními Autodaty pro všechny modely značky VW. Na všechny opravy poskytujeme zákonnou záruku. Jsme autorizovaným brzdovým centrem + podvozkovým centrem. Zároveň nabízíme i odborné opravy klimatizace všech vozidel volkswagen.

Ate brzdové centrum   Podvozkové centrum

VW autoservis Praha - Nejčastěji prováděné úkony na vozech VW

Přímý kontakt na technika příjmu  tel. 777 612 763

Nemáte čas přijet v týdnu? Autoservis Garant má otevřeno i v sobotu od 9 do 15 hodin. Zároveň provozujeme asistenční non stop službu pro odtahy poškozených vozidel.

Často servisované modely VW

 • VW Polo
 • VW Golf
 • VW Beatle
 • VW Touran
 • VW Passat
 • VW Caddy
 • VW Touareg
 • VW Tiguan
 • VW Sharan
 • VW Multivan

Autoservis VW - ilustrační foto 2

Opakující se závady v servisu Volkswagen:

VW Polo: opotřebené mechanismy řazení, ventilátor chlazení, vadný senzor hmotnosti nasávaného vzduchu, nefunkční stěrače, centrální zamykání, těsnění pod hlavou válců, prasklé spojkové lanko
VW Golf: váha vzduchu, čidlo teploty, škrticí klapka, prasklý rozvodový řemen, turbodmychadlo, zapalovací cívka, ukazatel paliva, únik oleje a chladicí kapaliny, zatuhlé páky stěračů, opotřebená spojka
VW Passat: přetržený rozvodový řemen, vyteklé zadní tlumiče, brzdy, spojka, propálené písty, únik koleje motoru, čepy řízení, regulace turbodmychadla, převodovka, zanesený EGR ventil, přední náprava, vodní pumpa
VW Touareg: vzduchové odpružení, elektronika, diagnostické závady, elektroinstalace, turbodmychadlo, diferenciál zadní nápravy, prasklý měch, opotřebení brzd velmi rychlé, zanesený ventil EGR, vstřikovače

Náhradní díly VW

Často používáme náhradní díly z druhovýroby. Především od kvalitních a prověřených dodavatelů, kteří obvykle ty samé díly dodávají i pro prvovýrobu – přímo výrobcům automobilů. Pokud to klient požaduje nebo se díl v druhovýrobě nedodává, zajistíme i originální autodíly z autorizovaného dealerství VW. Na všechny nové díly se vztahuje minimálně dvouletá záruka. Na vybrané komponenty i tříletá.

REZERVUJTE SI OPRAVU         777 612 763

Vybavení autoservisu Volkswagen Praha 3

spotovací přístroj pro opravy karoserií
rovnací rám na opravu karoserií
3D geometrie kol včetně protokolu
diagnostické přístroje – osciloskop, automatické čtečky závad
desková zkušebna brzd, tlumičů
profesionální zouvačka + vyvažovačka kol
měřák pro vyhodnocení tlaku motoru
automatická plnička klimatizace
endoskop atd.

Neutorizovaný servis VW

Autoservis Garant není autorizovaným servisem Volkswagen. I přesto jsme schopni provést opravu kvalitně, rychle a levně. Vyzkoušejte nás, budete spokojeni.

Cena opravy VW servis

 • Výměna oleje + olej 10W40 Shell (4,5 litru) = 1.575,-
 • Montáž pneu + vyvážení = 1.000,- (včetně závaží, kola na discích)
 • Výměna + baterie 35Ah = 1.460,-
 • Diagnostika motoru = 680,-
 • dezinfekce klima = 750,-
 • Test brzd = 390,-
 • Ostatní ceny oprav VW

Konkrétní kalkulaci na vaše vw zpracujeme při osobním setkání nebo na vyžádání e-mailem ales.kaiser@autoservis-garant.cz.

Diagnostika motoru VW

Při složitějších závadách používáme originální diagnostický koncernový přístroj (počítač) SuperVag pro vyčítání paměti závad řidících jednotek. Zároveň používáme osmikanálový digitální osciloskop pro složité opravy řidících jednotek a dohledávání elektronických závad.

Přímý kontakt do autoservisu tel.  777 612 763

Nestíháte dát vozidlo do servisu v týdnu? Autoservis Garant opraví Vaše auto i v sobotu od 9 do 15 hodin. Najdete nás v ulici Na Jarově 2, Praha 3. Víkendový provoz je doplněn i nonstop odtahem včetně neděle a všech svátků.

garancni prohlidka vw

Často také hledáte:

Lakýrnické práce VW
Přezutí pneu VW
Audi servis
Oprava motoru
Škoda servis Praha 3
Náhradní auto zadarmo

Autorizovaný servis Volkswagen

Autoservis Garant není v současné době autorizovaným servisem VW.