ru en cz

SEAT servis - garanční prohlídky PrahaProvádíme garanční prohlídky na vozy Seat rychle a spolehlivě. Jsme autoservis bez objednání a vyřízení v rámci jednoho dne. Profesionální rychloservis Seat v Praze. Přijeďte ještě dnes. Provádíme expresně záruční i pozáruční garanční prohlídky. Jsme specializovaný Seat servis. Zapíšeme úkony do vaší servisní knihy, resetujeme intervaly. Kromě garančních a servisních prohlídek provádíme komplexní servis značky Seat.

Pro více info a objednání volejte technika +420 774 998 535

Co se dělá při servisu Seat

Rozlišujeme základní, střední a velký servis pro Seaty. Prohlídky se liší podle rozsahu činností, stáří vozu a stavu tachometru. Společná je vždy výměna oleje a filtru motoru. Podle stavu tachometru se mění i filtry vzduchu, kabiny a paliva. Podle stáří se mění i brzdová kapalina, antifreeze, servokapalina, případně náplň klimatizace. Při garanční prohlídce se provádějí výrobcem předepsané servisní úkony. Zde naleznete příklad takového servisního úkonu, předepsaného Seatem. Jedná se o vozidlo Seat Alhambra na servisu při 60 000 km. (přiložit PDF přílohu). Důležitá je vždy zejména prohlídka podvozku na heveru a všech viditelných mechanických dílů včetně kontroly motorového prostoru. Mimo jiné se kontrolují tlumiče, zavěšení náprav, ramena, silentbloky, výfuková soustava, karoserie, úniky kapalin, brzdy, pružiny, DPF filtr, elektrické díly atd. Samozřejmostí je vynulování servisního intervalu počítačem.

Servisní úkony Seat Alhambra – ukázka

Seat servis Praha

Opravujeme všechny modely Seat. Nejčastěji Seat Mii, Seat Ibiza, Seat Arona, Seat Leon, Seat Toledo, Seat Ateca, Seat Alhambra.

Zajímá vás cena garanční prohlídky? Volejte Ondřeje Janečka +420 774 998 535 nebo pište klient@autoservis-garant.cz

Servis Seat Praha– garanční prohlídka – záruka

seat servis Praha 3 oprava motoruPodle zákona není nutné provádět garanční prohlídky v autorizovaných servisech Seat. I přesto jednotliví autorizovaní dealeři zastrašují své klienty s nutností jezdit na servis do autorizovaného servisu. Přitom podle platné legislativy to není nutné již od roku 2003. Nebojte se ztráty záruky. Nepodléhejte monopolu výrobců.

Najdete nás v ulici Na Jarově 2, Praha 3. Otevřeno máme i v sobotu. Přijeďte nebo volejte +420 774 998 535.

Diagnostika Seat

Při garanční prohlídce vždy vyčítáme paměť závad diagnostiky, tu zresetujeme a nastavíme nový servisní interval. Používáme koncernovou diagnostiku Seat. Při každém servisu provádíme i zátěžový test baterie, měření bodu varu brzdové kapaliny, kontrolu vypnutí plochého řemene, kontrolu osvětlení a kontrolu dobíjení.

Doplnění a čištění klimatizace u vozů Seat

Při pravidelném servisu na přání klienta doplňujeme klimatizaci, aby správně fungovala. Plníme oba typy používaných plynů klimatizace, původní typ R134a i nově používaný typ (v nových vozech povinně od roku 2017) R1234yf. Oba plyny plníme na počkání bez objednání. Na přání provádíme i dezinfekci klimatizace.

Garanční prohlídka Seat bez objednání – volejte +420 774 998 535

Test brzd při garanční prohlídce

seat servis Praha 3 vymena oleje motoruPři servisní prohlídce vždy kompletně testujeme brzdový systém. Kromě testu brzd na zkušebně provádíme i mechanickou kontrolu brzd na zvedáku, kontrolu brzdové kapaliny a opotřebení brzdových komponent. Detailní výsledek testu brzd obdržíte v podobě podrobného protokolu. V případě potřeby vyměníme brzdové destičky nebo i kotouče.

CENA GARANČNÍ PROHLÍDKY Seat

Cena se liší dle modelu a konkrétního motoru (benzin, diesel) a nájezdu kilometrů. Zároveň cenově odlišujeme rozsah servisu. Zejména malý, střední a velký servis. Vliv na cenu má i stav a opotřebení jednotlivých dílů. Ceny garančních prohlídek se obvykle pohybují od 3500 do 9600 korun dle výše uvedených specifikací.Výjimečně i více, zejména na luxusní a sportovní vozy nebo větší SUV.

Volejte +420 774 998 535.

ZNAČKOVÉ DÍLY Seat

Při provádění garančních prohlídek používáme kvalitní značkové díly s minimálně dvouletou zárukou. U těchto dílů je garantovaná vysoká kvalita za rozumnou cenu. Obvykle od německých a italských dodavatelů, například Bosch, Brembo, Ferodo, Continental, Sachs, Febi, Luk, Inna, Mann, UFI, Ate, Monroe, alternativně Herth+Buss Jakoparts, Nipparts. Oleje používáme většinou Shell, Castrol, Total.

Garanční prohlídka se vyplatí

Servisní a garanční prohlídky se vyplatí pečlivě dodržovat, a to i po záruce. Předejdete tak nečekaným závadám a celkové náklady na servis se sníží. Životnost vašeho auta se prodlouží a kvalita užívání také.

Vaše časté dotazy: