ru en cz

Servis Volvo Praha 3 logo

Servis Volvo Praha v Autoservisu Garant. Nabízíme opravy všech modelů Volvo od servisních a garančních prohlídek až po generální opravy motorů a převodovek. Autoservis Garant v Praze opravuje všechna vozidla značky Volvo bez ohledu na stáří nebo model. Servis Volvo na dvou místech v Praze – Žižkov Praha 3 a Strašnice Praha 10.

Co o nás říkají klienti: Dodrželi termín, cenu taky, moje Volvo opravili celkem dobře. Spokojenost. Aleš R. | Přečtěte si i jiné ohlasy zákazníků.

Servis Volvo Praha – ukázky práce

 

Doporučujeme nezanedbávat pravidelné servisní prohlídky dle předpisu výrobce. U oprav vozidel značky volvo se setkáváme nejčastěji s mechanickým poškozením a opotřebením dílů, elektrickými závadami, závadami diagnostiky a poruchami motoru včetně úniku provozních kapalin. Všechny závady jsme schopni řešit díky našemu vybavení pro opravu vozidel volvo. Velmi často vyřizujeme i pojistné události při opravách po nehodě. Samozřejmostí je i náhradní vozidlo a non stop odtah v případě poruchy.

AKCE: SERVISNÍ PROHLÍDKA Volvo – RYCHLE LEVNĚ KVALITNĚ

Autoservis Garant používá pouze kvalitní dílenské vybavení včetně nejmodernějších přípravků a moderní diagnostiku motorů Volvo. Provádíme mechanické, karosářské i elektrikářské opravy včetně diagnostiky automobilů volvo. Opravujeme i řídící jednotky a jednotlivé díly, které by se jinde musely měnit. Postupujeme vždy tak, aby oprava byla kvalitní a náklady přiměřené. Neměníme díly bez rozmyslu a automaticky jako v některých autorizovaných servisech volvo.

Servis Volvo na dvou místech v Praze – Žižkov a Strašnice

Máte-li jakýkoli problém s vaším Volvem, neváhejte kontaktovat našeho přejímacího technika Aleše Kaisera, tel. 777 612 763, e-mail: ales.kaiser@autoservis-garant.cz nebo si můžete přímo objednat opravu.

Všechny opravy provádíme rychle, obvykle den až dva u mechanických závad. U klempířských a diagnostických oprav dle dohody a náročnosti. Disponujeme oficiálními autodaty pro všechny modely značky volvo. Na všechny opravy poskytujeme zákonnou záruku. Jsme autorizovaným brzdovým centrem + podvozkovým centrem. Zároveň nabízíme i odborné opravy klimatizace všech vozidel volvo.

Ate brzdové centrum   Podvozkové centrum

Nejčastěji prováděné úkony na vozech Volvo

Rychlý kontakt na Autoservis Volvo Garant tel. 777 612 763

Opravy vozů Volvo v Autoservisu Garant

Nemáte čas přijet v týdnu? Autoservis Garant má otevřeno i v sobotu od 9 do 15 hodin. Zároveň provozujeme asistenční non stop službu pro odtahy poškozených vozidel.

Často servisované modely Volvo

 • Volvo S40/V40
 • Volvo S60
 • Volvo 850/S70/V70
 • Volvo S80
 • Volvo C30
 • Volvo C70
 • Volvo V50
 • Volvo V60
 • Volvo V70
 • Volvo XC60
 • Volvo XC70
 • Volvo XC90

Opakující se závady v servisu Volvo Praha 3:

Autoservis Volvo - ilustrační foto 2

Volvo S40/V40: prasklá hlava válců, opotřebené turbodmychadlo, čepy, silentbloky, brzdy, spojka, motor „žere“ olej, klimatizace nefunkční, zapáchající okruh klimatizace
Volvo S60: únik oleje motoru, silentbloky předních ramen, vyteklé tlumiče, zatuhlé brzdiče, stahovačka oken, ovládací prvky interieru (spínače), snímač dráhy brzdového pedálu, podtlakový ventil, lambda sonda, těsnění dveří, chladič klimatizace, hadice klimatizace netěsná
Volvo 850/S70/V70: baterie, klíčky opotřebení, rozvody, převodovka, turbodmychadlo, elektronika vozu, diagnostika motoru časté závady, opotřebené brzdy, vyteklé tlumiče, ložisko kola
Volvo S80: podvozek vozu celkově, poddimenzované brzdy, koroduje brzdové potrubí, podtlaky, turbo, chladič klimatizace, kompresor klimatizace, únik chladiva klimatizace, netěsný motor, diagnostika motoru časté závady, ABS, automatická převodovka, lambda-sonda

Na servis k nám často jezdíte také s novými modely Volvo XC 40, 60 a 90 nebo s většími kombi V60 a V90 cross country.

Náhradní díly Volvo

Často používáme autodíly z druhovýroby. Především od kvalitních a prověřených dodavatelů, kteří obvykle ty samé díly dodávají i pro prvovýrobu – přímo výrobcům automobilů. Pokud to klient požaduje nebo se díl v druhovýrobě nedodává, zajistíme i originální autodíly z autorizovaného dealerství Volvo. Na všechny nové díly se vztahuje minimálně dvouletá záruka. Na vybrané komponenty i tříletá.

REZERVUJTE SI OPRAVU         777 612 763

Vybavení autoservisu volvo Praha 3

spotovací přístroj pro opravy karoserií
rovnací rám na opravu karoserií
3D geometrie kol včetně protokolu
diagnostické přístroje – osciloskop, automatické čtečky závad
desková zkušebna brzd, tlumičů
profesionální zouvačka + vyvažovačka kol
měřák pro vyhodnocení tlaku motoru
automatická plnička klimatizace
endoskop atd.

Autorizovaný servis Volvo Praha

Autoservis Garant není autorizovaným servisem volvo. I přesto jsme schopni provést opravu kvalitně, rychle a levně. Vyzkoušejte nás, budete spokojeni.

cena opravy vozů volvo

 • Výměna oleje + olej 10W40 Shell (4,5 litru) = 1.575,-
 • Přezutí 4 ks pneu + montáž na vůz = 1.000,- (včetně závaží)
 • Výměna + baterie 35Ah = 1.460,-
 • Diagnostika motoru = 625,-
 • Ostatní ceny oprav volvo Praha

Konkrétní kalkulaci na vaše volvo zpracujeme při osobním setkání nebo na vyžádání e-mailem ales.kaiser@autoservis-garant.cz.

Diagnostika motoru Volvo

Při složitějších závadách používáme originální diagnostický koncernový přístroj (počítač) pro vyčítání paměti závad řidících jednotek. Zároveň používáme osmikanálový digitální osciloskop pro složité opravy řidících jednotek a dohledávání elektronických závad.

Autoservis Garant zkušenosti

Automechanika dělají schopnosti a zkušenosti. Náš tým je složený z odborníků na mechanické, diagnostické i karosářské práce. Máme letité zkušenosti se značkou volvo a jejími specifiky. Vyzkoušejte si nás osobně.

Oprava klimatizace Volvo

V drtivé většině vozidel této značky jsou dnes automaticky namontovány klimatizace. I o ně se ale někdo musí starat, udržovat je, případně opravovat. Autoservis Garant je autorizovaným „Climatic centrem“ pro servis a opravy klimatizací. Kromě oprav nabízíme samozřejmě i doplnění klimatizace a dezinfekci klimatizace. Opravy klimatizace provádíme bez objednání.

Rychlý kontakt na Autoservis Volvo Praha 777 612 763

Nestíháte dát vozidlo do servisu v týdnu? Autoservis Garant opraví Vaše auto i v sobotu od 9 do 15 hodin. Najdete nás v ulici Na Jarově 2, Praha 3. Víkendový provoz je doplněn i nonstop odtahem včetně neděle a všech svátků.

Často také hledáte:
Ceník autoservis volvo
Lakýrnické práce volvo
Přezutí pneu volvo
Diagnostika motoru volvo
Vyřízení pojistné události
Servisní prohlídka volvo Praha

Proč servis Volvo v Autoservisu Garant

Autoservis Garant Praha je specializovaným servisem pro vozidla značky Volvo, který poskytuje kompletní škálu servisních služeb pro tyto vozy. Naši technici jsou odborně vyškoleni v oblasti servisu vozů Volvo a mají přístup k nejnovějším technologiím a diagnostickým nástrojům. Používáme pouze originální náhradní díly, aby byla zajištěna nejvyšší kvalita a spolehlivost práce na vozidlech.

V Autoservisu Garant Praha nabízíme pravidelné servisy, opravy, údržbu, výměnu oleje a dalších tekutin, kontrolu brzd, klimatizace a dalších důležitých komponentů vozů značky Volvo. Jsme si vědomi důležitosti kvalitního a spolehlivého servisu pro naše zákazníky, a proto se snažíme poskytovat služby na nejvyšší úrovni. Navíc jsme orientováni na vysokou efektivitu práce a rychlý servis, aby zákazníci mohli co nejdříve získat svá vozidla zpět na silnici. V Autoservisu Garant Praha si zákazníci mohou být jisti, že jejich vozidla budou pečlivě a profesionálně servisována s důrazem na detaily a jejich spokojenost s naší prací je naším hlavním cílem.