ru en cz

Servis Mercedes PrahaServis Mercedes Praha je Autoservis Garant. Specializovaný autoservis na vozy Mercedes provede na vašem voze kvalitně a rychle servisní prohlídku, výměnu oleje, brzd, geometrii, přezutí pneu, ale i opravy motorů, převodovek, karoserie, alternátorů, startérů včetně autodiagnostiky a autoelektriky. Autoservis Garant v Praze opravuje všechna vozidla značky Mercedes Benz. Volejte technika 774 998 535.  Dvě provozovny: Praha 3 Žižkov+ Praha 10 Strašnice. Ceny servisu sdělujeme vždy předem. Pracujeme rychle a spolehlivě. Příjem i bez objednání. Máme originální diagnostiku a profesionální vybavení, vyzkoušejte nás.

Servis Mercedes Praha - servisní prohlídky

Co o nás říkají klienti: Oproti dealerství Mercedesu mě mile překvapila rychlost jednání a flexibilita. Objednání, provedení i předání bez problémů. Poškozený motor opravili, přestože Mercedes dealer nabízel jen výměnu. A.R | Přečtěte si více ohlasů našich zákazníků.

SERVISNÍ  PROHLÍDKA Mercedes   Benz

Provádíme i výměnu oleje automatické převodovky, opravy po nehodách, lakování, výměny TPMS ventilů, plnění klimatizace chladivem 1234yf nebo R134a. Autoservis Garant používá pouze kvalitní dílenské vybavení včetně nejmodernějších přípravků a moderní auto – diagnostiku motorů Mercedes-Benz. Profesionální autodiagnostika, flashování jednotek, vypnutí START STOP systému, garanční prohlídky, pravidelný servis, záznamy do elektronické servisní knížky atd.

Ukázky práce servisu Mercedes

Video výměna oleje v automatické převodovce Mercedes

Poctivé řemeslo = spolehlivý servis

Opravujeme i řídící jednotky a jednotlivé díly, které by se jinde musely měnit za nové. Postupujeme vždy tak, aby oprava byla kvalitní a náklady přiměřené. Neměníme díly bez rozmyslu a automaticky jako v některých jiných servisech.

Specializovaný Mercedes servis Praha

Jsme specialisté na opravy podvozků, motorů a karoserií Mercedes Benz. Důkladně kontrolujeme kvalitu práce a pečlivost mechaniků. Máme originální diagnostiku a kompletní vybavení pro opravy Mercedes Benz vozů. Stejně důsledně se věnujeme i komunikaci techniků. Potřebujete-li poradit s Vaším Mercedesem, neváhejte kontaktovat našeho přejímacího technika Aleše Kaisera, tel. 777 612 763, e-mail: ales.kaiser@autoservis-garant.cz nebo si můžete přímo objednat opravu.

Všechny opravy provádíme rychle, obvykle den až dva u mechanických závad. U klempířských a diagnostických oprav dle dohody a náročnosti. Pracujeme s oficiálními Autodaty pro všechny modely značky Mercedes a se značkovou Mercedes diagnostikou.  Na všechny opravy poskytujeme zákonnou záruku. Jsme autorizovaným Brzdovým centrem. Zároveň nabízíme i odborné opravy klimatizace všech vozidel Mercedes Benz včetně plnění nového chladiva klimatizace HFO 1234yf.

Ate brzdové centrum

Mercedes servis  -nejčastěji prováděné úkony na vozech Mercedes Benz

Přímý kontakt na technika tel. 777612763

Nemáte čas přijet v týdnu? Autoservis Garant má otevřeno i v sobotu od 9 do 15 hodin. Zároveň provozujeme asistenční non stop službu pro odtahy poškozených vozidel.

Servis Mercedes – často servisované modely

 • Mercedes-Benz A
 • Mercedes-Benz B
 • Mercedes-Benz C
 • Mercedes-Benz E
 • Mercedes-Benz S
 • Mercedes-Benz ML
 • Mercedes-Benz G
 • Mercedes-Benz R
 • Mercedes-Benz M
 • Mercedes-Benz SLK
 • Mercedes-Benz Viano
 • Mercedes-Benz Vito
 • Mercedes-Benz Citan
 • Mercedes-Benz Sprinter

Autoservis Mercedes Benz Praha 3 Jarov

Opakující se závady:

Mercedes A: vůle v zavěšení, spotřeba oleje, čidlo teploty motoru, diagnostika motoru, elektroinstalace, vstřikovače (CDI), převodovka
Mercedes C: imobilizer, centrální zamykání, dobíjení, podvozek celkově, vstřikovací čerpadlo, vstřikovače Common Rail, vačky, ventilová sedla, selenoid vstřikovače, únik nafty z čerpadla Bosch, únik oleje z motoru i z převodovky, ucpaný katalyzátor
Mercedes E: vůle nápravy, únik oleje, dobíjení, hlava válců, regulátor tlaku, diagnostika motoru, zanesený ventil EGR, závady dobíjení, převodovky, váha vzduchu, závady brzd
Mercedes S: opotřebené podvozky, únik oleje, zkroucené brzdové kotouče, automatická převodovka, airmatic – únik tlaku, diagnostické potíže, elektroinstalace

Máme zkušenosti s novějšími modely Mercedes – třída A, B, C, E i V

Náhradní díly Mercedes

Často používáme originální náhradní díly nebo díly ze značkové druhovýroby (ATE Continental, Sachs, Valeo, Delphi, SKF, Ferodo, Brembo, Gates, Luk, Inna atd. )  Především od kvalitních a prověřených dodavatelů, kteří obvykle ty samé díly dodávají i pro prvovýrobu – přímo výrobcům automobilů. Na všechny nové díly poskytujeme minimálně dvouletou záruku. Na vybrané autodíly tříletou.

Pokud máte zájem o cenovou nabídku na Váš Mercedes, pošlete nám e-mail klient@autoservis-garant.cz Připravíme konkrétní nezávaznou nabídku. Nezapomeňte uvést VIN číslo. Pro představu uvádíme pár orientační obecných cen dílů Mercedes Benz.

Mercedes Benz C220 model 204.302 C coupe 2,2 CDI typ M – Engine: 651911

Kód díluPopis díluCena dílu včetně DPH
A 025 250 59 01Spojková sada4580 Kč
A 204 420 10 48Brzdová hadice178 Kč
A 651 077 05 12Hnací kolo3978 Kč
A 211 540 17 17Čidlo brzdových destiček183 Kč
A 204 421 26 81Brzdový třmen přední1974 Kč
A 204 321 23 04Přední pružina894 Kč
A 204 500 36 03Chladič vody2875 Kč
A 204 330 10 03Čep řízení313 Kč

 

Mercedes Benz GLC 220 d 4MATIC Off-Road typ motoruOM 651.921

Kód díluPopis díluCena dílu včetně DPH
A 725 270 88 04Olejová vana automatu2875 Kč
A 000 993 35 02Rozvodový řetěz7485 Kč
A 099 500 04 54Chladič klima – kondenzátor2175 Kč
A 099 500 20 03Chladič vzduchu – intercooler6157 Kč
A 099 500 73 03Chladič vody3208 Kč

REZERVUJTE   SI   OPRAVU  –   tel.  777612763

Vybavení našeho Mercedes servisu

Autorizovaný servis Mercedes-Benz Praha

Autoservis Garant není autorizovaným servisem Mercedes Benz. I přesto jsme schopni provést opravu kvalitně a rychle. Obvykle i výrazně levněji než oficiální dealerství. Vyzkoušejte nás, budete spokojeni.

Ceník oprav Mercedes Benz

Uváděné ceny jsou včetně zákonné DPH.

 • Výměna brzdových destiček od 1500 Kč (cena za práci bez materiálu)
 • Výměna oleje v automatické převodovce od 8500,- do 17800 Kč (cena za filtr, olej a proplach převodovky)
 • Výměna oleje + olej 10W40 Shell (4,5 litru) = 1.575 Kč
 • dezinfekce klimatizace = 1450 Kč
 • plnění klimatizace = 1850 Kč (obsahuje vakuaci systému a servis)
 • servisní prohlídka od 3500,- do 9850 Kč (dle typu prohlídky A, B, C )
 • test brzd na zkušebně = 450 Kč
 • Výměna + baterie 35Ah = 1.460Kč
 • Autodiagnostika = 980 Kč (vyčtení paměti závad motoru)
 • seřízení geometrie = 1850 Kč (cena za seřízení jedné nápravy)
 • Ostatní ceny oprav Mercedes Benz

Konkrétní kalkulaci na váš Mercedes Benz zpracujeme při osobním setkání nebo na vyžádání e-mailem ales.kaiser@autoservis-garant.cz.

Diagnostika motoru Mercedes Benz

Při složitějších závadách používáme diagnostický přístroj (počítač) pro vyčítání paměti závad řídících jednotek. Zároveň používáme osmikanálový digitální osciloskop pro složité závady řídících jednotek.

Zkušenosti Autoservis Garant Praha

Máme zkušené automechaniky, kteří prošli řadou specializovaných školení na značku Mercedes Benz včetně letité praxe v autorizovaných servisech.  Každá oprava je vždy dozorována mistrem dílny a přejímacím technikem. Kvalita odvedené práce a poctivá řemeslnost je pro nás velmi důležitá.

Servis Mercedes Benz PrahaOprava klimatizace Mercedes Benz

Autoservis Garant je autorizovaným „Climatic centrem“ pro servis a opravy klimatizací. Kromě oprav nabízíme samozřejmě i doplnění klimatizace a dezinfekci klimatizace. Opravy klimatizace provádíme bez objednání a na počkání, a to i v sobotu. Plníme typy chladiva R134a i HFO 1234yf.

Rychlý kontakt tel. 777 612 763

Nestíháte dát vozidlo do servisu v týdnu? Autoservis Garant opraví Vaše auto i v sobotu od 9 do 15 hodin. Najdete nás v ulici Na Jarově 2, Praha 3.

Proč si nechat servisovat Mercedes v Autoservisu Garant

 • Odbornost a zkušenosti: Autoservis Garant Praha se specializuje na servis vozidel značky Mercedes-Benz. Mají dlouholeté zkušenosti s tímto typem automobilů a mají hluboké technické znalosti a dovednosti, které jsou potřebné pro opravy a údržbu těchto vozidel.
 • Kvalifikovaný personál: Autoservis Garant Praha zaměstnává kvalifikovaný personál, který je školen a certifikován v oblasti servisu vozidel Mercedes-Benz. Jsou schopni poskytnout vysokou úroveň odbornosti a péče o vaše vozidlo.
 • Originální náhradní díly: Autoservis Garant Praha používá pouze originální náhradní díly od výrobce Mercedes-Benz. To zajišťuje, že vaše vozidlo je opravováno a udržováno s použitím dílů nejvyšší kvality, které jsou přesně navrženy pro váš konkrétní model Mercedes.
 • Moderní vybavení: Autoservis Garant Praha disponuje moderním vybavením a diagnostickými nástroji potřebnými pro efektivní a přesnou diagnostiku a opravy vozidel Mercedes-Benz. To umožňuje rychlou identifikaci problémů a jejich řešení s minimálním zpožděním.
 • Záruka na práci: Autoservis Garant Praha poskytuje záruku na práci provedenou na vašem vozidle. To znamená, že pokud se během určité doby od opravy objeví stejný problém, budou ho bezplatně opravit. Individuální přístup a služby: Autoservis Garant Praha se snaží poskytnout svým zákazníkům individuální a personalizovaný přístup. Jsou ochotni naslouchat vašim potřebám a požadavkům a nabídnout vhodné řešení pro údržbu a opravy vašeho vozidla.
 • Široká škála služeb: Autoservis Garant Praha nabízí širokou škálu služeb, včetně pravidelné údržby, oprav motorů, diagnostiky elektroniky, výměny pneumatik, geometrie kol a mnoho dalšího. Můžete se spolehnout na to, že všechny potřeby vašeho vozidla budou pokryty na jednom místě. Záruka na originalitu dílů: Autoservis Garant Praha zaručuje originalitu

Výměna oleje v automatické převodovce Mercedes

Provádíme strojové výměny oleje automatických převodovek včetně proplachu a dekarbonizace. Jsme specialisté na převodovky, jejich údržbu a opravy. Denně měníme i několik náplní v převodovkách. Díky tomuto unikátnímu servisu převodovek dokážeme předcházet poruchám a zajistit dlouhodobou životnost převodovky včetně optimálního výkonu. Podívejte se na ukázku výměny oleje v převodovce Mercedes nebo si přečtěte více o výměně oleje v automatické převodovce.

Zápisy do elektronické servisní knihy

Provádíme záruční i pozáruční garanční prohlídky včetně záznamu do elektronické servisní knihy Mercedes. Tento záznam má stejnou hodnotu jako v autorizovaném servisu a je zaváděn do stejné elektronické knihy. Nepřijdete tak o záruku a budete mít historii servisu v elektronické podobě kdykoli k dispozici.

VOLEJTE TECHNIKA 774 998 535

Digitální servisní kniha

Jedná se o výše zmíněnou elektronickou servisní knihu. Tato kniha je pouze v elektronické formě a nahrazuje dříve používané papírové knihy. Do této knihy se zaznamenávají všechny servisní úkony všech servisů, které do ní mají přístup. Kromě běžných servisních prohlídek do ní dáváme i záznamy o opravách. Výhodou je okamžitý přístup k online informacím o historii vozu. Tato kniha má celosvětovou působnost, takže údaje z ní mohou servisy číst i při vašich cestách do zahraničí. Digitální servisní kniha zaznamenává i ujetý počet kilometrů a spolehlivě tak chrání proti manipulacím. To zvyšuje hodnotu Vašeho vozidla při prodeji.

Autoservisy Mercedes rozdíly

V Praze je více servisů, které nabízejí opravy vozů Mercedes. Jsou mezi nimi ovšem rozdíly. Správný Mercedes servis poznáte podle vybavení, zkušenosti mechaniků a přístupu ke klientovi. My se vždy snažíme poskytovat kvalitní opravy, poctivé řemeslo, značkové díly a vyřizovat zakázky pružně. Víme, že čas je pro Vás důležitý. Proto se u nás nečeká a přijímáme i bez objednání. Zde jsou naše ukázky oprav Mercedes Benz.

VOLEJTE TECHNIKA 774 998 535

Vypnutí START STOP systému u vozů Mercedes

Obtěžuje Vás neustále vypínání motoru na křižovatkách a v kolonách? Start Stop systém nefunguje ideálně a řidičům přidělává více starostí než výhod. Z našeho pohledu je to především extrémní nadměrné opotřebení startérů, baterií, alternátorů, setrvačníků, řetězových rozvodových kol atd. Z těchto důvodů nabízíme všem majitelům vozidel deaktivaci startstop systému.

Mercedes servis nonstop

Naše firma poskytuje nonstop odtahy v případě nehody nebo poruchy. Případná oprava se zahajuje druhý den po přistavení vozu. Klient je vždy informován o stavu zakázky a rozsahu opravy. V případě potřeby zasíláme i fotodokumentaci.

Ceník dílů a oprav Mercedes

Pokud máte zájem o cenovou nabídku na Váš Mercedes, pošlete nám e-mail klient@autoservis-garant.cz Připravíme konkrétní nezávaznou nabídku. Nezapomeňte uvést VIN číslo.

Poptávka servisu Mercedes

Budeme vás kontaktovat během pár dní.