ru en cz

Servis Mercedes PrahaSpecializovaný servis Mercedes Benz Praha 3 provede na Vašem voze kvalitně a rychle servisní prohlídku, výměnu oleje, brzd, geometrii, přezutí pneu, ale i opravy motorů, převodovek, karoserie, alternátorů, startérů včetně autodiagnostiky a autoelektriky. Autoservis Garant v Praze opravuje všechna vozidla značky Mercedes Benz.

Servis Mercedes - servisní prohlídky

Co o nás říkají klienti: Oproti dealerství Mercedesu mě mile překvapila rychlost jednání a flexibilita. Objednání, provedení i předání bez problémů. Poškozený motor opravili, přestože Mercedes dealer nabízel jen výměnu. A.R | Přečtěte si více ohlasů našich zákazníků.

SERVISNÍ   PROHLÍDKA   Mercedes   Benz

Provádíme i výměnu oleje automatické převodovky, opravy po nehodách, lakování, výměny TPMS ventilů, plnění klimatizace atd.

Autoservis Garant používá pouze kvalitní dílenské vybavení včetně nejmodernějších přípravků a moderní auto – diagnostiku motorů Mercedes-Benz.

Poctivé řemeslo = spolehlivý servis

Opravujeme i řídící jednotky a jednotlivé díly, které by se jinde musely měnit za nové. Postupujeme vždy tak, aby oprava byla kvalitní a náklady přiměřené. Neměníme díly bez rozmyslu a automaticky jako v některých jiných servisech.

Specializovaný Mercedes servis

Jsme specialisté na opravy podvozků, motorů a karoserií Mercedes Benz. Důkladně kontrolujeme kvalitu práce a pečlivost mechaniků. Stejně důsledně se věnujeme i komunikaci techniků. Potřebujete-li poradit s Vaším Mercedesem, neváhejte kontaktovat našeho přejímacího technika Aleše Kaisera, tel. 777 612 763, e-mail: ales.kaiser@autoservis-garant.cz nebo si můžete přímo objednat opravu.

Všechny opravy provádíme rychle, obvykle den až dva u mechanických závad. U klempířských a diagnostických oprav dle dohody a náročnosti. Pracujeme s oficiálními Autodaty pro všechny modely značky Mercedes a se značkovou Mercedes diagnostikou.  Na všechny opravy poskytujeme zákonnou záruku. Jsme autorizovaným Brzdovým centrem. Zároveň nabízíme i odborné opravy klimatizace všech vozidel Mercedes Benz včetně plnění nového chladiva klimatizace HFO 1234yf.

Ate brzdové centrum

Mercedes servis  -nejčastěji prováděné úkony na vozech [block]7[/block]

Přímý kontakt na technika tel. 777  612  763

Nemáte čas přijet v týdnu? Autoservis Garant má otevřeno i v sobotu od 9 do 15 hodin. Zároveň provozujeme asistenční non stop službu pro odtahy poškozených vozidel.

Servis Mercedes – často servisované modely

 • Mercedes-Benz A
 • Mercedes-Benz B
 • Mercedes-Benz C
 • Mercedes-Benz E
 • Mercedes-Benz S
 • Mercedes-Benz ML
 • Mercedes-Benz G
 • Mercedes-Benz R
 • Mercedes-Benz M
 • Mercedes-Benz SLK
 • Mercedes-Benz Viano
 • Mercedes-Benz Vito
 • Mercedes-Benz Citan
 • Mercedes-Benz Sprinter

[block]17[/block]

Opakující se závady:

Mercedes A: vůle v zavěšení, spotřeba oleje, čidlo teploty motoru, diagnostika motoru, elektroinstalace, vstřikovače (CDI), převodovka
Mercedes C: imobilizer, centrální zamykání, dobíjení, podvozek celkově, vstřikovací čerpadlo, vstřikovače Common Rail, vačky, ventilová sedla, selenoid vstřikovače, únik nafty z čerpadla Bosch, únik oleje z motoru i z převodovky, ucpaný katalyzátor
Mercedes E: vůle nápravy, únik oleje, dobíjení, hlava válců, regulátor tlaku, diagnostika motoru, zanesený ventil EGR, závady dobíjení, převodovky, váha vzduchu, závady brzd
Mercedes S: opotřebené podvozky, únik oleje, zkroucené brzdové kotouče, automatická převodovka, airmatic – únik tlaku, diagnostické potíže, elektroinstalace

Máme zkušenosti s novějšími modely Mercedes – třída A, B, C, E i V

Náhradní díly Mercedes

Často používáme originální náhradní díly nebo díly ze značkové druhovýroby (ATE Continental, Sachs, Valeo, Delphi, SKF, Ferodo, Brembo, Gates, Luk, Inna atd. )  Především od kvalitních a prověřených dodavatelů, kteří obvykle ty samé díly dodávají i pro prvovýrobu – přímo výrobcům automobilů. Na všechny nové díly poskytujeme minimálně dvouletou záruku. Na vybrané autodíly tříletou.

REZERVUJTE   SI   OPRAVU  –   tel.  777 612 763

Vybavení našeho Mercedes servisu

spotovací přístroj pro opravy karoserií
rovnací rám na opravu karoserií
3D geometrie kol – laserová
auto diagnostické přístroje – osciloskop, automatické čtečky závad, Bosch, Delphi, Dev Comm, Super Vag
desková zkušebna brzd, tlumičů
profesionální zouvačka + vyvažovačka kol
měřák pro vyhodnocení tlaku motoru
automatická plnička klimatizace
endoskop atd.

Autorizovaný servis Mercedes-Benz

Autoservis Garant není autorizovaným servisem Mercedes Benz. I přesto jsme schopni provést opravu kvalitně a rychle. Obvykle i výrazně levněji než oficiální dealerství. Vyzkoušejte nás, budete spokojeni.

Ceník oprav Mercedes Benz

 • Výměna oleje + olej 10W40 Shell (4,5 litru) = 1.575,-
 • dezinfekce klimatizace = 1250,-
 • test brzd = 450,-
 • Výměna + baterie 35Ah = 1.460,-
 • Autodiagnostika = 980,-
 • Ostatní ceny oprav Mercedes Benz

Konkrétní kalkulaci na váš Mercedes Benz zpracujeme při osobním setkání nebo na vyžádání e-mailem ales.kaiser@autoservis-garant.cz.

Diagnostika motoru Mercedes Benz

Při složitějších závadách používáme diagnostický přístroj (počítač) pro vyčítání paměti závad řidících jednotek. Zároveň používáme osmikanálový digitální osciloskop pro složité závady řidících jednotek.

Zkušenosti Autoservis Garant

Máme zkušené automechaniky, kteří prošli řadou specializovaných školení na značku Mercedes Benz včetně letité praxe v autorizovaných servisech.  Každá oprava je vždy dozorována mistrem dílny a přejímacím technikem. Kvalita odvedené práce a poctivá řemeslnost je pro nás velmi důležitá.

[block]26[/block]Oprava klimatKlimatizace Mercedes Benz

Autoservis Garant je autorizovaným “Climatic centrem” pro servis a opravy klimatizací. Kromě oprav nabízíme samozřejmě i doplnění klimatizace a dezinfekci klimatizace. Opravy klimatizace provádíme bez objednání a na počkání, a to i v sobotu. Plníme typy chladiva R134a i HFO 1234yf.

Rychlý kontakt tel. 777  612  763

Nestíháte dát vozidlo do servisu v týdnu? Autoservis Garant opraví Vaše auto i v sobotu od 9 do 15 hodin. Najdete nás v ulici Na Jarově 2, Praha 3.

Často také hledáte:

Lakýrnické práce Mercedes Benz
Garanční prohlídka Mercedes Benz
Smluvní servis Slavia pojišťovny
Servis BMW Praha
3D laserová geometrie
Autoelektrika
TPMS ventily tlaku pneu
1234yf plnění klimatizace nový typ chladiva
výměna oleje Mercedes Benz
Autoservis Mercedes Benz
Rychloservis Mercedes Benz Praha
Autorizovaný servis Mercedes Benz Praha
Mercedes Praha