ru en cz
 • opravy poškozených dílů i celých karoserií
 • opravy plastů
 • opravy zkorodovaných částí karoserie
 • opravy po nehodě
 • práce na rovnacím rámu
 • díly originální i z druhovýroby
 • vyřízení pojistné události

Jak opravujeme karoserie

Oprava karoserieOpravy karoserií provádějí zkušení autoklempíři s letitou praxí. Na vaše přání jsme schopni vyfotit nebo natočit detailní průběh opravy. Budete tak mít přehled, co konkrétně a jakým způsobem se opravovalo. V případě zájmu požádejte přejímacího technika o zdokumentování vaší karosářské opravy. Tato služba je zdarma.

Kdy opravujeme karoserie

Karosářské práce provádíme nejčastěji po haváriích nebo drobných nehodách. Zejména ve městě dochází často k drobným poškozením karosérie při parkování, přejíždění obrubníků atd. Časté jsou ale i případy oprav koroze karoserií.

Kvalita opravy karoserie

Pouze kvalitní oprava karoserie zajistí správné fungování vozu při zachování původních bezpečnostních funkcí automobilu, zejména tuhosti a deformačních zón. Po kvalitní opravě by měl být automobil stejně bezpečný jako před ní. Při karosářských opravách sledujeme především tuhost karoserie, míru poškození, ale i jeho průběh. Všechny parametry vozu musí být opraveny do původních hodnot daných automobilkou. Toto se týká hlavně větších škod, při kterých došlo k silnějšímu poškození, jež vyžaduje větší opravy než jsou pouhé výměny blatníků a nárazníků. Dodržení technologického a pracovního postupu je naprosto zásadní pro kvalitu opravy.

Vybavení karosárny

Abychom provedli opravu kvalitně a rychle, jsme vybaveni moderní technikou, speciálním karosářským nářadím a přípravky pro jednotlivé značky automobilů. Jedná se například o rovnací rám, spotovací a bodovací přístroj, vybavení pro bezpečné svařování, rovnací a vytahovací přípravky atd.

Doba opravy

Doba opravy závisí na míře poškození. U havarovaného vozu, kdy se počítá s prací na rovnacím rámu a následným lakováním více než čtyř dílů, je orientační doba opravy karoserie zpravidla dva týdny. Náročnější opravy mohou trvat i déle.

LIKVIDACE UDÁLOSTI               777 612 763

Postup opravy karoserie

Průběh opravy karoserie nebo její časovou náročnost může komplikovat několik faktorů. Jedním z nich je například nedostupnost některého z dílů v případě, že se jedná o hodně atypickou část a není nikde skladem. Průtahy mohou vzniknout i na straně pojišťovny při vyřízení pojistné události. Těmto situacím se snažíme maximálně předcházet pečlivě zpracovanou dokumentací a rychlou komunikací s klienty i s pojišťovnami.

Karosářské opravy - ilustrační foto 2

Vyřízení pojistné události

Pokud vaší opravu hradí pojišťovna, jsme schopni za vás vyřídit administrativní náležitosti. Vozidlo u nás nejprve prohlédne a nafotí technik vaší pojišťovny. Potom provedeme opravu a vyfakturujeme jí přímo pojišťovně. Vaše pojistka musí být platná a uznána pojišťovnou jako plně likvidní.

Ceny karosářských prací

Ceny prací jsou vždy individuální podle rozsahu a náročnosti opravy a nedají se zobecnit. Pokud máte zájem o karosářské práce, pošlete nám prosím fotografii poškozeného dílu nebo přijeďte osobně, pokud to lze.

Rychlý kontakt: 777612763 nebo 774998535

Jste pojištěni nebo vás někdo naboural? Vyřídíme vaší pojistnou událost.

Autoklempíř Praha

Servis dělají mechanici a karosárnu klempíři, proto velmi dbáme na kvalitu námi odváděné práce. Ať už máte auto havarované jakkoli, můžete se spolehnout, že od nás odjede opravené pořádně. Ctíme poctivé řemeslo a nepustíme něco, co není hotové a dobré. Součástí opravy auta po nehodě je i seřízení geometrie náprav na 3D laserovém přístroji včetně podrobného protokolu. Troufáme si tvrdit, že na opravy karoserií jsme v Praze mezi nezávislými servisy specialisté.

Provozovna: Autoservis Garant s.r.o., Na Jarově 2, 130 00 Praha 3., 777 612 763
klient@autoservis-garant.cz

Máte dotaz k opravě karoserie nebo laku? Napište nám, určitě odpovíme.


Pro použití CAPTCHE, musíte mít nainstalovaný plugin Really Simple CAPTCHA.

Opravujeme všechny značky aut. Kromě oprav karoserií nabízíme i:

 • Autoservis
 • Pneuservis
 • Geometrie kol
 • Diagnostika aut
 • Autoelektrika
 • Autolakovna

Dále by vás mohlo zajímat:

Opravy karoserií provádíme nejčastěji u těchto značek:
ŠKODA, AUDI, RENAULT, OPEL, PEUGEOT, FIAT, HONDA, FORD, CITROEN, SEAT, VOLKSWAGEN, ALFA ROMEO, MAZDA, VOLVO, TOYOTA, BMW, HYUNDAI, NISSAN, MERCEDES, SUBARU, SUZUKI, KIA

Vyzvednutí vozu u vás doma. Máte obavy z coronaviru? Volejte 774 998 535. Nikam nemusíte. Vaše auto si na servis vyzvedneme sami!