ru en cz

Přidejte svůj ohlas či zkušenost s Autoservisem Garant.

Budeme vás kontaktovat během pár dní.

Vážení zákazníci. Velice si vážíme vašeho názorů. Budeme rádi, pokud se s námi podělíte o vaše zkušenosti a připomínky. Budeme se jimi vážně zabývat. Vaše podněty posílejte na: klient@autoservis-garant.cz nebo vyplňte následující formulář.

Autoservis Garant – hodnocení zákazníků na Google

DOBRÝ
100 hodnocení na
Michal Balžanka
Michal Balžanka
2024-04-24
Potřeboval jsem vyvážit kola, byly ochotni a udělali mi je na počkání.
Kuba Slezák
Kuba Slezák
2024-04-22
Již několik let se mi starají o mé Volvo a jsem spokojený.
Lukáš Demáček
Lukáš Demáček
2024-04-19
U našeho bývalého vozidla došlo k poruše, jiný autoservis to naprosto zoslil. Při opakované poruše jsme kontaktovali Garant autoservis, od počátku dobrá komunikace, ten den jsme nechali odvést a ještě tentýž den v podvečer mě volali co je s autem, jak by řešili, kolik to bude stát. Do týdne pak bylo vozidlo k vyzvednutí, kvůli dílu co šel opravdu z daleka. Profesionální přístup.
Saša Hrdličková
Saša Hrdličková
2024-04-17
Výměna oleje a kontrola brzd před stk. Bylo mě nabídnuto i stk ale to pujdu dělat až za 14 dní…
Kačka Kat’ák Frodová
Kačka Kat’ák Frodová
2024-04-15
Je to nejlepší servis který jsem našla a jsem ráda. Výborný přístup jak zákazníkům tak k autům.. poctivá práce. Supr Garant.
Petr Balcárek
Petr Balcárek
2024-04-12
Šlo jen o výměnu brzd ale i to někteří servisáci umí pokazit… v garantu však druhá zkušenost a spokojenost.
Pavel Hepnar
Pavel Hepnar
2024-04-10
přezuto a vyváženo na počkání

Autoservis Garant – hodnocení zákazníků

Listopad 2019

Dobrý den.

Včera mi jak se říká „klekla“ baterka v mém autě a tím jsem se dostal do prekérní situace,protože v pondělí jedu do zahraničí. Po několika nezdařených hovorech jsem se dovolal do
Vašeho autoservisu na Jarově. Zde mi přijímaci technik s velkou ochotou vyšel vstříc a slibil mi,že ačkoliv nemá dotyčnou autobaterii skladem, objedná ji a v sobotu bude pro mne připravená. A dnes skutečně připravená byla!

Protože přijímací technik,se kterým jsem včera telefonoval, neměl službu a tudíž jsem mu nemohl osobně poděkovat. Vyřiďte tímto panu Janečkovi mé vřelé poděkování a uznání. V dané
chvíli se zachoval jako naprostý profesionál,který velmi dobře reprezentuje Vaši firmu ve styku se zákazníky.
Zároveň Vám gratuluji k tomu,že máte ve svém týmu tak znamenitě zákaznicky orientovaného pracovníka.

S pozdravem Váš spokojený zákazník

VG

Zdravím,
nedávno jsem navštívil Autoservis Garant se svým autem Peugeot 207…musím poděkovat p.Kaiserovi a p.Janečkovi za jejich profesionální a příjemný přístup k mě jako k zákazníkovi. 🙂
Auto zatim jezdí v pořádku…byli jste lepší a rychlejší než autorizovaný servis Peugeot-Kopecký !!! Určitě budu doporučovat vaš autoservis svým přátelům.
Hezký den
——————————
Alex Isar

10.2.2019 – Reakce z dotazníku spokojenosti, který jsme posílali naším zákazníkům minulý měsíc.

  1. Služba byla profesionální, a hlavně jsem mohla mluvit anglicky. Doporučuji autoservis svým kolegům, protože všichni potřebujeme řešit problémy našeho vozu a naše znalosti českého jazyka jsou stále nulové …
  2. odbornost, spolehlivost, přímé jednání, žádné estrády
  3. příjemné jednání, co řekli to udělali, rychlost, poradili
  4. Prime, mile jednani i k cloveku, ktery vubec nic nevi. Bylo mi doporuceno, co bych mel za par tisic km vymenit, ale zaroven sdeleni, ze dnes by to bylo jeste zbytecne.
  5. jsem spokojen, jezdím do servisu rád, líbí se mi vaše jednání při osobním, nebo tel. kontaktu. Elektroauto neplánuji, tak budu jezdit k vám dál.
  6. Líbí se mi přístup. Výborný je váš evidenční systém, kde si můžete otevřít daný automobil a předchází se dlouhé administrativě.
  7. Je super vědět, že se ještě najdou lidi v servisu, kteří si umí poradit se starším „kouskem“. Též mě potěšilo to, že po prohlídce podvozku pánové (přijímací technik a „servisák“) konstatovali, že na to jak „starý“ auto mám, tak je zespodu naprosto v pohodě – což prý nečekali. Každopádně ještě jednou díky všem, co se podíleli na opravě mojí „Japonky“ – Mazdy 121DB, ročník 93´. A nebojte pánové, určitě se v pruběhu let ještě uvidíme.
  8. Přeji si nejen statistickou kontrolu zda jste dobří, ale také i extra příplatek, prémii pro všechny co se na tom podíleli! Měli by ste si vážiť toho že máte takové pracovníky. Když přijdu znovu, budu se jich ptát! Ja bych klidně těm 6-7 lidem co se podíleli na mém autu, dal zpak ruky alespoň po 200 korun jako všimné jen tak navíc! Jednalo se o lidi „Na Jarově“ !

29.10.2018 – velmi vstřícné chování servisního technika, rychlost opravy, odpovídající cena, příjemné chování všech pracovníků


Everything was perfect ! Quality of work, value for money ! Polite and professional approach!

Highly recommended!


Nevšední ochota a snaha pomoci v ne zcela běžném technickém problému a jeho řešení s ohledem na časovou a finanční náročnost opravy.


Profesionální jednání, korektnost a snaha vyhovět požadavkům a přáním zákazníka.


Technici znali mou 3.2 FSI Audi A6 ačkoliv to prý není naprosto běžné. Vyznali se v motoru a dokázali problém najít a opravit. Moc díky!


 

Technici mě vzali bez objednání, do týdne jsem měl vyřešený problém, který mě v jiném servisu (metoda: pokus – omyl) stál dost peněz. Navíc mi technici nadstandardně umožnili nejdříve týden jezdit s náhradním vyměněným dílem, abychom zcela vyloučili jinou možnost. Cena přiměřená. Doporučuji. Václav Lebduška, Pečky, Toyota Corolla


V Honda original servisu neměli čas, tak jsem volal sem. Dělal se běžný servis a výměna brzd. Byl jsem příjemně překvapený profesionalitou a rychlostí mechaniků. Cena byla přiměřená očekávání.


Oproti dealerství Mercedesu mě mile překvapila rychlost jednání a flexibilita. Objednání, provedení i předání bez problémů. Poškozený motor opravili, přestože Mercedes dealer nabízel jen výměnu. A.R.


Děkuju Aleši Kaiserovi – technikovi, za přijetí bez objednání a rychlou opravu mojí škodovky. Dělaly se rozvody, servis, výfuk a STK. Všechno v pořádku. Hoffman


Říjen 2017 – Děláte garanční prohlídky i pro auta v záruce? Mám Volvo XC90.

Odpověď: Ano, na základě „Blokové výjimky“ můžeme provádět garanční prohlídky i na uplně nové vozy, a to bez ztráty záruky.


Září 2017 –  Provedení garanční prohlídky na Hyundai uspokojivé, cena rozumná, přístup techniků byl perfektní. Hlavně mě překvapila pružnost při řešení opravy. AH


Srpen 2017 –  I když až na druhý pokus, oprava motoru na mé Audi dopadla dobře, jsem spokojený, motor tahne perfektně. Lubovský


Červenec 2017 –  Dokážete přeprogramovat ventily tlaku pneu? Mám original BMW. Ochec

Odpověď: Dokážeme, máme programátor na ventily i nové ventily. Více na téma TPMS.

—————————————

Červen 2017 –  Nejprve jsem byl v šoku, když jsem zjistil, že mám nějaký nový typ chladiva do klimatizace. Muj servis na to neměl přístroj a po složitém hledání jsem zjistil, že to v Praze zatím dělá jen asi 10 firem. V Garantu mi to naplnili na počkání.  Zemánek


Květen 2017 –  Garanční prohlídka provedena i bez objednání, děkuji technikovi Janečkovi za vysvětlení opravy. Roubíček


Květen 2017 –  Děkuji za expresní výměnu elektronických ventilů tlaku pneumatik. V Lexusu jsem dostal nabídku na 25tKč, V garantu provedli vše za 11tKč. AK

—————————————

Duben 2017 – Pozitivem je rychlost, dobře odvedená práce. Kladně hodnotím i profesionální přístup. Negativem je, že vůbec nedělají dlouhé dodávky, prý kvůli místu.

—————————————

Duben 2017 –  Dodrželi termín, cenu taky, moje Volvo opravili celkem dobře. Spokojenost. Aleš R.

—————————————


Duben 2017 –  Na autoservisu oceňuji zejména rychlé provedení opravy a dále transparentní provedení diagnostických testů vozu i s výstupním protokolem, který si lze vyzvednout. Výhodou je i možnost rychlých oprav starších vozů a platba kartou.

—————————————

Duben 2017 – Vstřícné jednání přejímajícího technika. Možná je ale potřeba zlepšit podmínky při čekání pro zákazníky. Oceňuju, že jsem si mohla prohlédnout všechny vyměněné díly a že mi všechno trpělivě vysvětlili.

—————————————

Březen 2017 – Jezdím k Vám dlouhodobě se svým autem (BMW E 46), protože vám důvěřuji. Navíc už u vás mohu platit kartou, což byla jediná věc, která mě mrzela. S díky Baudyšová

—————————————

Březen 2017 – Pozitivní je dodržení termínu i ceny, kterou jsem se dozvěděl předem. Super. Oceňuji, vedení evidence končící TK a připomenutí nutnosti obnovení telefonicky, nebo emailem.

—————————————

Březen 2017 – Při ceně, kterou jsme zaplatili za všechny opravy dohromady, mohlo být auto umyté. Bylo by to určitě bráno jako plusová položka.

—————————————

Únor 2017 – We are very glad that we have such honest and reliable guys working on our cars. Thank you!

—————————————

Únor 2017 – Jezdím sem dlouhodobě s Volvem XC90 a líbí se mi, že vidím vývoj a stálé zlepšování služeb. Zlepšil se výrazně vzhled příjmu, přibyly platební karty, počet zvedáků i mechaniků a pořád u vás platí rozumný poměr kvality a ceny. Pro mě je ale nejlepší ta rychlost.

—————————————

Dobrý den, máme Volkswagen Sharan z roku 2015. Můžete na to dělat servisní prohlídky?

Odpověď: Ano, děláme servisní i garanční prohlídky na Volkswageny. O záruku nepřijdete podle blokové výjimky, která platí v celé Evropské unii od roku 2003.

—————————————

Potřebuju vyleštit přední světla, jsou už hodně zašlá. Děláte to i na počkání?

Odpověď: Světla leštíme po domluvě i na počkání. Zde se dočtete více o leštění světel.

—————————————

Vážený pane, děkuji za Micru. Jednání, zakázka, kvalita provedení, zajištění STK – úžasné. Jako v luxusních servisech na Západě. Rád se někdy k Vám s důvěrou vrátím. Hezký zbytek dne, T.Schmidt.

—————————————

Děkuji za opravu, jsem s výsledkem velmi spokojen. Byl jsem u vás poprvé a potěšilo mě, že nepojízdné auto vás servis přijal v sobotu a do úterka byla hotová. Děkuji také za dodatečné zprovoznění rádia, jehož chybějící kód nebyla vaše chyba. Tomáš Uher, Ford Fusion

—————————————

Rychlé přijetí a identifikace závady,termín opravy bez problémů po dohodě, druhý den po opravě předání vozu bez jakýchkoliv problémů. Vše probíhalo korektně a transparentně. Toyota Yaris ( lambda sonda vyměněna bez problémů) včetně předání vozu. Cena úměrná a jednání p. Kaisera vstřícné,spokojenost. Ivo Štěpán, Toyota Yaris Blue.

—————————————

Velká pochvala všem technikům, dodržení termínu, ceny, závady navíc odstraněny, rozumná cena a příjemné jednání. Stylgastro Praha, LUKÁŠ NECKÁŘ

—————————————

Oprava nakonec nebyla u vás uskutečněna, ale byla jsem spokojená s přístupen přijimacího technika.

—————————————

Oceňuji nabídku okamžitého zajištění povinné technické prohlídky a emise, které byly propadlé.

—————————————

Děkuji týmu Autoservis Garant za rychlou, spolehlivou a především kvalitně odvedenou práci za rozumnou cenu. Maximální spokojenost!

—————————————

Výměna spojky za jeden den je bezva, v dealerství Mazdy na to chtěli tři dny. Cenově jste vyšli o 20 % levněji. Na dílně tedy šílený hluk ale to zkousnu. Díky

—————————————

Děláte garance na Audi A6? Mám dvouletou audinu a potřebuju záruční servis. Je to quattro. Kolik je cena?

Odpověď: Provádíme garanční prohlídky i u vozidel AUDI v záruce. Zde naleznete podrobnosti na téma garanční prohlídky. Cenu servisní prohlídky Vám rádi upřesníme, pokud napíšete, jaký motor má vaše auto. Každý motor má jinou olejovou náplň a jiný typ oleje. Cena se tak může dost lišit.

—————————————

Byly měněny dva díly sloupku řízení a nejsem si jist, jestli nestačilo udělat jenom jeden, ale je to jen můj názor. Jinak komunikace a jednání bylo v pořádku. Dobrá komunikace s technikem panem Kaisrem. Byl jsem velmi spokojen s osobním jednáním.

—————————————

Výměna brzd naprosto v pořádku. Bez objednání ještě ten samý den, co jsem auto předal. Cena podobná jako v Bosch servisu, navíc už nepískají. Akorát mám pocit, že trochu špiní disky. Asi to brusivo z těch desek? Díky Bušta

Odpověď: Ano, destičky se při brzdění obrušují o brzdové kotouče a uvolňují se z nich prachové části, které špiní kola a disky. Více se o tom dozvíte v části výměna brzdových destiček.

—————————————

Slušné jednání, rychlá oprava. Vše proběhlo OK, spokojenost. Oceňuji rychlou reakci a jednání. Byl jsem při příjmu upozorněn, že možná bude třeba měnit brzdový třmen. Místo okamžité výměny se ale technikům podařilo opravit starý, takže jsem spokojený.

—————————————

Likvidace pojistné události od KOOPERATIVY na mém BMW byla překvapivě uplně v pořádku, i když nejste autorizovaný servis. Náhradní auto po dobu opravy placené pojišťovnou mě velmi mile překvapilo. Krčmář Jan

—————————————

Slyším chrastivý zvuk od motoru na Mazdě CX 7. Údajně to jde od rozvodů (rozvodového řetězu). Děláte to? Máte na to věci?

Odpověď: Ano, jedná se o častou závadu, u Mazdy chronickou. Velmi často na těchto modelech měníme rozvodové řetězy, proměnné časování ventilů, turbodmychadla a bohužel i plno jiných věcí. Technicky je to složitější oprava než u jiných aut a doporučuji ji svěřit někomu, kdo s tím již má zkušenosti. Zde naleznete detaily o servisu Mazdy.

—————————————

Připravíte mě vždy na to, co budete dělat a nabídnete řešení. Pokud se mi cena nezdá, tak mi dáte na výběr, co je kritické a co můžu ještě odložit v čase. Finalni cena se většinou shoduje s očekáváním. Jezdím k vám opakovaně a váš přístup mě přesvědčuje o tom, že k vám budu jezdit i nadále, protože je na vás spolehnutí.

—————————————

Děláte i servis na nová auta? Mám Hyundai IX35, potřebuju garanční prohlídku. Bělka

Odpověď: Děláme i servisní a garanční prohlídky na Hyundai, zde se dočtete více na téma garanční prohlídka

—————————————

Perfektní vstřícnost, ochota, informování o stavu. Odhalili a odstranili to,co jiný servis neuměl. Škoda jen, že nelze platit kartou nebo převodem (třeba i předem – promo fakturou?). Velice vstřícný personál.

—————————————

Vyřešili jste závadu, se kterou si neporadili ve dvou jiných servisech. Ani se jim to nechtělo řešit, jen zkoušeli měnit kus za kusem. Děkuju hlavně panu Kaiserovi za rychlý příjem bez objednání a perfektní komunikaci. Cenu akceptuju. Nouza Karel

—————————————

Potřebuju udělat diagnostiku na moje BMW 5, protože mi kolísají otáčky a motor běží nepravidelně. Děláte to na počkání? Uherka

Odpověď: Diagnostiku řídících jednotek děláme bez objednání a na počkání. Zde se dozvíte více na téma autodiagnostika. Případná oprava by ale asi na počkání nebyla.

—————————————

Hluk a trochu nepořádek na dílně vyvážen rychlostí a profesionalitou. Za mě v pořádku. Buchar Aleš

—————————————

Zařídíte mi i technickou a emise? Polášek

Odpověď: připravujeme auta na STK i EMISE včetně vyřízení veškeré administrativy s tím spojené. Stačí přistavit auto a s sebou přivézt malý a velký technický průkaz. Zde naleznete více na téma zprostředkování STK

—————————————

Zachovejte stávající vstřícný přístup k zákazníkovi i rozumné ceny servisu dlouhodobě i do budoucna.

—————————————

Mám interval výměny rozvodů na audi A6. Můžete mi napsat, kolik by to stálo a jak dlouho to trvá?

Odpověď: Rozvodové sady se mění pravidelně podle počtu najetých kilometrů a stáří. Každý motor má předepsaný jiné intervaly. Cenu i časovou náročnost jsme schopni určit, když uvedete obsah a typ motoru. Například 2,0 motory mají výrazně jednodušší a rychlejší výměny rozvodů, než třeba 3,0 motory, kde jsou řetězové sady a motor jako takový se kvůli tomu musí vyndávat z auta. V této sekci se dozvíte více na téma výměna rozvodů.

—————————————

Krátká doba čekání, odbornost na vysoké úrovni. Vysvětlení toho, co, proč a jak bylo opraveno, včetně ukázání vyměněné části. Sobotní otvírací doba. Doporučuju

—————————————

Děkuji týmu Autoservis Garant za rychlou, spolehlivou a především kvalitně odvedenou práci za rozumnou cenu. Maximální spokojenost!

—————————————

Dodržení termínu, dodržení ceny. Možná doporučuju vytvořit příjemnější prostředí pro čekající zákazníky. Díky

—————————————

Dobrý den.

Vážení.

Moc Vám děkuji za perfektně odvedenou profesionální práci při opravě motoru Nissan mé manželky. Dík samozřejmě patří všem, kteří se na opravě podíleli.

Hezký den. Ing. Svatopluk Vlček, ÚJV Řež, a. s.

—————————————

27. března 2014 Celkem rychlé a bezproblémové přijetí, technici byli v pohodě, objednání bez problémů. Světlo na Opel Omega opraveno na počkání (obě žárovky) včetně seřízení světel. O týden později jsem zde měnil brzdy na manželčině Kia Ceed a zatím jsem spokojený. Navíc v garantu to stálo polovinu toho, co jsem měl platit u Kia dealera. Světlík

26. března 2014 Přístup byl profesionální a hlavně mi pořádně vysvětlili, co budou dělat a proč. Po opravě mi mi ukázali vyměněné díly a dali detailně rozpoložkovanou fakturu – materiál i práci položkově. To je na poměry českých servisů velký nadstandard. Děkuju Vašáková Praha 3

24. března 2014 Děkuju za opravu karoserie a laku mého Peugetu 308 – nehoda na předek. Vůbec není poznat, že by byla karoserie opravovaná, vypadá stejně dobře jako před nehodou, i lak se trefil docela dobře. Maxová Andrea

18. března 2014 Provádíte čištění klimatizace? Bylo by to na Ford Mondeo. Zapáchá už hodně silně. Začalo se to projevovat, když jsme to po zimě poprvé pustili. Pavličkovi

Odpověď: Čištění klimatizace provádíme na počkání a bez objednání.

14. března 2014 Z pěti závad byly odstraněny čtyři. I tak jsem odcházel spkojený s výsledkem. Líbil se mi velmi slušný přístup obou přijímacích techniků a celkově komunikace na úrovni. Cena byla normální. Vokoun Praha

10. března 2014 Šel jsem k Vám na doporučení od známého a nelituju. Omegu sice brzy prodám a půjdu do uplně nového auta, ale i tak jsem byl v zásadě spokojený a díky opravě jí budu ještě rok dojíždět. Držím palce, aby Vám to nadšení vydrželo. J.P.

8. března 2014 Jak dlouho trvá repase převodovky na Opel Astra? Neřadí jednička a trojka. A kolik by to stálo? Bůžek Dan

Odpověď: Trvání opravy převodovky odhaduji na tři dny až týden. Podrobnosti o opravě značky Opel se dočtete na podstránce věnované této značce – Opel servis. Cenu určíme po zjištění rozsahu poškození.

5. března 2014 Mám Mazdu 6, auto mi cuká na volnoběh v nižších otáčkách, po přidání plynu se dusí. Vyměnil jsem čidlo teploty a váhu vzduchu a dělá to pořád. Co by to mohlo být? Aleš Rázl

Odpověď: Příčin může být vícero, doporučuji nejprve provést diagnostiku motoru, abychom zjistili zdroj závady.

4. března 2014 Vstřícné jednání a zápal techniků mi přijdou bezva. K opravě mého Renaultu Master nemám výhrad. Cena byla předem domluvena, vše provedeno, jezdím v pořádku. Mečan

28. února 2014 Auto sice opravili dobře (Citroen Berlingo spojka + rozvody) a asi i levněji než v dealerství, ale na dílně je nepořádek a hluk. Příjem probíhá v neodhlučených prostorech, takže občas není slyšet slova. Autorizovaný servis má o dvě třídy lepší kvalitu příjmu. Hlinkovský Praha

25. února 2014 Oprava vstřikování pro můj Opel Vivaro proběhla bez problémů. Zatímco všude jinde mi nabízeli výměnu vstřiků za nové, v garantu je zrepasovali za 40% ceny nového. Auto opět jezdí normálně, takže jsem spokojený. Mohlo to být rychlejší a auto mohlo být po opravě umyté, ale v celku to dopadlo dobře. Petříček L.

18. února 2014 Umíte nastavit reset servisu na BMW 530? Prošek

Odpověď: Umíme. Obvykle se nastavuje po provedení servisu a výměně motorového oleje. Lze to nastavit mechanicky nebo diagnostikou BMW – počítačem. Zde na této podstránce se dočtete podrobnosti o našem servisu BMW.

15. února 2014 Dobrý den kolik vyjde cena za repasi filtru pevných částic na Audi A6? Cízer

Odpověď: Filtry DPF (FAP) se většinou mechanicky nebo chemicky čistí, případně se provádí nucená regenerace filtru. Když žádná z variant nepomáhá, je někdy nutné přistoupit k výměně filtru. Cenu lze upřesnit po dodání Vin čísla karoserie.

12. února 2014 Oprava převodovky trvala sice týden, ale tahá perfektně. Cenu dodrželi podle nabídky, kterou jsem dostal předem. Doporučuju. Švec Karel Hostivař

4. února 2014 Měl jsem vadné brzdy na Renaultu Megane, výměna proběhla na počkání a bez vad, byl jsem spokojen. Děkuju Libiš

29. ledna 2014 Proklientský přístup, pohotové reakce, dodržený termín. A moje Honda CRV opět jezdí bez skřípání. Díky Jan Líbal Michle

24. ledna 2014 Dobrý den. Prosím o odhad ceny za opravu ruční brzdy Mazdy MX r,v,2000, typ HB 1850 ccm. Má vadný zadní brzdič / údajně). Auto má ABS. A také, zda tento díl je vůbec k dispozici. Předem děkuji za ochotu. Luboš Vorlický, Krouzova 3039, Praha

Odpověď: Brzdiče máme běžně skladem, k přesnému nacenění konkrétního brzdiče potřebujeme VIN kod karoserie.

18. ledna 2014 Dobrý den, já jsem si nechal udělat výměnu oleje, brzd a tlumičů včetně seřízení geometrie na VW Passat a dopadlo to obstojně. Cena běžná, termín dva dny, komunikace dobrá. Servis doporučuju, je vidět, že mají zkušenosti. Kolek Jiří

15. ledna 2014 Mám Mazdu CX-7 a servisní prohlídka v Garantu mě vyšla přesně na dvě třetiny toho, co platím u autorizovaného dealera mazdy. Hotové to bylo v rámci jednoho dne, byl jsem spokojený s cenou i kvalitou. Není co dodat. Ulrich Praha Malešice

14. ledna 2014 Provedete výměnu motorového oleje i na Nissan Murano? Americká verze?  Máte na to filtr a olej? Tancoš

Odpověď: Výměna oleje u Nissanu Murano probíhá podobně jako na jiných autech, technicky to není žádný problém a výměnu oleje provádíme běžně i na Murano nebo jakýkoli jiný vůz, a to včetně amerických verzí. Většinu filtrů i motorový olej máme skladem.

3. ledna 2014 S technikem Alešem Kaiserem jsem byl spokojený. Udělal mi nabídku po telefonu a do písmene ji dodržel. Převodovka na movano je už zase v pořádku. Hůlka Praha Žižkov

28. prosince 2013 Sháním někoho, kdo by mi opravil vražený bok na mercedesu C. Ale ne ho měnit, jen vytahat – opravit a olakovat Není to pojištěné, budu si to platit sám. Douša

Odpověď: Opravy karoserie Mercedesu provádíme. Detaily a orientační ceny se dozvíte na podstránce Mercedes servis.

20. prosince 2013 Dobrý den, jak dlouho trvá první servisní prohlídka na Nissan Note? Hýblová Praha 10

Odpověď: Servisní prohlídky děláme vždy v rámci jednoho dne. Když nám dáte auto ráno, odpoledne bude hotové.

18. prosince 2013 Renovace světel se povedla, akorát autoradio se opravit nepodařilo. Jinak jsem byl spokojený. K.L.

15. prosince 2013 Potřebovali bychom nabídku na 5 firemních aut, samé škodovky oktavie. Můžete nám poslat ceník? Lukáč Jan

Odpověď: Zde je ceník servisu. V případě individuálních nabídek na firemní vozové parky můžete vyplnit formulář v kontaktech nebo zavolat Aleše Kaisera na 77761273. Zde naleznete reference Autoservis Garant.

13. prosince 2013 Kolik stojí oprava promačklého boku na Octavii II? Je to asi 10 cm promačklina. Jurčík – Mělník

Odpověď: K přesnému nacenění poteřbujeme vidět fotku nebo auto „naživo“. Můžete vyplnit i tento formulář pro opravy karoserie.

12. prosince 2013 Výkon vašeho autoelektrikáře pro mě byl příjemným překvapením. Vyřešil závadu kolísání otáček bez výměny řídící jednotky, na kterou jsem byl už připravený. Autorizovaný dealer BMW mi trvdil, že jinak to nepůjde. Mám najeto 1500 km a zdá se, že to vydrží. Ještě tam ale šustí větrák. Kuča, Kladno

30. listopadu 2013 Opravujete Renault Thalia? Potřeboval bych levně výměnu brzd a lak nárazníku. Peška J. Praha

Odpověď: Ano, opravujeme, detaily a ceny oprav Renault se dozvíte na podstránce Renault servis.

29. listopadu 2013 Uděláte mi 3D geometrii na Audi A4 na počkání? K. Pavlů

Odpověď: Ano, seřízení geometrie je možné provést po domluvě na počkání. Opravě můžete být přítomen.

21. listopadu 2013 Nemile mě překvapil fakt, že servis neakceptuje platební karty. Jinak řemeslo umí poměrně dobře. Nebýt poblíž bankomat, asi bych tam zůstal dlužen. Michna Říčany

16. listopadu 2013 Chtěl jsem servisní prohlídku, výměnu rozvodů a přezutí gum na Volvu XC 90. Vzhledem k tomu, že se to stihlo za jediný den, byl jsem spokojený. Cena byla normální, takový pražský průměr. Bečka J. Praha 3

14. listopadu 2013 Oprava mé Agily (seřízení geometrie) byla rychlá a podle domluvy, servis byl v pořádku. Malinová Klára

2. listopadu 2013 Máte zkušenosti s opravami motorů Nissan? Mám zadřený motor na Primeře. Potřeboval bych ohodnotit cenu opravy. Kameník Jan

Odpověď: Opravy motorů Nissan provádíme běžně. K přesnému nacenění bychom potřebovali znát rozsah poškození nebo vidět vozidlo.

28. října 2013 Rozvody na focusu vyměněny bez problémů a zatím šlape, jak má. Komunikoval jsem s technikem, jemu děkuju za expresní vyřízení v rámci jednoho dne. Petr Jakl

17. října 2013 Servis našeho BMW proběhl na jedničku, ale celkově dávám trojku, protože jsem měl po opravě špinavý koberec pod nohy na místě řidiče. Hýbl Aleš

13. října 2013 Děkuji za půjčení náhradního auta zadarmo. Do poslední chvíle jsem nevěřil, že by ho mohla celé proplatit pojišťovna. A světe div se, proplatila. Macura

26. září 2013 Velká pochvala a poděkování. V jednom autorizovaném servisu Renault špatně nastavili rozvody, v druhém autorizovaném servisu na to nepřišli a chtěli rozebírat motor. Zde dali auto dohromady bez zbytečných výměn součástek, takže zase šlape jak má. Opravdoví profíci. Děkuji Miloslav Žatecký

25. září 2013 Děkuji za vyzvednutí mého Audi A6 vaší odtahovkou po dnešní kolizi. Oprava byla opravdu hodně rychlá a profesionální. Výměna ramene na počkání proběhla bez komlikací. Zatím mám ujeto asi 250 km a vše je v pořádku. Bažo Jiří

23. září 2013 Mile mě překvapila rychlost vyřízení opravy a profesionální jednání techniků, zejména Aleše Kaisera, ale i toho druhého. Udělali mi přesnou nabídku, která potom souhlasila vůči reálné opravě. Byla jsem celkově spokojená. Jedinou chybou je, že jsem nemohla platit platební kartou. Dunajová Alena

14. září 2013 V ceníku vašeho servisu jsem nenalezl generální opravy motorů a převodovek. Kolik by stála generální oprava motoru na Ford Transit z roku 2008. Buchar Praha

Odpověď: Takto rozsáhlé opravy se vždy oceňují individuálně. Motory i převodovky jsou ve všech autech jiné a pokaždé je i jiný rozsah poškození. Nedá se to ocenit obecně ani orientačně. Vždy nejprve na konkrétním autě zjistíme, co je třeba měnit, a pak voláme cenovou nabídku zákazníkovi.

3. září 2013 Máte pobočku servisu na Praze 4? Auto servis Unger patří k vaší síti? Anonym

Odpověď: Nemáme. Nejsme součástí žádné sítě Unger.

29. srpna 2013 Mám BMW 330 a potřeboval bych provést servisní prohlídku včetně záznamu a razítka do servisní knížky. Děláte to na počkání? Doubek Jan

Odpověď: Kompletní servisní prohlídka trvá dle typu vozu a předepsaného intervalu výrobce od dvou do čtyř hodin. Razítko do servisní knížky samozřejmě dostanete.

17. srpna 2013 Garant má opravdu pružný a proaktivní přístup ke klientům, za to si zaslouží pochvalu. Horší je to ale s techniky. Střídají se tam asi čtyři ve směnách a občas je to zmatek. Kromě drobných nedorozumění jsem byla ale velmi spokojená. Bylo vidět, že se snaží. Nejvíce mě potěšilo, že se odstranily všechny závady, které na autě byly. Mechanici jsou šikovní a slušní, po opravě mi ukázali vyměněné díly, auto předali čisté. Určitě bych přijela zase. Pecháčková Dana

12. srpna 2013 Asi měsíc mi za studena kolísají otáčky na mojí Fabii, teď to začalo dělat i po ohřátí motoru. Automatický sytič funguje správně. V jiném škoda servisu tvrdili, že to je motorem. Anonym

Odpověď: Podobné závady občas řešíme, ale předem se těžko vyjadřovat přímo k té vaší. Zde můžete vidět seznam vyřešených závad autombilů. Je tam i podobný problém s kolísáním otáček. Ve Vašem případě se ale může jednat i o něco jiného. Doporučuji auto nejprve přivézt. Zjistíme přesně, co je rozbité, a pak se dohodneme na postupu opravy.

4. srpna 2013 Kolik stojí diagnostika auta počítačem? Uděláte mi to na počkání? Motor mi běží asi na tři válce a nemá sílu v kopci, netáhne. Kolik by stála oprava? Jedná se o Opel Vivaro. Klimovský

Odpověď: Diagnostiku auta děláme na počkání. Zde najdete podrobný popis toho, jak se postupuje při zjištění závady diagnostikou včetně cen.

31. července 2013 Občas mi nestartuje moje audina + nefunguje imobilizer. Umíte to opravit nebo imobilizer odpojit? Bárta Jiří, Praha

Odpověď: Imobilizer odpojit lze. U starších aut je to poměrně jednoduché. Moderní auta mívají imobilizer zamontovaný přímo v řídící jednotce auta, a to už je o dost složitější. Pošlete přesný typ vozu, pak Vám to upřesníme.

27. července 2013 Služba expresní opravy pneu v sobotu včetně vyzvednutí auta u mě doma byla perfektní. Děkuju Drůzová Hana

21. července 2013 Kladně hodnotím rychlost a kvalitu. Cena průměrná. Negativně špínu na dílně a flek na mém koberečku od vašeho automechanika. Kvasničková

16. července 2013 Byl jsem poměrně spokojený s přístupem vašeho technika. Přijal mě bez objednání a opravu provedl rychle včetně mé změny (doplnění) objednávky. Cena byla stejná jako v jiných servisech, kde jsem servisní prohlídku poptával. Akorát mě rušil rachot na dílně a čekání na místě. Fábr

15. července 2013 Spouštějí se mi okénka na fabii. Zamknu dveře dálkou a samovolně sjedou okna u řidiče. Děje se to jen někdy. V autorizovaném servisu si s tím neporadili. Umíte to opravit? Křenek Jan

Odpověď: Pravděpodobně ano. U Fabiií se tato závada občas projevovala. Příčiny mohou být dvě. Obvykle je to v nastavení nebo v elektroinstalaci.

7. července 2013 Fiat Marea. Kolik by stála výměna ložiska kola? J.L.

Odpověď: Pošlete prosím rok výroby Vašeho vozu k přesnému určení ceny a upřesněte, na kterém kole chcete ložisko měnit.

2. července 2013 Mám nabouranou škodu superb a chtěl bych opravit auto tak, abych to nemusel platit a šlo to z pojistky viníka nehody. Krčmář, Praha 4

Odpověď: Stačí přivézt poškozené vozidlo, o náležitosti spojené s vyřízením pojistné události a likvidací nehody se postaráme. Pokud jste poškozený při dopravné nehodě, dostanete od nás zdarma náhradní vozidlo po dobu opravy. Zde naleznete podrobnosti o postupu při vyřízení pojistné události.

29. června 2013 Kladně hodnotím profesionální jednání, rychlé reakce a celkově seriozní komunikaci technika Aleše Kaisera. Otravoval jsem ho celou sobotu a úspěšně vyřešili všechny neduhy na mém Citroenu Xsara. Cenovou nabídku opravy jsem dostal předem a dodržel ji do písmene. Rušilo mě jedině čekání na dílně v tom hluku.

25. června 2013 Potřebuju opravit motor (slabý výkon) a provést diagnostiku motoru u Toyoty Avensis. Šesták, Praha Chodov

Odpověď: Diagnostiku provádíme na počkání bez objednání. Oprava motoru trvá řádově několik dnů. Zde najdete podrobnosti o našem autoservisu toyota.

22. června 2013 Děkuji za rychlou opravu výfuku mojí hondy civic. Našel jsem vás jako jeden z mála autoservisů, který má otevřeno v sobotu a přijali jste mě i bez objednání. Přístup technika byl profesionální. Anonym

17. června 2013 Kolik stojí test brzd? Potřebuju zjistit hlavně ruční brzdu, neprošel jsem na STK. Mertlík L. Praha 3 Jarov

Odpověď: Test brzd stojí 390 korun, součástí testu je i podrobný protokol naměřených hodnot a zdarma navíc kontrola sbíhavosti přední nápravy a test tlumičů. Provádíme na počkání bez objednání. Poslední objednávku na test brzd přijímáme v 16 hodin. STK můžeme vyřídit i za vás. Zde se dočtete více o zprostředkování STK.

14. června 2013 Potřebuji provést opravu převodovky na Ford Transit. Údajně je zadřená. Jak dlouho to trvá a kolik to přibližně stojí. Cena mě zajímá nejvíc. Chci nejlevnější opravu. K.L. Říčany

Odpověď: K přesnému ocenění opravy převodovky bychom potřebovali znát přesný rozsah poškození. Cena opravy převodovky je hodně závislá na množství dílů, které je nutné měnit. Pošlete prosím fotku poškozené převodovky nebo seznam poškozených dílů a VIN číslo karoserie nebo kód motoru. Ocenění opravy provedeme obratem.

11. června 2013 Nefunguje mi čidlo teploty na BMW. Nebo aspoň myslím, že je to čidlo. Řekli mi to v jiném autoservisu, ale nebyli si jisti. Dokážete to přesně zjistit a odstranit? Podhorský Jiří, Praha 2 Vinohrady

Odpověď: Ano, použitím diagnostiky BMW nebo pouhým proměřením čidla se to dá jednoduše ověřit.

9. června 2013 Mám Mazdu CX-7? Potřebuji provést servisní prohlídku. Jak dlouho to trvá? Drtil Fr., Praha 1

Odpověď: Servisní prohlídku provádíme obvykle v rámci jednoho dne. Ráno předáte mazdu do opravy a odpoledne kolem druhé by měla být hotová.

8. června 2013 Smrdí mi klimatizace. Dokážete to vyčistit? Anonym

Odpověď: Klimatizace čistíme a dezinfikujeme. Pak zapáchat nebude. Zde najdete podrobnosti o dezinfekci klimatizace auta. Provádíme na počkání a bez objednání.

6. června 2013 Nemáte přípravek pro nastavení rozvodů motoru mercedes benz? Udělal bych si to sám, ale nemám k tomu nářadí. Zvelebil K. Praha 3 Žižkov

Odpověď: Přípravy pro nastavení a opravy motorů Mercedes Benz máme, ale bohužel je nepůjčujeme, protože jsou velmi drahé a často se nám nevrátily. Nastavení a seřízení motoru, případně jeho opravu, můžeme odborně provést u nás. Cenu vám sdělíme předem. Zde najdete podrobnosti o opravách a servisu mercedes.

2. června 2013 Na Alfa Romeo 159 Sportwagon mi nefunguje klimatizace. Čím by to mohlo být a kolik by to stálo opravit? Vašák Dan – Suchdol

Odpověď: Zpravidla stačí naplnit chladivo klimatizace. Zde najdete podrobnosti o plnění klimatizace a cenu naplnění klimatizace.

29. května 2013 Mám zadřený brzdič na mojí Kia Ceed. Dokážete to opravit, abych ho nemusel měnit? Hrázský Jan

Odpověď: Ano, brzdiče jdou obvykle zrepasovat a opravit do původního stavu, aby bezchybně fungovaly. Obvykle není důvod je měnit, protože mají životnost po celou dobu provozu. Stačí kvalitní údržba a pravidelně čistit.

21. května 2013 Umíte zrepasovat startér na VW LT? Nebo starší díl z vrakoviště by mi taky nevadil. Hromada Ondřej

Odpověď: Provádíme opravy startérů i celkové repase. Obvykle v rámci jednoho dne, nejpozději do druhého dne.

19. května 2013 Velmi oceňuji, že jste dodrželi cenu tak, jak jste mi ji původně nabídli. Příjemně mě překvapila i rychlost. Můj Citroen opět funguje. Jako negativum vidím nepořádek na dílně oproti autorizovanému servisu, kam jsem byl zvyklý jezdit. Nekovář Ondra, Praha – Malešice

12. května 2013 Děkuju za promptní vyřízení opravy mého peugeota. Autoservis Garant hodnotím na dvojku. Rychlost super, jednání poměrně korektní, cena podle očekávání. Kalíšek Petr, Praha 10

24. dubna 2013 Mám poškozenou mechanickou převodovku na Audi A4 quattro, poslední model. Kolik by stála oprava? Špoula Jiří, Praha Východ

Odpověď: Potřebovali bychom znát VIN vozu a vidět rozsah poškození. Pokud je převodovka už rozebraná, pošlete alespoň fotografii.

20. dubna 2013 Opravujete i motory hyundai? Mám Hyundai SantaFe, zadřený motor. V autorizovaném servisu chtěli za opravu 150 tisíc. Špačková A., Beroun

Odpověď: Značku Hyundai také opravujeme, včetně motorů. Pošlete nám prosím seznam poškozených dílů a my vám uděláme odhad ceny opravy. Zde najdete přesnější informace o našem servisu Hyundai včetně obecného ceníku.

19. dubna 2013 Byl jsem spokojen s opravou řídící jednotky na Mazdě 6 a zkompletování rozhašené elektroinstalace obecně. Autoelektrikář mi vše podrobně vysvětlil a přišlo mi, že je to fachman.

12. dubna 2013 Děkuji za rychlé vyřízení zakázky, oceňuji profesionální přístup a rychlost. Cena mi přišla obvyklá. Nespokojen jsem byl pouze s hlukem na dílně, příště už bych si na opravu nečekal a raději bych jel do práce. Anonym

26. března 2013 Kolik stojí renovace laku a rozleštění škrábanců od myčky? Bezděk Tomáš

Odpověď: Kompletní renovaci laku a rozleštění karoserie nabízíme již od 6 000 korun. Cena se může mírně lišit dle velikosti auta a rozsahu poškození. Zde naleznete podrobné informace o renovaci laku.

14. března 2013 Kolik stojí repase alternátoru na BMW 5. Nebo kolik by stál uplně nový? Okrouhlík P., Uhříněves

Odpověď: Alternátory obvykle repasujeme. Cena je podle rozsahu poškození. Dílů, které se mohou poškodit, je vícero. Obvykle to bývají uhlíky, regulátor nebo diodový můstek. Může se ale poškodit i rotor, stator, obal alternátoru nebo řemenice. K přesnému nacenění bychom potřebovali znát VIN číslo vašeho auta nebo rok výroby, obsah motoru a výkon motoru v kW.

4. března 2013 Prodáváte aditiva do nafty? Jaká? Co byste mi doporučili. Šmerda P.

Odpověď: Ano, prodáváme ověřenou značku aditiv anglické firmy Millers oils. Jedná se o kvalitní značku za dobrou cenu. Aditivace je ověřená, máme s ní v našem autoservisu dobré zkušenosti. Pokud byste měl zájem o větší množství (5 a více kusů), můžete si ho objednat i sám přímo z Anglie i s množstevní slevou.

15. února 2013 Zajímavá zkušenost, bylo to opravdu rychlé a profesionální. Asi je to i tím, že tam je víc mechaniků, takže se vždy někdo volný najde. Každopádně mohu doporučit. Heger Jan, Štěrboholy

9. února 2013 Dnes jsem byl už na třetí servisní prohlídce u vás v autoservisu a jsem celkem spokojený. Chybí mi automat na kafe, který tam dříve býval a větší klid, když se na opravu čeká přímo v servisu, protože ten hluk z dílny je velmi nepříjemný. Naopak oceňuju rychlost a kvalitu. Cena podle mě normální jako jinde. Kosík Dan

3. února 2013 Výměna chladiče za dvě hodiny, super, děkuju. Kdybych to neměl přes celou Prahu, určitě bych přijel i příště. O. Juřík, Nusle

2. února 2013 Děkuju za opravu auta v sobotu a přijetí bez objednání, perfektní služba. K. Brázdil, Praha Vyšehrad

29. ledna 2013 Zařizujete stk? Za kolik? Dunka Robert

Odpověď: Ano, STK včetně EMISÍ a přípravy vozidla stojí 2800 korun. Zde je podrobný postup zajištění STK.

23. ledna 2013 Opravujete i Volvo XC90? Nefunguje mi centrální zamykání a svítí kontrolka airbagu. Michal Šilhánek, Vršovice

Odpověď: Ano, můžete si i pročíst podrobné informace o opravách Volvo v našem servisu. U centrálního zamykání často zlobí elektronika a ovladače. Airbag bude nejprve nutné vyčíst diagnostikou.

20. ledna 2013 Mám poškrábaný lak celého vozu a proražený zadní nárazník. Potřeboval bych to rozleštit nebo nějak opravit. Kolik to stojí? Tomáš Zálešák, Praha Záběhlice

Odpověď: Provádíme leštění karoserie i celkové renovace laku. Ceny jsou velmi rozdílné podle rozsahu poškození. Obecně se dá uvést cena za komplet renovaci celé karoserie od 6 000 korun.

14. ledna 2013 Potřebuju opravit Mazdu 6, mechanickou převodovku nebo ložisko. Něco z toho hučí. Kolik to bude stát? Máte čas to udělat rychle? Aleš Buriánek, Praha Prosek

Odpověď: Ložiska řádově od 1500 korun dle typu a značky. U převodovky od 5 000 korun a výše. Ložisko vyměníme do druhého dne. Oprava převodovky by byla na týden.

12. ledna 2013 Poslední díl výfuku na felicii? Máte skladem? Kolik stojí? Tóth Jiří, Vysočany

Odpověď: Běžně máme skladem výfuky na nejčastější auta, tedy i na všechny škodovky. U Felicie se cena liší podle toho, jestli se jedná o normální nebo kombi a jestli je benzínová nebo dieselová. Ceny začínají na 450 korunách.

12. ledna 2013 Mám benzínovou Hondu Accord z roku 2008. Když nechám motor vychladnout, tak chytí, ale když ho chci nastartovat a je ještě zahřátý, nikdy nechytne. Nevíte, čím by to mohlo být? Hrbek Stanislav, Jesenice

Odpověď: Může to být vadné teplotní čidlo, což je častá závada. To by pro vás byla dobrá zpráva, protože je to nejlevnější varianta opravy. Obvykle vyjde na pár stovek. Doporučuji nejprve provést diagnostiku motoru. Ta by určitě závadu zjistila.

5. ledna 2013 Opravujete i autoelektriku? Mám asi špatný startér Fiat Brava 1,6 obsah. Po nastartování mi to cvaká a netočí motor. Přitom roztlačit to jde. Merta Luboš Praha 4

Odpověď: Opravy autoelektriky samozřejmě provádíme. Rozsáhlé informace na toto téma se dozvíte v sekci autoelektrika. Startér můžeme opravit do druhého dne nebo vyměnit bez objednání.

14. prosince 2012 Mám Audi S6. Dokáže opravit zadní nápravu? Ramena + gumy? Chci jen originál díly, ale levnější než v autorizáku. Napište cenu a jak dlouho to trvá. Walter Praha

Odpověď: Ano, Audi opravujeme běžně. Podrobné informace autoservis audi Praha.

12. prosince 2012 Provádíte i renovace nebo leštění laku? Mám to hodně zašlé, Peugeot 407. Brabec

Odpověď: Renovace i leštění laku provádíme. Cena i termín se řeší osobně podle rozsahu práce.

7. prosince 2012 Děkuju za půjčení náhradního auta. S touto službou jsme byli spokojeni. Oprava karoserie zatím v pořádku. Přijedu zase, až budu něco potřebovat. Otáhal Jiří

5. prosince 2012 Na dílně celkem nepořádek, ale to neřešim. Cena příznivá a rychlost taky, takže spokojenost. Prvně někdo odstranil všechny věci, které mě trápily. Langr

4. prosince 2012 Kolik stojí ložisko PZ kola na škodu superb? Bíma

Odpověď: Potřebujeme znát rok výroby nebo typ nebo VIN.

4. prosince 2012 Oceňuji profesionální přístup a rychlost vašeho technika, který pomohl s odtahem vozu i opravou po nehodě včetně vyřízení dokladů na pojišťovně. Sadílek

1. prosince 2012 Děláte autoelektriku? Zajímá mě repase alternátoru na ford mondeo III. Prokop

Odpověď: Repasujeme alternátory i startery.

29. listopadu 2012 Máte pobočku i na Praze 5? Aleš Skopal – Praha

Odpověď: Nemáme, jediná provozovna je náš autoservis Praha 3 Jarov.

24. listopadu 2012 Nebyl jsem spokojen. Když někdo něco slíbí na počkání a pak to trvá dvě hodiny, tak to není normální. A internet zdarma ani časopisy ke čtení na tom nic nemění. Už nikdy více. Kamil Fiedler

20. listopadu 2012 Byl jsem moc příjemně překvapen jednáním a rychlostí. Cena byla dodržena podle nabídky. Hodnotím to pozitivně.

8. listopadu 2012 Opravujete i značku Nissan? Kamil D., Praha

Odpověď: Ano, detailní informace naleznete na podstránce autoservis nissan.

2. listopadu 2012 Myslel jsem, že jste nonstop servis. Můžu přijet na výměnu brzd i večer kolem 20 hodiny? Zikmund Petr

Odpověď: Nejsme non stop autoservis. Non stop máme pouze odtahovou službu. Autodílna je v provozu od 8-17 hodin.

28.října 2012 Na kolik přijde výměna spojky na renault laguna? Vlach Karel, Praha

Odpověď: Cena spojky je dle typu a značky. K přesnému nacenění potřebujeme rok výroby, motor a kW nebo uvést VIN číslo.

26.října 2012 Na geometrii jsem čekal hodinu, i když ji slibujete na počkání, to opravdu nechápu. Nejsem spokojen. Sikora Aleš

Odpověď: Omlouváme se, někdy je toho prostě moc najednou. Příště se to snad povede, pokud nám ještě dáte šanci. Obecně je lepší vždy předem zavolat, ale nutné to není. Kontakt je 7776127363.

26.října 2012 Překvapila mě rychlost opravy, celkem mile, navíc vše bylo podle domluvy. Libtáková

25.října 2012 Nabízíte taky náhradního auta při nehodě? Údajně je to z pojistky bezplatně. Adam P, Praha 3

Odpověď: Ano, při uplatnění škody z povinného ručení, tedy když Vás někdo nabourá, máte nárok na náhradní vozidlo zdarma. Auto Vám půjčíme přímo u nás, nemusíte jinam jezdit ani nic zařizovat. Dokumentaci vyřídíme s pojišťovnou stejně jako celou pojistnou událost.

19.října 2012 Poptávám zprostředkování STK, ale nemám velký TP. Kosík Adam

Odpověď: Zprostředkování STK provádíme, ale bez VTP to nelze. Musíte zažádat o vystavení duplikátu, pokud jste ho ztratili, až pak to můžeme zprostředkovat.

7. října 2012 Způsob jednání mě velmi potěšil, oprava proběhla rychle, cena slušná. Děkuji, byl jsem spokojen, přijedeme. Vítek Šubrt s rodinou

6. října 2012 Nemáte stahovačku dveří na jedničkovou octavii? Petr Hanuš

Odpověď: Máme skladem, mění se velmi často, cena dle typu.

28. září 2012 Výměnu oleje slibujete na počkání, ale já jsem čekal hodinu a půl, to mi nepřijde normální. Už nikdy více. Staněk

Odpověď: Omlouváme se, pokud jste musel čekat déle, než bylo domluveno.

19. září 2012 Máte original díly Nissan? Potřebuju motůrek stěrače. V nissanu stojí 5870, to nedám.

Odpověď: Ano, prodáváme originální i neoriginální díly. Pokud víte kód dílu, pošlete nám ho. Pokud ne, přijeďte s autem a vybereme něco vhodného dle typu.

16. září 2012 Kolik stojí 3D geometrie kol? Uděláte to i na počkání nebo bez objednání? Alan D., Praha Žižkov

Odpověď: Dobrý den, zde je ceník geometrie kol. Děláme po domluvě na počkání.

14. září 2012 V autorizovaném servisu ford zde v Praze mi doporučili výměnu řidící jednotky motoru, což je cenově nesmysl. Dokážete ji opravit? Aleš Dostál

Odpověď: Ano, v některých případech lze opravovat i řidící jednotky. Museli bychom ji ale nejprve vidět. Pak Vám to mohu potvrdit.

7. září 2012 Postrádám nabídku jiných než značkových olejů. Ne každý chce do ojetého auta Shell nebo Castrol – Karel O.

Odpověď: Dobrý den, alternativně nabízíme i levnější značku oleje, německý Divinol.

5. září 2012 Půjčujete auto i bez vratné kauce nebo zálohy? Potřebovala bych ho jen na víkend – Kateřina P. Praha Malešice

Odpověď: Dobrý den, pokud se u nás opravuje Váš automobil a vy máte po dobu opravy zapůjčené náhradní auto od nás, tak není nutné skládat kauci ani zálohu. Toto se provádí pouze pokud se jedná o zapůjčení vozu bez opravy.

22. srpna 2012 Nelíbí se mi, jak je na dílně jeden velký otevřený prostor, kde se práší a je hluk, že jsem ani nerozuměla technikovi, co se s autem dělalo. Jinak oprava byla bez problémů a auto jezdí. Tak to snad vydrží…. Lišková Alena

20. srpna 2012 Oceňuju zkušenosti autoservisu garant zejména v oblasti opravy po nehodě. Tento týden jsem přebíral opravené auto po velké havárce, a i když jsem se snažil, tak jsem nenašel nic závažnějšího k vytknutí. Auto mohlo být hotové dříve a mohlo být předáno čistější – Smotlacha

15. srpna 2012 Test brzd za 390 korun jsem původně nechtěl, ale díky němu se přišlo na nesouměrnost předních brzd, takže jsem byl nakonec rád, že se dělal. Jinak hodnotím pozitivně. Kubík

6. srpna 2012 Servisní prohlídka byla opravdu velmi pečlivá. Dolili mi i ostřikovače, což nevím, jestli bylo nutné. Břežanová, Praha

Odpověď: Dobrý den, doplnění provozních náplní je součástí servisní prohlídky, proto by se měly doplňovat i ostřikovače. Někdo to přímo vyžaduje, jinému to může vadit. Respektujeme přání klienta.

3. srpna 2012 Termín i cena opravy dodrženo přesně podle dohody. To je samo o sobě úspěch oproti servisu, kam jsem jezdil předtim.

26. července 2012 Díky Alešovi Kaiserovi za přijetí bez objednání a expresní opravu. Sice tam ještě něco bude potřeba doladit, ale byl jsem jinak spokojený. Jiří L., Uhříněves

25. července 2012 Sídlíte jenom na tom Jarově nebo i jinde v Praze? Adam P., Praha 5

Odpověď: Dobrý den, náš autoservis je zatím pouze na Praze 3. Kontakt na náš autoservis Praha 3.

24. července 2012 Máte zkušenosti s opravou mechanické převodovky na Seata? Aleš

Odpověď: Převodovky opravujeme pravidelně, včetně seautu.

18. července 2012 Poptávám cenu za repasi alternátoru značky Ford. Drahota

Odpověď: Cena repase alternátoru je závislá na rozsahu poškození. Přivezte vozidlo nebo demontovaný alternátor, abychom se na něj mohli podivat.

12. července 2012 Kolik stojí oprava motoru peugeot HDI, je zadřený. Koblic Radek

Odpověď: Dobrý den, opravy motorů oceňujeme vždy dle rozsahu poškození, museli bychom ten motor vidět.

9. července 2012 Půjčujete náhradní vozidlo bezplatně při autonehodě?

Odpověď: Dobrý den, ano, půjčujeme. Při nehodě z povinného ručení půjčujeme náhradní vozidlo zdarma. Při nehodě z havarijního pojištění si půjčovné platí klient sám, pokud nemá s pojišťovnou domluveno jinak.

9. července 2012 Máte i servis na fordy? Ivanov

Odpověď: Dobrý den, mimo jiné opravujeme i všechny modely značky ford. Zde jsou základní informace našeho servisu ford.

7. července 2012 Díky za opravu bez objednání. Kunovský

1. června 2012 Kolik stojí naplnění klimatizace? Jak to trvá? Jacková

Odpověď: Zde je podrobný ceník naplnění klimatizace. Provádíme na počkání a bez objednání.

31. května 2012 Opravujete citroeny? Mám Xantii. Asi je zadřený motor. Petr

Odpověď: Ano, opravujeme i citroeny. Vozidlo odtáhneme a zjistíme rozsah poškození. Pak se domluvíme na postupu opravy.

29. května 2012 Děkuju za dnešní opravu mojí hondy CRV. Už to všechno funguje, konečně je z toho zase auto. Doufám, že už mě žádné závady nepotkají. Děkuju mechanikovi Mírovi.

25. května 2012 Opravujete karoserie? Mám auto po nehodě. Potřeboval bych i vyřídit pojišťovnu. Je to UNIQA. Standa Praha

Odpověď: Ano, přímo v naší provozovně opravujeme karoserie a zároveň za vás vyřídíme pojistnou událost.

19. května 2012 Provádíte dezinfekci klimatizace pěnou? Hubáčková

Odpověď: Ano, zde jsou detaily čištění klimatizace.

17. května 2012 Souhlasím. Čistota dílny nic moc, ale aspoň cena a rychlost opravy byly podle plánu, což je v Česku spíše rarita.

16. května 2012 S opravou jsem byl spokojený, cena i termín podle dohody. Akorát jsem z autorizovaného servisu zvyklý na větší čistotu prostředí a mechaniků. Toto bylo až příliš. Doporučuju častěji uklízet dílnu. Urbánek Praha 4

Odpověď: Víme o této slabině, pracujeme na ní, děkujeme za podnět.

10. května 2012 Děkuju za opravu našeho opla. Vše dle nabídky a bez navyšování ceny. Už jsem vás doporučil v práci. Petr Nováček

9. května 2012 Plánuju kupovat Audi A6. Můžete jet se mnou do bazaru a zkontrolovat ho?

Odpověď: Ano, tuto službu poskytujeme. Zde naleznete náš postup kontroly automobilu.

6. května 2012 Převodovka octavie mi silně hučí na pětku. Co mám dělat? Jak dlouho to bude trvat? Karel M. Praha 3

Odpověď: Můžete zkusit přijet k nám (Na Jarově 2, Praha 3) nebo vám pošleme odtahovku. Oprava mechanické převodovky orientačně dva dny.

2. května 2012 Umíte udělat počítačem diagnostiku ford? Zoufar Jiří

Odpověď: Ano. Diagnostiku Ford děláme na počkání.

29. dubna 2012 Vše proběhlo dle nabídky. Cena i termín. Děkuju, to už se mi dlouho nikde nestalo. Kabášek

23. dubna 2012 Chtěl bych být přítomen výměně spojky. Je to možné? Kakos

Odpověď: Jistě. Některé větší opravy zároveň i fotíme, takže jsme schopni vám předat i dokumentaci o průběhu.

22. dubna 2012 Píšete o výměně oleje Shell. Jak si mohu být jistý, že mi tam nedáte jiný typ oleje? Havrlík

Odpověď: Oleje Shell jako všechny ostatní díly bereme ve velkém a pouze z oficiálních zdrojů a od distributorů. Proto jsme schopni doložit jejich původ. U výměny můžete být přítomen. Olej si můžete nechat zkontrolovat, případně odebrat vzorek před i po výměně.

19. dubna 2012 Opravujete i zadřené motory? Jak dlouho to potrvá? Schuber

Odpověď: Ano, velmi často. Orientačně týden.

15. dubna 2012 Plnili mi klimatizaci, ale stále nefunguje. Co mám dělat? Karel S., Praha 3

Odpověď: Přivezte nám vozidlo k dohledání závady. Naplnění nemusí vždy stačit k tomu, aby fungovala. Může se jednat o elektrickou závadu. Začneme diagnostikou klimatizace a pak se domluvíme na dalším postupu.

13. dubna 2012 S rychlostí i cenou jsem byl spokojen. Demontované díly jsem dostal zpět ke kontrole. Což jsem nikde jinde nezažil. Děkuju Hostovský

10. dubna 2012 Dobrý den, dezinfekci klimatizace děláte také na počkání? Houšková, Praha

Odpověď: Ano. A bez objednání.

5. dubna 2012 Na kolik vyjde oprava klimatizace?

Odpověď: Záleží na rozsahu a místě poškození. Může to být několik stovek, ale i tisíc. Přetěsnění úniku chladiva bývá levnější než třeba výměna klima kompresoru nebo chladiče klimatizace.

4. dubna 2012 Umíte opravit kompresor klimatizace? Je zadřený. Kolik to stojí?

Odpověď: Umíme, cena dle rozsahu poškození, museli bychom ho vidět rozložený. Pošlete fotku nebo ho přivezte.

29. března 2012 Oprava rychle a bez objednání, super. Chyběla mi ale možnost předání auta i v neděli, na tom byste měli zapracovat. Bureš, Říčany

23. března 2012 Oceňuji rychlou pomoc s proraženou pneumatikou. Postrádám kávomat v čekárně a větší čistotu. Stárek, Praha

13. března 2012 Kolik prosím stojí geometrie? Karel P., Praha 3

Odpověď: Zde je rozpoložkována cena geometrie kol.

9. března 2012 Díky za rychlé vyřízení zakázky. Byl jsem spokojen. Petr K.

2. března 2012 Dobrý den, máte oleje long life? Děkuji Kužel

Odpověď: Ano, máme je skladem.

24. února 2012 V autorizáku mi nabízeli výměnu obou světel kvůli regulaci naklápění. Váš mechanik to měl za hodinu opravené, což mluví za vše. Děkuju Kroužek

19. února 2012 Díky za opravu řídící jednotky, kterou mi všude chtěli jen měnit. Petr A., Praha 4

18. února 2012 Nebylo kde zaparkovat, jinak vše ok. Jiří R., Praha 10

Odpověď: Parkovací stání jsme nedávno rozšířili o 10 míst. Snad budete příště spokojen.

16. února 2012 Prodáváte aditiva do nafty? Žižák, Praha

Odpověď: Ano, dobré zkušenosti máme například se značkou Millers.

15. února 2012 Děkuji za rychlé vyřízení zakázky. Jediný servis, který mě přijal bez objednání. Kalista, Praha

12. února 2012 Dobrý den, seřídíte mi sbíhavost nápravy? Adam L., Praha

Odpověď: Ano, seřízení sbíhavosti geometrie provádíme.

12. února 2012 Dobrý den, potřebuju připravit auto na stk. Děláte to?

Odpověď: Ano, provádíme přípravu i samotné vyřízení STK nebo EMISE.

4. února 2012 Hodnotím čtyřmi body z pěti. Jiří L.

29. ledna 2012 Dáváte opravy na splatnost fakturou pro firmy? Aleš K.

Odpověď: Ano. První tři opravy jsou hotově, pak lze po dohodě provádět splatnost na fakturu převodem z účtu.

24. ledna 2012 Děkuji za rychlé vyřízení bez objednávky. Průchová

19. ledna 2012 Kolik stojí oprava topení? Krahulec

Odpověď: Záleží na rozsahu poškození a konkrétní závadě. Museli bychom vidět auto.

18. ledna 2012 repasované startery nebo alternátory na dobírku? Kunovský

Odpověď: Ano, posíláme.

4. ledna 2012 Dobrý den, kolik stojí výměna oleje? Alena P.

Odpověď: Záleží na množství a typu, zde je nacenění výměny oleje.

28. prosince 2011 Pracujete mezi svátky?

Odpověď: Ano, všechny pracovní dny od 8-17, v sobotu od 9-15 hodin.

18. prosince 2011 Kolik stojí lakovat blatník + odřený bok vozu? Šnajdr Petr

Odpověď: Ceník lakování je obvykle dle rozsahu poškození. Orientační ceny máme zveřejněné. Přesnou cenu můžeme určit, až uvidíme rozsah poškození.

12. prosince 2011 Doporučuju oddělit dílnu od příjmu, na můj vkus je tam velký hluk, ale s prací jsem byl spokojen. Kamil S.

5. prosince 2011 Zdravím všechny z dílny, děkuju za sobotní přijetí bez objednání. Zachránili jste naší dovolenou. Jiří P.

29. listopadu 2011 Měníte čelní skla z pojistky? Karel Brázda

Odpověď: Ano, měníme je zdarma z připojištění i z povinného ručení.

22. listopadu 2011 Dobrý den, máte skladem oleje 5W30 longlife? Kapač J.

Odpověď: Jistě, máme litrovky i sud 200 litrů.

19. listopadu 2011 Opravujete prasklé plasty? Loupač

Odpověď: Ano, plasty opravujeme.

15. listopadu 2011 Kolik stojí změření geometrie?

Odpověď: Změření geometrie vyjde na 390 korun.

9. listopad 2011 Jak často mám měnit olej u astry 1,6i?

Odpověď: Olej doporučujeme měnit obvykle po ujetí 10 až 15 tkm od poslední výměny, nejpozději však za rok. Výměna oleje je velmi důležitá pro správný chod motoru, nevyplatí se ji zanedbávat.

2. listopad 2011 Mám zezadu nabourané auto. Jsem poškozený při autonehodě. Mám nárok na náhradní automobil? Karel S, Praha 3 Žižkov

Odpověď: Ano. Jedná se o zákonný nárok náhrady škody uplatněný z „povinného ručení“. Půjčíme Vám auto stejné kategorie jako máte vy, a to po dobu opravy vašeho vozu. Cenu za nájem vozidla pak účtujeme přímo pojišťovně. Podrobnější informace o vyřízení pojistné události.

26. říjen 2011 Kolik stojí oprava karoserie + nalakovat? Milan Praha 4 Michle

Odpověď: Opravy karoserie provádíme dle dohody a rozsahu poškození. Zde je základní ceník opravy karoserie.

12. říjen 2011 Zkušenosti s autoservisem dobré, akorát byste mohli mít občerstvení nebo aspoň kafe pro čekající klienty. Honza P., Praha

7. října 2011 Děkuji technikovi za přijetí bez objednání, i když jste měli viditelně honičku. Kamil, Říčany

30. září 2011 Přezouváte i nízkoprofilové pneumatiky? Ve dvou pneuservisech už mě s tím odmítli. Jirka, Praha

Odpověď: Ano. Tady je naše ukázka přezutí pneumatiky. Přezouváme run flat i nízkoprofilové pneumatiky.

24. září 2011 Sobotní provoz opravdu oceňuju. Neuvažujete i o neděli? Ta by mi vyhovovala ještě víc. Děkuju Pavel Praha Karlín

Odpověď: Děkujeme. Neděli zatím ctíme jako den pracovního volna.

21. září 2011 Dobrý den. Kolik stojí diagnostika motoru? Aleš B. Úvaly

Odpověď: Dobrý den, OBD diagnostika motoru obnáší vyčtení paměti závad a stojí dle značky vozu a použitého přístroje buď 625 korun nebo 980 korun. Zde je detailní ceník autoservisu.

17. září 2011 Jediný autoservis v Praze, který má otevřeno i v sobotu. Děkuju za expresní výměnu poloosy. Vůbec nevim, jak bych to jinak řešil. Karel Praha 10 Malešice

13. září 2011 Cena za změření geometrie je slušná. Výhodou bylo proměření na počkání. Adam Praha 3 Jarov

8. září 2011 Zakázka splněna dle objednávky, i když jsem musel čekat déle, než bych chtěl. Jiří Praha 4

2. září 2011 Dobrý den, děkuji za rychlé vyřízení objednávky bez objednání. Všechny závady byly odstraněny. Velmi děkuji technikovi Aleši Kaiserovi, který se m ochotně věnoval. Adéla Praha 3 Žižkov

31. srpna 2011 Dobrý den, děkuji za opravu klimatizace, i když je už téměř po sezoně, funguje skvěle. Kamila S. Úvaly

28. srpna 2011 Kolik stojí výměna oleje? Jaké máte značky? Patrik

Odpověď: Dobrý den, zde je ceník výměny oleje. Obvykle používáme oleje Shell a Divinol.

20. srpna 2011 Dobrý den, opravujete klimatizace na počkání? Jaká je cena? Richter Praha

Odpověď: Dobrý den, oprava klimatizace je obvykle časově náročnější. Na počkání ji lze pouze doplnit chladivem. Případná další oprava si vyžádá více času, obvykle den až dva dle rozsahu závady a dostupnosti dílů.

15. srpna 2011 Opravujete geometrii? Anna P. Praha 3

Odpověď: Dobrý den, seřízení geometrie provádíme.

12. srpna 2011 Zkušenost s chováním personálu byla celkem pozitivní, až na malé drobnosti jako nedostatek místa k parkování, úzké uličky mezi auty a absenci toalet. Karel N. Praha Malešice

8. srpna 2011 I když se toho nakonec udělalo víc než jsem měl v plánu, jsem celkem spokojený. Děkuju panu Kaiserovi za jednání. Hromada Praha 3

6. srpna 2011 Kolik stojí lak odřené kapoty? anonym

Odpověď: Dobrý den, záleží na rozsahu poškození. Tady máte orientační ceník opravy laku.

4. srpna 2011 Máte auto elektrikáře? Nemohu zjistit závadu v elektrice auta. Kalaš Praha 4

Odpověď: Dobrý den, máme. Elektrické a diagnostické závady opravujeme.