ru en cz

Oprava motoru Autoservis Praha 3Provádíme opravy motorů a mechanických převodovek všech značek. Kromě základní údržby, jako je výměna oleje, výměna rozvodů, filtrů atd., provádíme i nastavení vstřikovacích čerpadel, opravy bloků motorů, hlav motorů atd.

 

Výměna těsnění pod hlavou motoru

Výměna těsnění hlavy motoru patří mezi nejčastější opravy motoru. Spočívá v demontáži hlavy, jejího natlakování, zbroušení a zpětné montáži. Při této opravě je z technického hlediska nutné zároveň vyměnit všechny šrouby hlavy motoru, těsnění hlavy motoru, nový olej, chladicí kapalina (antifreeze) atd.

Chcete opravit motor? Volejte technika 777 612 763.

Prasklý blok motoru

Pokud dojde k vážnější opravě jako je prasklina v bloku motoru, dokážeme provést i takovou opravu místo drahé výměny za nový blok. Opravy jsou časově podobně náročné jako výměny, ale výrazně levnější.

Oprava „potkaného“ motoru

Některé motory jsou náchylné k takzvanému „potkání“ ventilů s pístem. Jedná se o jev, kdy se kvůli špatnému časování motoru nebo prasknutí řemenu motoru, srazí ventil s pístem. Pak obvykle dojde k mechanickému poškození ventilů, někdy i pístů a následuje poměrně nákladná oprava. U „potkaných“ motorů se obvykle musí demontovat hlava motoru a u dělat všechny činnosti spojené s výměnou těsnění hlavy motoru (tedy nové šrouby hlavy, těsnění, oleje atd.) a zároveň opravit mechanické poškození, které většinou spočívá ve výměně ventilů a dalších poškozených dílů.

Oprava motoru AUDI Praha Žižkov

Oprava zadřeného motoru

Mezi časté opravy motorů patří i zadřené kliky (klikové hřídele), vačky (vačkové hřídele), šály, písty atd. Všechny tyto opravy jsme schopni provést rychle a efektivně i na moderních vozech.

 • Přímý kontakt na technika 777 612 763.
 • Autoservis Garant má otevřeno i v sobotu od 9 do 15 hodin.

 

 

 

 

 

 

 

  Tento formulář je chráněn službou Google reCAPTCHA (Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky).

  Opravujeme hlavně motory pro:

  BMW, AUDI, VOLVO, TOYOTA, NISSAN, ŠKODA, PEUGEOT, FIAT, HONDA, FORD, CITROEN, SEAT, VOLKSWAGEN, ALFA ROMEO, MAZDA, HYUNDAI, MERCEDES, SUBARU, SUZUKI, KIA, RENAULT, OPEL

  Mohlo by Vás zajímat:

  Často hledáte