ru en cz

Nissan servis Praha 3Nissan servis Praha nabízí opravy všech modelů této značky od servisních prohlídek, autoelektriky, podvozků a diagnostiky až po generální opravy motorů a převodovek. Autoservis Garant v Praze opravuje všechna vozidla značky Nissan.

Specialisté na japonské vozy – Autoservis Garant

Nissan vyrábí specifické a originální vozy. Jejich opravy i údržba si vyžadují odbornou péči, ale i zručné a zkušené automechaniky. U oprav Nissanů se setkáváme nejčastěji s mechanickým poškozením po nehodách, závadami elektroinstalace, diagnostiky a opotřebení podvozkových dílů. Všechny závady jsme schopni kvalifikovaně řešit díky našemu vybavení pro opravu vozidel značky Nissan. Velmi často vyřizujeme i pojistné události při opravách po nehodě. Samozřejmostí je i náhradní vozidlo v případě potřeby.

Servis Nissan Praha ilustrace

Co o nás říkají klienti: Vážení.
Moc Vám děkuji za perfektně odvedenou profesionální práci při opravě motoru Nissan mé manželky. Dík samozřejmě patří všem, kteří se na opravě podíleli. Hezký den. Ing. Svatopluk Vlček, ÚJV Řež, a. s. | Přečtěte si více ohlasů našich zákazníků

 

Autoservis Garant používá pouze kvalitní dílenské vybavení včetně nejmodernějších přípravků a moderní autodiagnostiku motorů Nissan.

Provádíme mechanické, karosářské i elektrikářské opravy včetně diagnostiky vozidel Nissan. Opravujeme i řídící jednotky a jednotlivé díly, které by se jinde musely měnit. Postupujeme vždy tak, aby oprava byla kvalitní a náklady přiměřené. Neměníme díly bez rozmyslu.

Autoservis Nissan Praha

Jsme tu pro Vás, proto se na nás neváhejte kdykoli obrátit. Bude se Vám věnovat přejímací technik Aleš Kaiser – tel. 777 612 763 nebo si napište o nabídku na e-mail: ales.kaiser@autoservis-garant.cz nebo si můžete přímo objednat opravu.

Všechny opravy provádíme rychle a spolehlivě. Je pro nás velmi důležité, aby opravy byly provedeny s řemeslnou pečlivostí.  Na všechny opravy poskytujeme zákonnou záruku.

Ate brzdové centrum   Podvozkové centrum

Ukázky práce – servisní prohlídka na voze Nissan

Často prováděné úkony na vozech Nissan

Kontakt na technika – tel.   777 612 763

Nemáte čas přijet v týdnu? Autoservis Garant má otevřeno i v sobotu od 9 do 15 hodin. Zároveň provozujeme asistenční non stop službu pro odtahy poškozených vozidel.

Často servisované modely v Nissan servisu Praha

 • Nissan Micra
 • Nissan Sunny
 • Nissan Almera
 • Nissan Primera
 • Nissan Maxima
 • Nissan Terrano
 • Nissan X-Trail
 • Nissan Patrol
 • Nissan Note
 • Nissan Quashqai
 • Nissan Murano

Autoservis Nissan - ilustrační foto 2

Časté závady automobilů Nissan:

Nissan Micra: opotřebená spojka, podvozkové díly, úniky oleje z motorů i převodovek, poruchy automatických převodovek, nadměrná koroze podvozku
Nissan Sunny: silná koroze, zadní příčné stabilizátory, olejové čerpadlo, rozvody, výfukové potrubí, přístrojové desky
Nissan Almera: praskající rozvodové řemeny, zvlněné brzdové kotouče, imobilizery, únik oleje motoru, vstřiky Common Rail, senzory komunikující s řídící jednotkou, převodovka, podvozkové díly
Nissan Primera: úniky motorového oleje, hydraulická zdvihátka, převodovky, podvozek celkově, horší zpracování karoserie, koroze, vibrace volantu
Nissan Maxima: automatická převodovka, podvozek, únik oleje motoru, elektroinstalace
Nissan Terrano: zarůstající chladič, netěsnící převodovka, přicpaný filtr paliva, poruchové motory, poddimenzovaná spojka
Nissan X-Trail: palivové čerpadlo motoru 2.0 16V, turbodmychadlo, centrální zamykání
Nissan Patrol: časté poruchy motoru včetně kompletního zadření, vstřikovací čerpadlo včetně řídící jednotky, turbodmychadlo, koroze, klouby, poloosy, převodovka, ukazatel tlaku oleje

Náhradní autodíly Nissan

Často používáme originální náhradní díly nebo autodíly z kvalitní druhovýroby. Především od prověřených dodavatelů, kteří obvykle ty samé díly dodávají i pro prvovýrobu. Na všechny nové díly se vztahuje minimálně dvouletá záruka. Na vybrané díly tříletá.

REZERVUJTE SI OPRAVU     tel.    777 612 763

Vybavení našeho autoservisu Nissan

spotovací přístroj pro opravy karoserií
rovnací rám na opravu karoserie
diagnostické přístroje – osciloskop, automatické čtečky závad
desková zkušebna brzd, tlumičů
profesionální zouvačka + vyvažovačka kol
měřák pro vyhodnocení tlaku motoru
geometrie kol 3D
automatická plnička klimatizace
endoskop atd.

Neautorizovaný servis Nissan

Autoservis Garant není oficiálním servisem Nissan. I přesto jsme schopni provést opravu kvalitně, rychle a levně. Vyzkoušejte nás, budete spokojeni.

Ceník opravy servis Nissan

 • Výměna oleje + olej 10W40 (4,5 litru) = 1.575,-
 • Přezutí 4 ks pneu + montáž na vůz = 1.000,- (včetně závaží)
 • Výměna autobaterie včetně baterie 35Ah = 1.460,-
 • Autodiagnostika motoru = 680,-
 • servisní prohlídka (dle intervalu)
 • Ostatní ceny oprav Nissan

Přesnou kalkulaci na vaše auto zpracujeme při osobním setkání nebo na vyžádání e-mailem ales.kaiser@autoservis-garant.cz.

Autodiagnostika motoru Nissan

Při složitějších závadách používáme diagnostický přístroj (počítač) pro vyčítání paměti závad řidících jednotek. Zároveň používáme osmikanálový digitální osciloskop pro složité opravy řidících jednotek a dohledávání elektronických závad.

Autoservis Garant zkušenosti

Automechanika dělají schopnosti a zkušenosti. Náš tým je složený z odborníků na mechanické, diagnostické i karosářské práce. Máme značné zkušenosti se značkou Nissan a všemi jejími specifiky. Vyzkoušejte si nás osobně. Zde jsou k dispozici naše reference a hodnocení zákazníků.

Oprava klimatizace Nissan

Ve většině vozidel jsou dnes automaticky namontovány klimatizace. I o ně se ale někdo musí starat, udržovat je, případně opravovat. Autoservis Garant je autorizovaným „Climatic centrem“ pro servis a opravy klimatizací. Kromě oprav nabízíme samozřejmě i doplnění klimatizací a dezinfekci klimatizace. Opravy klimatizace provádíme bez objednání.

Autoservis Nissan Praha –  tel.  777 612 763

Nestíháte dát vozidlo do servisu? Opravíme Vám auto i v sobotu od 9 do 15 hodin. Najdete nás v ulici Na Jarově 2, Praha 3. Víkendový provoz je doplněn i nonstop odtahem včetně neděle a všech svátků.

Často také hledáte:
Ceník autoservis Nissan
Lakýrnické práce Nissan
Přezutí pneu Nissan
Diagnostika motoru Nissan
Vyřízení pojistné události

Proč servis Nissan v Autoservisu Garant

Autoservis Garant Praha je odborným servisem specializujícím se na vozy značky Nissan, který nabízí komplexní a kvalitní servisní služby pro tyto vozidla. Naši zkušení technici jsou vyškoleni v servisu vozů Nissan a disponují nejmodernější diagnostickou technikou, která umožňuje rychlou a přesnou identifikaci problémů u vozidel. Používáme originální náhradní díly, které jsou plně kompatibilní s vozy Nissan, a to zajišťuje nejvyšší kvalitu a spolehlivost provedených prací.

V Autoservisu Garant Praha poskytujeme širokou škálu služeb pro vozy značky Nissan, včetně pravidelných servisů, oprav, údržby, výměny oleje, diagnostiky elektronických systémů a dalších důležitých procedur. Naše cena je konkurenceschopná a transparentní, a zákazníci nejsou vystaveni skrytým poplatkům. Klade se důraz na kvalitu a spolehlivost práce, a naši technici pracují rychle a efektivně, aby zákazníci mohli co nejdříve znovu využívat svá vozidla Nissan.

V Autoservisu Garant Praha se také zaměřujeme na skvělý zákaznický servis. Náš tým je přátelský, ochotný a vždy připraven pomoci zákazníkům s jakýmkoliv dotazem nebo problémem týkajícím se jejich vozu Nissan. Snažíme se vytvořit dlouhodobý vztah se zákazníky a poskytovat jim individuální péči. Zvolením servisu vozů značky Nissan v Autoservisu Garant Praha si zákazníci mohou být jisti, že jejich vozidlo bude pečlivě a profesionálně servisováno, a že naše hlavní priority jsou jejich spokojenost a bezpečnost na silnici.