ru en cz

Garanční prohlídka Hyundai logoProvádíme pravidelné servisní i garanční prohlídky Hyundai dle předpisu výrobce. Disponujeme plně profesionálním autorizovaným vybavením (diagnostika, autodata, geometrie, tester brzd atd.) a zkušenostmi se značkou Hyundai. Servisujeme nové i starší modely – rychle a efektivně, obvykle v rámci jednoho dne i bez objednání. Zakázky přizpůsobíme vždy přání klienta. Náš Hyundai servis najdete v ulici Na Jarově 2, Praha 3. Otevřeno máme i v sobotu. Přijeďte.

Pro rychlé vyřízení volejte technika Ondřeje Janečka 774 998 535

Servisní a garanční prohlídka Hyundai

Garanční prohlídku provádíme dle požadavků výrobce Hyundai včetně zachování zákonné záruky. Servisní a garanční prohlídky provádí vyškolení zkušení mechanici se znalostí značky Hyundai. K provádění diagnostiky používáme originální přístroje GDS VCI, alternativně také Bosch, Delphi, Texa, DevCom. Více o konkrétních servisních úkonech pro vozy Hyundai uvádíme níže.

Servis vozů Hyundai – reference

Časté servisní prohlídky na vybraných modelech

 • Hyundai Getz
 • Hyundai I10
 • Hyundai I20
 • Hyundai IX20
 • Hyundai I30
 • Hyundai IX35
 • Hyundai IX55
 • Hyundai I40
 • Hyundai Kona
 • Hyundai Tucson
 • Hyundai Santa Fe
 • Hyundai H1
 • Hyundai H350

Naše reference

PROČ DĚLAT GARANČNÍ PROHLÍDKY?

plneni klimatizace Praha doplneni noveho chladiva 1234yf Hyundai

Ať Vaše auto je nebo není v záruce, vyplatí se pravidelné servisní prohlídky pečlivě dodržovat. Předejdete tak nečekaným závadám a celkové náklady na servis se sníží. Životnost vašeho Hyundai se výrazně prodlouží a kvalita užívání také. Výrobce přesně stanoví životnost jednotlivých dílů, jejich průběh opotřebí i doporučené výměny. Některé díly se mění, jiné procházejí pouze údržbou. Výsledkem je ale vždy perfektně fungující spolehlivé vozidlo.

Diagnostika motoru Hyundai

Při garanční prohlídce vždy vyčítáme paměť závad OBD diagnostiky. Kromě resetu garanční prohlídky je nutné i smazat paměť závad, provést základní nastavení, zkontrolovat test akčních členů atd. Používáme značkovou diagnostiku Hyundai. Kromě klasické diagnostiky provádíme při každém servisu i zátěžový test baterie, měření bodu varu brzdové kapaliny, kontrolu osvětlení a kontrolu dobíjení.

Garanční prohlídka bez objednání – volejte 774 998 535

Kontrola brzd pro auta Hyundai

Při servisní prohlídce vždy kompletně testuje brzdový systém. Krmě testu brzd na zkušebně provádíme i mechanickou kontrolu brzd na zvedáku, kontrolu brzdové kapaliny. V případě potřeby vyměníme brzdové destičky nebo i kotouče.

Doplnění klimatizace vozům Hyundai

Hyundai servis Praha3 geometriePři pravidelném servisu je vhodné doplnit klimatizaci, nejen chladivo, ale i olej klimatizace, aby se všechny komponenty řádně mazaly. Na to se velmi často zapomíná. Následkem jsou zadřené klimakompresory a poškození jiných dílů. Do novějších modelů Hyundai, přibližně mezi lety 2013 až 2016, se již od výroby dával nový, ekologičtější typ chladiva R1234yf. Do všech vozů od roku výroby 2017 se dávalo toto nové chladivo povinně. Výhodou tohoto chladiva klimatizace je nízká zátěž pro životní prostředí, nevýhodu výrazně vyšší cena oproti staršímu typu chladiva. Oba dva typy chladiva (R134a i R1234yf) plníme na počkání bez objednání.

CENY GARANČNÍ PROHLÍDKY Hyundai

Cena se liší dle modelu a konkrétního motoru (benzin, diesel). Zároveň odlišujeme rozsah servisu, zejména malý, střední a velký servis. Vliv na cenu má i stav a opotřebení jednotlivých dílů. Obvykle se mění filtry oleje, vzduchu motoru, kabiny, případně i paliva. Provádějí se předepsané kontroly podvozkových a motorových dílů, seřízení a nastavení, případně geometrie kol.

ZNAČKOVÉ DÍLY Hyundai

Při provádění garančních prohlídek používáme výlučně kvalitní značkové díly s minimálně dvouletou zárukou. Oleje používáme obvykle Shell, Castrol, Total.

Hyundai servis Praha 3 Autoservis GarantPRAVIDELNÝ SERVIS VSTŘIKOVÁNÍ

Kromě běžných servisních úkonů doporučujeme provádět i servis palivové soustavy, který obnáší kromě výměny palivového filtru i čištění vstřikovačů, případně u starších vozů dekarbonizaci motoru – tedy vyčištění motorového prostoru od olejových úsad.

Autorizovaný servis Hyundai

Nejsme autorizovaným servisem Hyundai. To není nutné. Podstatné je, že máme zkušenosti, baví nás to a opravu i údržbu vašeho auta dokážeme provést kvalitně, rychle a efektivně. Vyzkoušejte nás. Uděláme vše pro to, abyste byli spokojeni.

Objednejte se u technika Ondřeje Janečka – volejte 774 998 535.

DÁLE BY VÁS MOHLO ZAJÍMAT

Adresa: Na Jarově 2424/2, Praha 3