ru en cz

Seat Servis PrahaSeat Servis Praha nabízí opravy všech modelů této značky od servisních a garančních prohlídek až po generální opravy motorů a převodovek. Výměna oleje, brzd, podvozkových dílů, autodiagnistika, opravy autoelektriky, opravy karoserií i lakování.

SERVIS   SEAT  – RYCHLE  A   SPOLEHLIVĚ

Seat servis Praha - Autoservis GarantDoporučujeme nezanedbávat pravidelné servisní prohlídky dle předpisu výrobce.

AKCE:  GARANČNÍ   PROHLÍDKA   SEAT

Autoservis Garant používá pouze kvalitní dílenské vybavení včetně nejmodernějších přípravků a moderní diagnostiku motorů SEAT.

Provádíme mechanické, karosářské i elektrikářské opravy včetně diagnostiky automobilů Seat. Opravujeme i řídící jednotky a jednotlivé díly, které by se jinde musely měnit. Postupujeme vždy tak, aby oprava byla kvalitní a náklady přiměřené. Neměníme díly bez rozmyslu a automaticky jako v některých autorizovaných servisech Seat.

Postup opravy

Opravy provádíme vždy po domluvě s klientem. Na postup se můžete předem zeptat přejímacího technika Aleše Kaisera, tel. 777 612 763, e-mail: ales.kaiser@autoservis-garant.cz nebo si můžete přímo objednat opravu.

Všechny opravy provádíme rychle, obvykle den až dva u mechanických závad. U klempířských a diagnostických oprav dle dohody a náročnosti. Disponujeme oficiálními Autodaty pro všechny modely značky Seat. Na všechny opravy poskytujeme zákonnou záruku. Jsme autorizovaným brzdovým centrem + podvozkovým centrem. Zároveň nabízíme i odborné opravy klimatizace všech vozidel Seat.

Ate brzdové centrum   Podvozkové centrum

[block]7[/block]Obvyklé úkony na vozech Seat

Přímý kontakt do servisu – tel. 777 612 763

Nemáte čas přijet v týdnu? Autoservis Garant má otevřeno i v sobotu od 9 do 15 hodin.

Servisované modely Seat

 • Seat Mii
 • Seat Ibiza
 • Seat Cordoba
 • Seat Leon
 • Seat X-Perience
 • Seat Toledo
 • Seat Altea
 • Seat Exeo
 • Seat Alhambra

Autoservis SEAT - ilustrační foto 2

Opakující se závady :

Seat Ibiza: ventilátor chlazení, spojka, svody výfuku, přední náprava, prasklé rozvody, spojkové ložisko
Seat Cordoba: praskající rozvodové řemeny, únik motorového oleje, převodovka, brzdy, žhavicí svíčky, koroze brzdového systému, podvozkové díly, tlumiče
Seat Leon: měřič hmotnosti vzduchu, přední kotouče, regulace turbodmychadla, utržený spodní kryt motoru, repase alternátoru, repase startéru, zapalovací cívka, žhaviče
Seat Toledo: váha vzduchu, regulace turba, ložiska kol, alternátory a startéry, koroze brzdového vedení, únik chladicí kapaliny a oleje, motor pohlcuje olej, kabely
Seat Alhambra: únik motorového oleje, čepy přední nápravy, zkroucené kotouče (házivost), převodovka, vyteklé tlumiče, sjetá spojka, utržený silentblok motoru, “potkaný” motor

Náhradní díly Seat

Často používáme náhradní díly z druhovýroby. Především od kvalitních a prověřených dodavatelů, kteří obvykle ty samé díly dodávají i pro prvovýrobu – přímo výrobcům automobilů. Pokud to klient požaduje nebo se díl v druhovýrobě nedodává, zajistíme i originální autodíly z autorizovaného dealerství Seat. Na všechny nové díly se vztahuje minimálně dvouletá záruka. Na vybrané komponenty i tříletá.

REZERVUJTE SI OPRAVU      tel.    777 612 763

Vybavení našeho autoservisu

Neautorizovaný servis Seat

Autoservis Garant není autorizovaným servisem Seat. I přesto jsme schopni provést opravu kvalitně, rychle a levně. Vyzkoušejte nás, budete spokojeni.

Ceník oprav

 • Výměna oleje + olej 10W40 Shell (4,5 litru) = 1.575,-
 • Montáž 4 ks pneu + vyvážení = 500,-
 • dezinfekce klimatizace sprejem = 550,-
 • Výměna + baterie 35Ah = 1.460,-
 • Autodiagnostika motoru = 680,-
 • Ostatní ceny oprav Seat

Kalkulaci na váš Seat zpracujeme při osobním setkání nebo na vyžádání e-mailem ales.kaiser@autoservis-garant.cz.

[block]24[/block]Diagnostika motoru Seat

Při složitějších závadách používáme originální diagnostický koncernový přístroj (počítač) SuperVag pro vyčítání paměti závad. Zároveň používáme osmikanálový digitální osciloskop pro složité opravy řidících jednotek a dohledávání elektronických závad.

Oprava klimatizace Seat

Jsme autorizovaným “Climatic centrem” pro servis a opravy klimatizací. Kromě oprav nabízíme samozřejmě i doplnění klimatizace a dezinfekci klimatizace. Opravy klimatizace provádíme bez objednání.

 

Často také hledáte:

Lakýrnické práce Seat
Diagnostika motoru Seat
Vyřízení pojistné události

Více:
Protokol-emise-po-cistenim dekarbonizace motoru, čištění vstřiků Peugeot
Snížení kouřivosti motoru u Peugeot Partner

Čím dál častěji se na nás obracejí klienti se závadou zvýšené kouřivosti motoru, obzvláště od zpřísnění měření emisí v lednu 2018....

Zavřít