ru en cz

Seat Servis PrahaSeat Servis Praha nabízí opravy všech modelů této značky od servisních a garančních prohlídek až po generální opravy motorů a převodovek. Výměna oleje, brzd, podvozkových dílů, autodiagnistika, opravy autoelektriky, opravy karoserií i lakování.

SERVIS   SEAT  – RYCHLE  A   SPOLEHLIVĚ

Seat servis Praha - Autoservis GarantDoporučujeme nezanedbávat pravidelné servisní prohlídky dle předpisu výrobce.

AKCE:  GARANČNÍ   PROHLÍDKA   SEAT

Autoservis Garant používá pouze kvalitní dílenské vybavení včetně nejmodernějších přípravků a moderní diagnostiku motorů SEAT.

Provádíme mechanické, karosářské i elektrikářské opravy včetně diagnostiky automobilů Seat. Opravujeme i řídící jednotky a jednotlivé díly, které by se jinde musely měnit. Postupujeme vždy tak, aby oprava byla kvalitní a náklady přiměřené. Neměníme díly bez rozmyslu a automaticky jako v některých autorizovaných servisech Seat.

Postup opravy

Opravy provádíme vždy po domluvě s klientem. Na postup se můžete předem zeptat přejímacího technika Aleše Kaisera, tel. 777 612 763, e-mail: ales.kaiser@autoservis-garant.cz nebo si můžete přímo objednat opravu.

Všechny opravy provádíme rychle, obvykle den až dva u mechanických závad. U klempířských a diagnostických oprav dle dohody a náročnosti. Disponujeme oficiálními Autodaty pro všechny modely značky Seat. Na všechny opravy poskytujeme zákonnou záruku. Jsme autorizovaným brzdovým centrem + podvozkovým centrem. Zároveň nabízíme i odborné opravy klimatizace všech vozidel Seat.

Ate brzdové centrum   Podvozkové centrum

Servisní prohlídka v Seat servisuObvyklé úkony na vozech Seat

Přímý kontakt do servisu – tel. 777 612 763

Nemáte čas přijet v týdnu? Autoservis Garant má otevřeno i v sobotu od 9 do 15 hodin.

Servisované modely Seat

 • Seat Mii
 • Seat Ibiza
 • Seat Cordoba
 • Seat Leon
 • Seat X-Perience
 • Seat Toledo
 • Seat Altea
 • Seat Exeo
 • Seat Alhambra

Autoservis SEAT - ilustrační foto 2

Opakující se závady :

Seat Ibiza: ventilátor chlazení, spojka, svody výfuku, přední náprava, prasklé rozvody, spojkové ložisko
Seat Cordoba: praskající rozvodové řemeny, únik motorového oleje, převodovka, brzdy, žhavicí svíčky, koroze brzdového systému, podvozkové díly, tlumiče
Seat Leon: měřič hmotnosti vzduchu, přední kotouče, regulace turbodmychadla, utržený spodní kryt motoru, repase alternátoru, repase startéru, zapalovací cívka, žhaviče
Seat Toledo: váha vzduchu, regulace turba, ložiska kol, alternátory a startéry, koroze brzdového vedení, únik chladicí kapaliny a oleje, motor pohlcuje olej, kabely
Seat Alhambra: únik motorového oleje, čepy přední nápravy, zkroucené kotouče (házivost), převodovka, vyteklé tlumiče, sjetá spojka, utržený silentblok motoru, „potkaný“ motor

Náhradní díly Seat

Často používáme náhradní díly z druhovýroby. Především od kvalitních a prověřených dodavatelů, kteří obvykle ty samé díly dodávají i pro prvovýrobu – přímo výrobcům automobilů. Pokud to klient požaduje nebo se díl v druhovýrobě nedodává, zajistíme i originální autodíly z autorizovaného dealerství Seat. Na všechny nové díly se vztahuje minimálně dvouletá záruka. Na vybrané komponenty i tříletá.

REZERVUJTE SI OPRAVU      tel.    777 612 763

Vybavení našeho autoservisu

Neautorizovaný servis Seat

Autoservis Garant není autorizovaným servisem Seat. I přesto jsme schopni provést opravu kvalitně, rychle a levně. Vyzkoušejte nás, budete spokojeni.

Ceník oprav

 • Výměna oleje + olej 10W40 Shell (4,5 litru) = 1.575,-
 • Montáž 4 ks pneu + vyvážení = 500,-
 • dezinfekce klimatizace sprejem = 550,-
 • Výměna + baterie 35Ah = 1.460,-
 • Autodiagnostika motoru = 680,-
 • Ostatní ceny oprav Seat

Kalkulaci na váš Seat zpracujeme při osobním setkání nebo na vyžádání e-mailem ales.kaiser@autoservis-garant.cz.

diagnostika Seat, VW, Audi, ŠkodaDiagnostika motoru Seat

Při složitějších závadách používáme originální diagnostický koncernový přístroj (počítač) SuperVag pro vyčítání paměti závad. Zároveň používáme osmikanálový digitální osciloskop pro složité opravy řidících jednotek a dohledávání elektronických závad.

Oprava klimatizace Seat

Jsme autorizovaným „Climatic centrem“ pro servis a opravy klimatizací. Kromě oprav nabízíme samozřejmě i doplnění klimatizace a dezinfekci klimatizace. Opravy klimatizace provádíme bez objednání.

 

Často také hledáte:

Lakýrnické práce Seat
Diagnostika motoru Seat
Vyřízení pojistné události