ru en cz

Náš servis Lexus nabízí profesionální opravy s výhodným poměrem ceny a výkonu. Provádíme kompletní servisní a mechanické opravy včetně diagnostiky, autoelektriky, lakování aut a opravy karoserie Lexus.

Autoservis Praha 3 Garant má zkušenosti s opravami vozidel značky LEXUS. Přijímáme i starší modely těchto vozů, kde klient klade důraz na efektivitu opravy a rozumnou cenu.

 • AUTOSERVIS
 • PENUSERVIS
 • OPRAVY KAROSERIE
 • AUTOELEKTRIKA
 • GEOMETRIE KOL
 • AUTOLAKOVNA
 • DIAGNOSTIKA

Servis značky Lexus je náročný na vybavení a zkušenosti mechaniků. Proto nedoporučujeme provádět opravy samostatně a nahodile, ale spíše dbát na pravidelnou údržbu.

Při pravidelných servisních prohlídkách zkontrolujeme stav vašeho auta a upozorníme Vás na slabá místa. V našem servisu Lexus v Praze běžně řešíme i složité elektrické závady, diagnostické problémy i opravy řidících jednotek. Poradíme si i s opravou motoru, převodovky nebo karoserie.

REZERVACE OPRAVY tel: 777 612 763

Všechny závady jsme schopni řešit díky našim zkušenostem a vybavení pro opravu vozidel Lexus. Velmi často likvidujeme i pojistné události při opravách karoserie. Při uplatnění pojistného plnění z povinného ručení (opravu hradí pojišťovna) Vám zapůjčíme náhradní auto zdarma. Jsme smluvní servis pojišťoven. Používáme profesionální vybavení včetně nejmodernějších přípravků a moderní diagnostiku motorů Lexus.

Provádíme nejen mechanické opravy vozidel, samozřejmostí jsou i opravy karoserií a auto elektrika včetně diagnostiky Lexus.

Lexus servis Praha

Náš autoservis naleznete v centru Prahy, v ulici Na Jarově 2, Praha 3. Postaráme se kompletně o servis vašeho Lexusu. Kontaktujte našeho přejímacího technika Aleše Kaisera 777 612 763 nebo pošlete e-mail s dotazem ales.kaiser@autoservis-garant.cz případně se můžete podívat do ceníku oprav Lexus.

Všechny opravy provádíme pečlivě a kvalitně, většinou v rámci jednoho dne u mechanických závad. Opravy karoserie, autoelektrika a pokročilá diagnostika jsou časově náročnější a řídí se rozsahem poškození.

Disponujeme oficiálními autodaty pro všechny modely značky Lexus. Na naše opravy poskytujeme zákonnou záruku. Zároveň provedeme i profesionální opravu klimatizace Lexus.

Ate brzdové centrum   Podvozkové centrum

Časté úkony na značce Lexus

AKCE: SERVISNÍ PROHLÍDKA LEXUS

Přímý kontakt na Autoservis Lexus Praha tel. 777 612 763

Nemáte čas jezdit do servisu v týdnu? Autoservis Garant má otevřeno i v sobotu od 9 do 15 hodin. Navíc máme nonstop asistenci pro odtahy poškozených a havarovaných aut.

Autodíly Lexus

Dodáváme originální díly Lexus. Pokud jsou k dispozici auto díly z druhovýroby a klient si to přeje, použijeme i je. Na všechny nové autodíly se vztahuje zákonná záruka. Zde uvádíme pro příklad ceník oprav Lexus.

Časté modely Lexus:

 • Lexus CT
 • Lexus IS
 • Lexus GS
 • Lexus RX
 • Lexus LS
 • Lexus LX
 • Lexus GX
 • Lexus SC

 

LEXUS PRAHA 3 SERVIS         777 612 763

Vybavení auto servisu Lexus Praha 3

AUTODIAGNOSTIKA – osciloskop, Super Vag, Delphi, Bosch, čtečky závad atd.
Plně automatický přístroj pro plnění klimatizace
laserová geometrie náprav 3D
rovnací rám na opravu karoserie
lakovací box s vypalovací a sušicí pecí
autoelektrika – měřicí přístroje, multimetry, autotester
endoskop
spotovací přístroj pro opravu karoserií
desková zkušebna brzd
TLAKOMĚRY
diagnostika motoru
AUTODATA

Autoservis Lexus - ilustrační foto 2

Autorizovaný servis Lexus Praha 3
Autoservis Garant není autorizovaným servisem Lexusu. I přesto jsme schopni provést opravu rychle, kvalitně a levně. Vyzkoušejte nás.

Ceník oprav Lexus v Autoservisu Garant

 • Výměna oleje + olej 10W40 Shell (4,5 litru) = 1.575,-
 • Přezutí 4 ks pneu + montáž na vůz = 1.000,- (včetně závaží)
 • Ostatní ceny oprav Lexus Praha

Kalkulaci na váš Lexus připravíme při osobním setkání nebo na vyžádání e-mailem ales.kaiser@autoservis-garant.cz.

Opravy auto klimatizace Lexus

Péči o klimatizaci raději přenechte odborníkům. Nespoléhejte na každého, kdo umí klimatizaci jen naplnit. Jeďte rovnou tam, kde Vám jí pořádně i zkontrolují a profesionálně opraví. Autoservis Garant je autorizovaným servisem pro opravy auto klimatizací Lexus. Kromě oprav nabízíme i doplnění klimatizace a dezinfekci klima. Opravy klimatizace provádíme bez objednání i v sobotu.

Zkušenosti Autoservisu Garant

Automechanik musí mít především zkušenosti a schopnosti. Náš tým je složený z odborníků na mechanické opravy, diagnostiku závad vozidel i karosářské práce. Máme zkušenosti se značkou Lexus a rádi se učíme novým věcem. Když to jde, díl opravíme, neměníme věci automaticky bez rozmyslu. Vyzkoušejte si nás osobně. Každou opravu řešíme individuálně a osobní přístup je pro nás velmi důležitý.

Rychlý kontakt na Autoservis Lexus Praha 777 612 763

Nemáte čas jezdit do servisu v týdnu? Autoservis Garant opraví Vaše auto i v sobotu od 9 do 15 hodin. Najdete nás v ulici Na Jarově 2, Praha 3. Víkendový provoz je doplněn i nonstop odtahem včetně neděle a všech svátků.

VOLEJTE O CENU OPRAVY       777 612 763

Máte dotaz k opravě vašeho Lexusu? Napište nám, určitě odpovíme.

  Tento formulář je chráněn službou Google reCAPTCHA (Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky).


  Provozovna: Autoservis Garant s.r.o., Na Jarově 2, 130 00 Praha 3., klient@autoservis-garant.cz

  Často také hledáte:
  Servis aut Toyota
  Mytí motoru Praha
  Vyřízení STK
  Čištění interieru
  Autoservis Hyundai Praha
  Servisní prohlídka Lexus
  Servis Mercedes Praha
  Oprava motoru
  Servis Renault Praha
  Autoservis Praha 3
  Smluvní servis Česká pojišťovna
  Autoelektrikář Praha
  Oprava převodovky