Servis Lexus Praha

Náš servis Lexus nabízí profesionální opravy s výhodným poměrem ceny a výkonu. Provádíme kompletní servisní a mechanické opravy včetně diagnostiky, autoelektriky, lakování aut a opravy karoserie Lexus.

Autoservis Praha 3 Garant má zkušenosti s opravami vozidel značky LEXUS. Přijímáme i starší modely těchto vozů, kde klient klade důraz na efektivitu opravy a rozumnou cenu.

 • AUTOSERVIS
 • PENUSERVIS
 • OPRAVY KAROSERIE
 • AUTOELEKTRIKA
 • GEOMETRIE KOL
 • AUTOLAKOVNA
 • DIAGNOSTIKA

Servis značky Lexus je náročný na vybavení a zkušenosti mechaniků. Proto nedoporučujeme provádět opravy samostatně a nahodile, ale spíše dbát na pravidelnou údržbu.

Při pravidelných servisních prohlídkách zkontrolujeme stav vašeho auta a upozorníme Vás na slabá místa. V našem servisu Lexus v Praze běžně řešíme i složité elektrické závady, diagnostické problémy i opravy řidících jednotek. Poradíme si i s opravou motoru, převodovky nebo karoserie.

REZERVACE OPRAVY                 777 612 763

Všechny závady jsme schopni řešit díky našim zkušenostem a vybavení pro opravu vozidel Lexus. Velmi často likvidujeme i pojistné události při opravách karoserie. Při uplatnění pojistného plnění z povinného ručení (opravu hradí pojišťovna) Vám zapůjčíme náhradní auto zdarma. Jsme smluvní servis pojišťoven. Používáme profesionální vybavení včetně nejmodernějších přípravků a moderní diagnostiku motorů Lexus.

Provádíme nejen mechanické opravy vozidel, samozřejmostí jsou i opravy karoserií a auto elektrika včetně diagnostiky Lexus.

Lexus servis Praha

Náš autoservis naleznete v centru Prahy, v ulici Na Jarově 2, Praha 3. Postaráme se kompletně o servis vašeho Lexusu. Kontaktujte našeho přejímacího technika Aleše Kaisera 777 612 763 nebo pošlete e-mail s dotazem ales.kaiser@autoservis-garant.cz případně se můžete podívat do ceníku oprav Lexus.

Všechny opravy provádíme pečlivě a kvalitně, většinou v rámci jednoho dne u mechanických závad. Opravy karoserie, autoelektrika a pokročilá diagnostika jsou časově náročnější a řídí se rozsahem poškození.

Disponujeme oficiálními autodaty pro všechny modely značky Lexus. Na naše opravy poskytujeme zákonnou záruku. Zároveň provedeme i profesionální opravu klimatizace Lexus.

Ate brzdové centrum   Podvozkové centrum

Časté úkony na značce Lexus

AKCE: SERVISNÍ PROHLÍDKA LEXUS

Přímý kontakt na Autoservis Lexus Praha tel. 777 612 763

Nemáte čas jezdit do servisu v týdnu? Autoservis Garant má otevřeno i v sobotu od 9 do 15 hodin. Navíc máme nonstop asistenci pro odtahy poškozených a havarovaných aut.

Autodíly Lexus

Dodáváme originální díly Lexus. Pokud jsou k dispozici auto díly z druhovýroby a klient si to přeje, použijeme i je. Na všechny nové autodíly se vztahuje zákonná záruka. Zde uvádíme pro příklad ceník oprav Lexus.

Časté modely Lexus:

 • Lexus CT
 • Lexus IS
 • Lexus GS
 • Lexus RX
 • Lexus LS
 • Lexus LX
 • Lexus GX
 • Lexus SC

 

LEXUS PRAHA 3 SERVIS         777 612 763

Vybavení auto servisu Lexus Praha 3

AUTODIAGNOSTIKA – osciloskop, Super Vag, Delphi, Bosch, čtečky závad atd.
Plně automatický přístroj pro plnění klimatizace
laserová geometrie náprav 3D
rovnací rám na opravu karoserie
lakovací box s vypalovací a sušicí pecí
autoelektrika – měřicí přístroje, multimetry, autotester
endoskop
spotovací přístroj pro opravu karoserií
desková zkušebna brzd
TLAKOMĚRY
diagnostika motoru
AUTODATA

Autoservis Lexus - ilustrační foto 2

Autorizovaný servis Lexus Praha 3
Autoservis Garant není autorizovaným servisem Lexusu. I přesto jsme schopni provést opravu rychle, kvalitně a levně. Vyzkoušejte nás.

Ceník oprav Lexus v Autoservisu Garant

 • Výměna oleje + olej 10W40 Shell (4,5 litru) = 1.575,-
 • Přezutí 4 ks pneu + montáž na vůz = 1.000,- (včetně závaží)
 • Ostatní ceny oprav Lexus Praha

Kalkulaci na váš Lexus připravíme při osobním setkání nebo na vyžádání e-mailem ales.kaiser@autoservis-garant.cz.

Opravy auto klimatizace Lexus

Péči o klimatizaci raději přenechte odborníkům. Nespoléhejte na každého, kdo umí klimatizaci jen naplnit. Jeďte rovnou tam, kde Vám jí pořádně i zkontrolují a profesionálně opraví. Autoservis Garant je autorizovaným servisem pro opravy auto klimatizací Lexus. Kromě oprav nabízíme i doplnění klimatizace a dezinfekci klima. Opravy klimatizace provádíme bez objednání i v sobotu.

Zkušenosti Autoservisu Garant

Automechanik musí mít především zkušenosti a schopnosti. Náš tým je složený z odborníků na mechanické opravy, diagnostiku závad vozidel i karosářské práce. Máme zkušenosti se značkou Lexus a rádi se učíme novým věcem. Když to jde, díl opravíme, neměníme věci automaticky bez rozmyslu. Vyzkoušejte si nás osobně. Každou opravu řešíme individuálně a osobní přístup je pro nás velmi důležitý.

Rychlý kontakt na Autoservis Lexus Praha 777 612 763

Nemáte čas jezdit do servisu v týdnu? Autoservis Garant opraví Vaše auto i v sobotu od 9 do 15 hodin. Najdete nás v ulici Na Jarově 2, Praha 3. Víkendový provoz je doplněn i nonstop odtahem včetně neděle a všech svátků.

VOLEJTE O CENU OPRAVY       777 612 763

Máte dotaz k opravě vašeho Lexusu? Napište nám, určitě odpovíme.

Vaše jméno (*)
Značka vozu(*):
Váš email (*)
Rok výroby(*):
Váš telefon (*)
Obsah motoru(*):
Výkon motoru (počet kW)(*):
Vaše zpráva(*)

* = vyžadováno

Provozovna: Autoservis Garant s.r.o., Na Jarově 2, 130 00 Praha 3., info@autoservis-garant.cz

Často také hledáte:
Servis aut Toyota
Mytí motoru Praha
Vyřízení STK
Čištění interieru
Autoservis Hyundai Praha
Servisní prohlídka Lexus
Servis Mercedes Praha
Oprava motoru
Servis Renault Praha
Autoservis Praha 3
Smluvní servis Česká pojišťovna
Autoelektrikář Praha
Oprava převodovky

Více:
Autoservis Garant Prague Ford BMW KIA Toyota Volvo
Mazda Zeman Praha

Vážení zákazníci, pokud jste byli zvyklí jezdit se svým vozem Mazda ke konkureční firmě, do autorizovaného mazda servisu „Auto Zeman...

Zavřít