ru en cz

BMW servis Praha Autoservis Garant BMW servis Praha provede opravu Vašeho vozu rychle a kvalitně i bez objednání. Provedeme servisní prohlídku, výměnu podvozkových dílů (brzd, čepů, ramen, výfuků atd.), naplnění klimatizace, geometrii, opravu motoru, převodovky, karoserie atd. Autoservis Garant v Praze servisuje všechna vozidla značky BMW.  Pracujeme precizně a s řemeslnou pečlivostí. Dodržujeme termíny, nabízíme rozumné ceny a postup opravy Vám vždy vysvětlíme. Přesvědčte se. Provádíme i servis Mini.

BMW SERVIS Praha 3 =  POCTIVÉ ŘEMESLO

Všem majitelům vozidel značky BMW doporučujeme nezanedbávat pravidelné servisní prohlídky. Mezi nejčastější opravy u nás patří kromě běžné údržby, výměny oleje, servisní prohlíky a výměny brzd i elektrické závady, autodiagnostika a opravy karoserie i laku. Všechny opravy jsme schopni vyřešit díky našemu specializovanému vybavení pro opravu vozidel BMW a Mini- zejména kvalitní BMW autodiagnostikou a profesionálním dílenským vybavením. Velmi často opravujeme i auta po nehodě včetně lakování a jako autorizovaný servis pojišťoven vyřizujeme i pojistné události při opravách po nehodě. Samozřejmostí je i náhradní vozidlo a non stop odtah v případě poruchy.

servis BMW Praha, BMW servis

Co o nás říkají klienti: Likvidace pojistné události od KOOPERATIVY na mém BMW byla překvapivě uplně v pořádku, i když nejste autorizovaný servis. Náhradní auto po dobu opravy placené pojišťovnou mě velmi mile překvapilo. Krčmář Jan | Přečtěte si více ohlasů našich zákazníků

Provádíme mechanické, karosářské i elektrikářské opravy včetně diagnostiky BMW a Mini. Opravujeme i řídící jednotky a jednotlivé díly, které by se jinak musely měnit za nové. Postupujeme vždy tak, aby oprava byla kvalitní a náklady přiměřené. Neměníme díly bez rozmyslu a automaticky jako v některých jiných servisech.

AKCE: SERVISNÍ PROHLÍDKA BMW

Servis BMW Praha – servis Mini Praha

S konzultací ohledně opravy nebo údržby Vašeho vozu se můžete obrátit na přejímacího technika Aleše Kaisera, tel. 777 612 763, e-mail: ales.kaiser@autoservis-garant.cz nebo si můžete přímo objednat opravu.

Všechny opravy provádíme rychle, obvykle den až dva u mechanických závad. U klempířských a diagnostických oprav dle dohody a náročnosti. Disponujeme oficiálními autodaty pro všechny modely značky BMW a Mini. Na všechny opravy poskytujeme zákonnou záruku. Jsme autorizovaným ATE Brzdovým centrem + podvozkovým centrem. Zároveň nabízíme i odborné opravy klimatizace všech vozidel BMW.

Ate brzdové centrum   Podvozkové centrum

Nejčastěji prováděné úkony na vozech BMW a Mini

Rychlý kontakt na BMW   SERVIS tel. 777 612 763

Měníme a opravujeme ventily pro TPMS u vozů BMW

Nemáte čas přijet v týdnu? Máme otevřeno i v sobotu od 9 do 15 hodin. Autodiagnostiku provedeme i na počkání a bez objednání. Asistenční non stop služba pro odtahy poškozených vozidel je k dispozici NON STOP.

Často servisované modely BMW

 • BMW 1
 • BMW 3
 • BMW 5
 • BMW 6
 • BMW 7
 • BMW X1
 • BMW X3
 • BMW X5
 • BMW X6
 • BMW M3, M5
 • Mini, Mini Clubman, Mini Cabrio, Mini Countryman, Mini Paceman, Mini John Cooper Works, Mini Cooper, Mini Cooper S, Mini One D, Mini One First, Mini Cooper D

Autoservis BMW - ilustrační foto 2

Opakující se závady v servisu BMW:

BMW 3: vůle přední i zadní nápravy, prasklá hlava válců, panel ovládání klimatizace, podávací čerpadlo v nádrži, řidící elektronika, vodní čerpadlo, zanesená hydraulická zdvihátka, turbodmychadlo, ventilátor chlazení, vstřikovače Common Rail, vadný senzor hmotnosti nasávaného vzduchu, převodovka, prosakující motorový olej
BMW 5: prasklá hlava válců, hardy spojka, regulace turbodmychadla, automatická převodovka, mazací soustava, vodní čerpadlo, elektronické díly, ramena nápravy, ostatní podvozkové díly, brzdy, tlumiče, komponenty klimatizace, únik chladicího media klimatizace
BMW 7: únik chladicí kapaliny, únik oleje z motoru, vodní čerpadlo, turbodmychadlo, těsnění pod hlavou válců, opotřebená spojka
BMW X3: brzdy, turbodmychadlo, klimatizace – únik chladiva, geometrie, elektronika
BMW X5: automatická převodovka, podvozek, brzdy, ventilátor chlazení, klimatizace, geometrie, vstřiky Common Rail, pohlcuje olej, senzor hmotnosti nasávaného vzduchu (váha vzduchu), elektronika, akumulátor
BMW X6: automat. převodovka, pohon xDrive, zvlněné kotouče, opotřebení dílů interiéru

Máme bohaté zkušenosti se servisem nejnovějších modelů BMW – BMW 2 Active a Gran tourer, BMW 4 coupé i gran coupé i s SUV řady X 1, 2, 3, 4 a 5.

Náhradní díly BMW a Mini

Většinou používáme originální  nebo značkové náhradní díly BMW. Jsme certifikovaným partnerem značky BMW pro odběr originálních dílů včetně certifikované lakovny.  Pokud je to vhodné nebo to klient požaduje, používáme i autodíly z druhovýroby. Především od kvalitních a prověřených dodavatelů, kteří obvykle ty samé díly dodávají i pro prvovýrobu – přímo výrobcům automobilů.  Na všechny nové díly se vztahuje minimálně dvouletá záruka. Na některé komponenty i tříletá. Pro detaily o možnostech a cenách BMW servisu se podívejte do našeho ceníku BMW nebo si napište o konkrétní nabídku.

 

REZERVUJTE SI OPRAVU        tel.  777  612  763

 

Vybavení našeho autoservisu

spotovací přístroj pro opravy karoserií
rovnací rám na opravu karoserií
3D geometrie kol
diagnostické přístroje – osciloskop, automatické OBD čtečky závad
desková zkušebna brzd, tlumičů HEKA
automatická plnička klimatizace
endoskop atd.

Neautorizovaný servis BMW

Autoservis Garant není autorizovaným servisem BMW. I přesto jsme schopni provést opravu kvalitně, rychle a levně. Vyzkoušejte nás, budete spokojeni. O případné zkušenosti s naším autoservisem se s námi můžete podělit, budeme rádi za zpětnou vazbu a Vaše hodnocení. Případně si můžete pročíst naše firemní reference.

Ceník oprav BMW a Mini

 • Výměna oleje + olej 10W40 Shell (4,5 litru) = 1.575,-
 • Diagnostika motoru = 680,-
 • Dezinfekce klimatizace ozonem = 750,-
 • Ostatní ceny oprav BMW

Konkrétní kalkulaci na vaše BMW zpracujeme při osobním setkání nebo na vyžádání e-mailem ales.kaiser@autoservis-garant.cz.

Diagnostika motoru BMW

Při složitějších závadách používáme diagnostický přístroj (počítač) pro vyčítání paměti závad řidících jednotek. Zároveň používáme osmikanálový digitální osciloskop pro složité opravy řidících jednotek a dohledávání elektronických závad.

Autoservis Garant zkušenosti

Automechanika dělají schopnosti a zkušenosti. Náš tým je složený z odborníků na mechanické, diagnostické i karosářské práce. Máme letité zkušenosti se značkou BMW a jejími specifiky. Pracujeme s osobním nasazením a za dostupné ceny. Vyzkoušejte si nás osobně.

Oprava klimatizace BMW

V drtivé většině vozidel této značky jsou dnes automaticky namontovány klimatizace. I o ně se ale někdo musí starat, udržovat je, případně opravovat. Autoservis Garant je autorizovaným „Climatic centrem“ pro servis a opravy klimatizací. Kromě oprav nabízíme samozřejmě i doplnění klimatizace a dezinfekci klimatizace. Opravy klimatizace provádíme bez objednání.

Rychlý kontakt na Autoservis BMW Praha tel. 777 612 763

Nestíháte dát vozidlo do servisu v týdnu? Autoservis Garant opraví Vaše auto i v sobotu od 9 do 15 hodin. Najdete nás v ulici Na Jarově 2, Praha 3. Víkendový provoz je doplněn i nonstop odtahem včetně neděle a všech svátků.

Často také hledáte:

Servis dalších prémiových značek

Více:
Peugeot 607 vyřešené závady
Nefunkční světlomety u Peugeotu 607

Popis závady xenonových světlometů: Přední xenony Peugeotu 607 měly nefunkční naklápění, klient kvůli závadě neprošel na STK. postup klienta: V...

Zavřít