ru en cz

BMW servis Praha Autoservis Garant Servis BMW Praha provede opravu Vašeho vozu rychle a kvalitně i bez objednání. Provedeme servisní prohlídku, výměnu podvozkových dílů (brzd, čepů, ramen, výfuků atd.), naplnění klimatizace, geometrii, opravu motoru, převodovky, karoserie atd. Autoservis Garant má dvě provozovny: v Praze 3 a Praze 10. Servisujeme všechna vozidla značky BMW, nové i starší modely.  Pracujeme precizně a s řemeslnou pečlivostí. Dodržujeme termíny, nabízíme rozumné ceny a postup opravy Vám vždy vysvětlíme. Přesvědčte se. Provádíme i servis Mini. Největší BMW servis Praha 3  a Praha 10.

BMW SERVIS Praha =  POCTIVÉ ŘEMESLO

Specialista na servis vozů BMW. Všem majitelům vozidel značky BMW doporučujeme nezanedbávat pravidelné servisní prohlídky. Mezi nejčastější opravy BMW u nás patří kromě běžné údržby i výměna oleje motoru, výměna oleje automatické převodovky, servisní prohlíka, výměna brzd, elektrické závady, autodiagnostika a opravy karoserie i laku. Všechny opravy jsme schopni vyřešit díky našemu specializovanému vybavení pro opravu vozidel BMW a Mini. Zejména kvalitní originální BMW autodiagnostikou a profesionálním dílenským vybavením. Velmi často opravujeme i auta po nehodě včetně lakování a jako autorizovaný servis pojišťoven vyřizujeme i pojistné události při opravách po nehodě. Samozřejmostí je i náhradní vozidlo a non stop odtah v případě poruchy.

Servis BMW Praha

Co o nás říkají klienti: Likvidace pojistné události od KOOPERATIVY na mém BMW byla překvapivě uplně v pořádku, i když nejste autorizovaný servis. Náhradní auto po dobu opravy placené pojišťovnou mě velmi mile překvapilo. Krčmář Jan | Přečtěte si více ohlasů našich zákazníků

Provádíme mechanické, karosářské i elektrikářské opravy včetně diagnostiky BMW a Mini. Ctíme řemeslo, proto se snažíme o rozumný poměr kvality a ceny. Pokud je to možné a vhodné, díl opravíme. Nejsme pouze měniči dílů. Postupujeme vždy tak, aby oprava byla kvalitní a náklady přiměřené. Neměníme díly bez rozmyslu a automaticky, jako v některých jiných servisech.

AKCE: SERVISNÍ PROHLÍDKA BMW

Ukázky prací servisu BMW

 

 

BMW servis – video ukázka výměny oleje v automatické převodovce

Servis BMW Praha i servis Mini Praha

Vozy BMW mají svá specifika. Jedná se o premiovou značku, která vyžaduje nadstandardní péči. Pokud jsou správně prováděny veškeré údržby a servis, auto hodně vydrží. Rozhodně doporučujeme využívat specializované BMW servisy, které mají s takovými opravami zkušenosti. Pokud máte konkrétní technický problém, volejte technika BMW příjmu Ondřeje Janečka, tel. 774998535, e-mail: klient@autoservis-garant.cz nebo si můžete přímo online objednat opravu.

Jako rychloservis pracujeme expresně, navíc všechny naše provozovny mají kapacitu 10 stání. Většina závad je vyřešena v den zadání do opravy. U klempířských a diagnostických oprav dle dohody a náročnosti. Disponujeme oficiálními přípravky pro nastavování motorů a rozvodů, Autodaty pro všechny modely značky BMW a Mini a originální BMW diagnostikou. Na všechny opravy poskytujeme zákonnou záruku.

Nejčastěji prováděné úkony na vozech BMW a Mini

Rychlý kontakt na BMW SERVIS tel. 774998535

Měníme a opravujeme ventily pro TPMS u vozů BMW

Nemáte čas přijet v týdnu? Máme otevřeno i v sobotu od 9 do 15 hodin. Autodiagnostiku provedeme i na počkání a bez objednání. Asistenční non stop služba pro odtahy poškozených vozidel je k dispozici NON STOP.

Servisované modely BMW

 • BMW 1
 • BMW 2
 • BMW 3
 • BMW 5
 • BMW 6
 • BMW 7
 • BMW X1
 • BMW X2
 • BMW X3
 • BMW X4
 • BMW X5
 • BMW X6
 • BMW X7
 • BMW M3, M5
 • Mini, Mini Clubman, Mini Cabrio, Mini Countryman, Mini Paceman, Mini John Cooper Works, Mini Cooper, Mini Cooper S, Mini One D, Mini One First, Mini Cooper D

Obvyklé závady při servisu BMW:

BMW 3: vůle přední i zadní nápravy, prasklá hlava válců, panel ovládání klimatizace, podávací čerpadlo v nádrži, řidící elektronika, vodní čerpadlo, zanesená hydraulická zdvihátka, turbodmychadlo, ventilátor chlazení, vstřikovače Common Rail, vadný senzor hmotnosti nasávaného vzduchu, převodovka, prosakující motorový olej
BMW 5: prasklá hlava válců, hardy spojka, regulace turbodmychadla, automatická převodovka, mazací soustava, vodní čerpadlo, elektronické díly, ramena nápravy, ostatní podvozkové díly, brzdy, tlumiče, komponenty klimatizace, únik chladicího media klimatizace
BMW 7: únik chladicí kapaliny, únik oleje z motoru, vodní čerpadlo, turbodmychadlo, těsnění pod hlavou válců, opotřebená spojka
BMW X3: brzdy, turbodmychadlo, klimatizace – únik chladiva, geometrie, elektronika
BMW X5: automatická převodovka, podvozek, brzdy, ventilátor chlazení, klimatizace, geometrie, vstřiky Common Rail, pohlcuje olej, senzor hmotnosti nasávaného vzduchu (váha vzduchu), elektronika, akumulátor
BMW X6: automat. převodovka, pohon xDrive, zvlněné kotouče, opotřebení dílů interiéru

Máme bohaté zkušenosti se servisem nejnovějších modelů BMW – BMW 2 Active a Gran tourer, BMW 4 coupé i gran coupé i s SUV řady X 1, 2, 3, 4 a 5.

Náhradní díly BMW a Mini

Používáme originální  nebo značkové náhradní díly BMW. Jsme certifikovaným partnerem výrobce BMW pro odběr originálních dílů včetně certifikované lakovny.  Pokud je to vhodné nebo to klient požaduje, používáme i autodíly z druhovýroby. Především od kvalitních a prověřených dodavatelů, kteří obvykle ty samé díly dodávají i pro prvovýrobu – přímo výrobcům automobilů.  Na všechny nové díly se vztahuje minimálně dvouletá záruka. Na některé komponenty i tříletá. Pro detaily o možnostech a cenách BMW servisu se podívejte do našeho ceníku BMW nebo si napište o konkrétní nabídku.

REZERVUJTE SI OPRAVU tel.  774998535

Vybavení našeho autoservisu

spotovací přístroj pro opravy karoserií
rovnací rám na opravu karoserií
3D geometrie kol
diagnostické přístroje – osciloskop, automatické OBD čtečky závad
desková zkušebna brzd, tlumičů HEKA
automatická plnička klimatizace
endoskop atd.

Neautorizovaný servis BMW

Autoservis Garant není autorizovaný servis BMW. I přesto jsme schopni provést opravu kvalitně, rychle a levně. Vyzkoušejte nás, budete spokojeni. O případné zkušenosti s naším autoservisem se s námi můžete podělit, budeme rádi za zpětnou vazbu a Vaše hodnocení. Případně si můžete pročíst naše firemní reference.

Ceník oprav BMW a Mini

 • Výměna oleje + olej 10W40 Shell (4,5 litru) = 1.575 Kč
 • Diagnostika motoru = 980 Kč, celkový test vozu 1500 Kč
 • Dezinfekce klimatizace ozonem = 1250 Kč
 • Ostatní ceny oprav BMW

Konkrétní kalkulaci na vaše BMW zpracujeme při osobním setkání nebo na vyžádání e-mailem klient@autoservis-garant.cz.

Rychlý kontakt na Autoservis BMW Praha tel. 774 998 535

Diagnostika motoru BMW

Značka BMW je vždy napřed ve vývoji a výrobě technologických inovací. Proto se snažíme držet krok. Používáme plně aktualizovanou originální BMW diagnostiku, která dokáže nejen vyčíst paměť závad motoru, ale i ostatních jednotek, například ABS, automatické převodovky, airbagu, komfortních funkcí, klimatizace atd. Zároveň umí aktualizovat a nahrávat řídící jednotky a provádět pokročilá nastavení. Kromě OBD diagnostiky pracujeme i s osmikanálovým digitálním osciloskopem, díky kterému jsme schopni dohledávat složité technické závady v autoelektrice a diagnostice.

Zkušenosti mechaniků Autoservisu Garant

Všechny naše provozovny jsou velkokapacitní. Na každé dílně je vždy 10 automechniků a dva technici, přičemž každý z nich má svou specialializaci. Na jednom místě se tak můžeme odborně a do hloubky věnovat všem činnostem z autoopravárenství. Opravíme motor, převodovku, podvozek, karoserii, lak, elektriku. Prostě všechno. Pracujeme s osobním nasazením a za dostupné ceny. Vyzkoušejte si nás osobně.

Opravy klimatizace

Klimatizace plníme na počkání i bez objednání. Plníme oba typy chladiva R134a i 1234yf. Kromě doplnění klimatizace provádíme i jejich opravy a celkový servis klimatizace.

Nestíháte dát vozidlo do servisu v týdnu? Autoservis Garant opraví Vaše auto i v sobotu od 9 do 15 hodin.

BMW SERVIS PRAHA 3 JAROV – tel. 774 998 535

BMW SERVIS  PRAHA 10 STRAŠNICE – tel. 777 612 763

Zde se můžete objednat online.

Často také hledáte:

Servis dalších prémiových značek

Výměna oleje v automatické převodovce BMW - ukázka

Často kladené dotazy ohledně servisu BMW

Zapisujete do elektronické servisní knihy BMW?

Provádíme záruční i pozáruční garanční prohlídky včetně záznamu do elektronické servisní knihy BMW. Tento záznam má stejnou hodnotu jako v autorizovaném servisu a je zaváděn do stejné elektronické knihy. Nepřijdete tak o záruku a budete mít historii servisu v elektronické podobě kdykoli k dispozici.

Děláte výměnu oleje v automatu u vozů BMW?

Provádíme strojové výměny oleje automatických převodovek včetně proplachu a dekarbonizace. Jsme specialisté na převodovky, jejich údržbu a opravy. Denně měníme i několik náplní v převodovkách ZF, které jsou dodávány do většiny modelů BMW. Díky špičkovému vybavení na servis převodovek dokážeme předcházet jejich poruchám. Podívejte se na ukázku výměny oleje v převodovce BMW nebo si přečtěte více o výměně oleje v automatu.

VOLEJTE TECHNIKA 774 998 535

Dá se vypnout systém START STOP u BMW?

Obtěžuje Vás neustále vypínání motoru na křižovatkách a v kolonách? Start Stop systém nefunguje ideálně a řidičům přidělává více starostí než výhod. Z našeho pohledu je to především extrémní nadměrné opotřebení startérů, baterií, alternátorů, setrvačníků, řetězových rozvodových kol atd. Z těchto důvodů nabízíme všem majitelům vozidel BMW deaktivaci startstop systému.

Jaké jsou rozdíly v autoservisech BMW?

V Praze je více servisů, které nabízejí opravy vozů BMW. Jsou mezi nimi ovšem rozdíly. Správný BMW servis poznáte podle vybavení, zkušenosti mechaniků a přístupu ke klientovi. My se vždy snažíme poskytovat kvalitní opravy, poctivé řemeslo, značkové díly a vyřizovat zakázky pružně. Víme, že čas je pro Vás důležitý. Proto se u nás nečeká a přijímáme i bez objednání. Zde jsou naše ukázky oprav BMW.

VOLEJTE TECHNIKA 774 998 535

Máte otevřeno i v sobotu?

Náš autoservis má otevřeno i v sobotu od 9 do 15 hodin. Pokud nemáte čas přes týden, zastavte se v sobotu, budeme se Vám rádi věnovat.

BMW servis nonstop

Naše firma poskytuje nonstop odtahy v případě nehody nebo poruchy. Případná oprava se zahajuje druhý den po přistavení vozu. Klient je vždy informován o stavu zakázky a rozsahu opravy. V případě potřeby zasíláme i fotodokumentaci.

Ceník dílů a oprav Servis BMW Praha

Pokud máte zájem o cenovou nabídku na Vaše BMW, pošlete nám e-mail klient@autoservis-garant.cz Připravíme konkrétní nezávaznou nabídku. Nezapomeňte uvést VIN číslo.

Pro představu uvádíme pár orientační obecných cen dílů BMW.

BMW 440i, 3.0 benzin, model F36 Gran Coupé, 240kW, 2016, typ motoru B58

 

Kód díluPopis díluCena dílu včetně DPH
11428583898Olejový filtr236 Kč
13718605164Vzduchový filtr258 Kč
11128654268Těsnění hlavy válců2157 Kč
11288613707Klínový žebrovaný řemen182 Kč
34106797606Přední brzdový kotouč2510 Kč
34116878882Brzdové destičky přední1850 Kč

 

BMW X5, model F15, 3,0 D typ N57N, 190 kW, 2015

 

Kód díluPopis díluCena dílu včetně DPH
13537810702Vstřikovač Common Rail6185 Kč
24118612901Olejová vana automatu4985 Kč
17117807624Chladič chladicí kapaliny3930 Kč
32106863857

 

Tyč řízení s čepem908 Kč

Proč servisovat vůz BMW v Autoservisu Garant Praha

Autoservis Garant Praha nabízí kompletní servis pro vozidla značky BMW, včetně pravidelných servisů, oprav a údržby. Naši technici jsou vyškoleni přímo u výrobce a používají originální náhradní díly, což zaručuje nejvyšší kvalitu a spolehlivost práce. Navíc disponujeme nejmodernější diagnostickou technikou, která umožňuje rychlou a přesnou identifikaci problému u vozidla.

Nabízíme i možnost výměny oleje a dalších tekutin, kontrolu brzd, klimatizace a dalších důležitých komponentů vozu. Naše ceny jsou konkurenceschopné a transparentní, a proto zákazníci nejsou vystaveni žádným skrytým poplatkům. Navíc naši technici se snaží pracovat rychle a efektivně, aby zákazníci mohli svá vozidla co nejdříve zpět na silnici. Zvolením našeho servisu si tedy zákazníci mohou být jisti, že jejich vozidlo je v dobrých rukou a bude servisováno s maximální péčí a kvalitou.

V případě potřeby jsme schopni zajistit i náhradní vozidlo, aby zákazníci nebyli při svém každodenním pohybu omezeni. Navíc se snažíme našim zákazníkům poskytnout skvělý zákaznický servis a poradit s jakýmkoliv dotazem nebo problémem ohledně jejich vozidla. V Autoservisu Garant Praha jsme připraveni poskytnout nejvyšší úroveň služeb a postarat se o to, aby zákazníci byli s naším servisem plně spokojeni.

Poptávka servisu BMW

Budeme vás kontaktovat během pár dní.