Servis BMW Praha

BMW servis Praha Autoservis Garant BMW servis Praha provede opravu Vašeho vozu rychle a kvalitně i bez objednání. Provedeme servisní prohlídku, výměnu podvozkových dílů (brzd, čepů, ramen, výfuků atd.), naplnění klimatizace, geometrii, opravu motoru, převodovky, karoserie atd. Autoservis Garant v Praze servisuje všechna vozidla značky BMW.  Pracujeme precizně a s řemeslnou pečlivostí. Dodržujeme termíny, nabízíme rozumné ceny a postup opravy Vám vždy vysvětlíme. Přesvědčte se. Provádíme i servis Mini.

BMW SERVIS Praha 3 =  POCTIVÉ ŘEMESLO

Všem majitelům vozidel značky BMW doporučujeme nezanedbávat pravidelné servisní prohlídky. Mezi nejčastější opravy u nás patří kromě běžné údržby, výměny oleje, servisní prohlíky a výměny brzd i elektrické závady, autodiagnostika a opravy karoserie i laku. Všechny opravy jsme schopni vyřešit díky našemu specializovanému vybavení pro opravu vozidel BMW a Mini- zejména kvalitní BMW autodiagnostikou a profesionálním dílenským vybavením. Velmi často opravujeme i auta po nehodě včetně lakování a jako autorizovaný servis pojišťoven vyřizujeme i pojistné události při opravách po nehodě. Samozřejmostí je i náhradní vozidlo a non stop odtah v případě poruchy.

servis BMW Praha, BMW servis

Co o nás říkají klienti: Likvidace pojistné události od KOOPERATIVY na mém BMW byla překvapivě uplně v pořádku, i když nejste autorizovaný servis. Náhradní auto po dobu opravy placené pojišťovnou mě velmi mile překvapilo. Krčmář Jan | Přečtěte si více ohlasů našich zákazníků

 

AKCE: SERVISNÍ PROHLÍDKA BMW

Provádíme mechanické, karosářské i elektrikářské opravy včetně diagnostiky BMW a Mini. Opravujeme i řídící jednotky a jednotlivé díly, které by se jinak musely měnit za nové. Postupujeme vždy tak, aby oprava byla kvalitní a náklady přiměřené. Neměníme díly bez rozmyslu a automaticky jako v některých jiných servisech.

Servis BMW Praha – servis Mini Praha

S konzultací ohledně opravy nebo údržby Vašeho vozu se můžete obrátit na přejímacího technika Aleše Kaisera, tel. 777 612 763, e-mail: ales.kaiser@autoservis-garant.cz nebo si můžete přímo objednat opravu.

Všechny opravy provádíme rychle, obvykle den až dva u mechanických závad. U klempířských a diagnostických oprav dle dohody a náročnosti. Disponujeme oficiálními autodaty pro všechny modely značky BMW a Mini. Na všechny opravy poskytujeme zákonnou záruku. Jsme autorizovaným ATE Brzdovým centrem + podvozkovým centrem. Zároveň nabízíme i odborné opravy klimatizace všech vozidel BMW.

Ate brzdové centrum   Podvozkové centrum

Nejčastěji prováděné úkony na vozech BMW a Mini

Rychlý kontakt na BMW   SERVIS tel. 777 612 763

Měníme a opravujeme ventily pro TPMS u vozů BMW

Nemáte čas přijet v týdnu? Máme otevřeno i v sobotu od 9 do 15 hodin. Autodiagnostiku provedeme i na počkání a bez objednání. Asistenční non stop služba pro odtahy poškozených vozidel je k dispozici NON STOP.

Často servisované modely BMW

 • BMW 1
 • BMW 3
 • BMW 5
 • BMW 6
 • BMW 7
 • BMW X1
 • BMW X3
 • BMW X5
 • BMW X6
 • BMW M3, M5
 • Mini, Mini Clubman, Mini Cabrio, Mini Countryman, Mini Paceman, Mini John Cooper Works, Mini Cooper, Mini Cooper S, Mini One D, Mini One First, Mini Cooper D

Autoservis BMW - ilustrační foto 2

Opakující se závady v servisu BMW:

BMW 3: vůle přední i zadní nápravy, prasklá hlava válců, panel ovládání klimatizace, podávací čerpadlo v nádrži, řidící elektronika, vodní čerpadlo, zanesená hydraulická zdvihátka, turbodmychadlo, ventilátor chlazení, vstřikovače Common Rail, vadný senzor hmotnosti nasávaného vzduchu, převodovka, prosakující motorový olej
BMW 5: prasklá hlava válců, hardy spojka, regulace turbodmychadla, automatická převodovka, mazací soustava, vodní čerpadlo, elektronické díly, ramena nápravy, ostatní podvozkové díly, brzdy, tlumiče, komponenty klimatizace, únik chladicího media klimatizace
BMW 7: únik chladicí kapaliny, únik oleje z motoru, vodní čerpadlo, turbodmychadlo, těsnění pod hlavou válců, opotřebená spojka
BMW X3: brzdy, turbodmychadlo, klimatizace – únik chladiva, geometrie, elektronika
BMW X5: automatická převodovka, podvozek, brzdy, ventilátor chlazení, klimatizace, geometrie, vstřiky Common Rail, pohlcuje olej, senzor hmotnosti nasávaného vzduchu (váha vzduchu), elektronika, akumulátor
BMW X6: automat. převodovka, pohon xDrive, zvlněné kotouče, opotřebení dílů interiéru

 

Náhradní díly BMW a Mini

Většinou používáme originální  nebo značkové náhradní díly BMW. Jsme certifikovaným partnerem značky BMW pro odběr originálních dílů včetně certifikované lakovny.  Pokud je to vhodné nebo to klient požaduje, používáme i autodíly z druhovýroby. Především od kvalitních a prověřených dodavatelů, kteří obvykle ty samé díly dodávají i pro prvovýrobu – přímo výrobcům automobilů.  Na všechny nové díly se vztahuje minimálně dvouletá záruka. Na některé komponenty i tříletá. Pro detaily o možnostech a cenách BMW servisu se podívejte do našeho ceníku BMW nebo si napište o konkrétní nabídku.

 

REZERVUJTE SI OPRAVU        tel.  777  612  763

 

Vybavení našeho autoservisu

spotovací přístroj pro opravy karoserií
rovnací rám na opravu karoserií
3D geometrie kol
diagnostické přístroje – osciloskop, automatické OBD čtečky závad
desková zkušebna brzd, tlumičů HEKA
automatická plnička klimatizace
endoskop atd.

Neautorizovaný servis BMW

Autoservis Garant není autorizovaným servisem BMW. I přesto jsme schopni provést opravu kvalitně, rychle a levně. Vyzkoušejte nás, budete spokojeni. O případné zkušenosti s naším autoservisem se s námi můžete podělit, budeme rádi za zpětnou vazbu a Vaše hodnocení. Případně si můžete pročíst naše firemní reference.

Ceník oprav BMW a Mini

 • Výměna oleje + olej 10W40 Shell (4,5 litru) = 1.575,-
 • Diagnostika motoru = 680,-
 • Dezinfekce klimatizace ozonem = 750,-
 • Ostatní ceny oprav BMW

Konkrétní kalkulaci na vaše BMW zpracujeme při osobním setkání nebo na vyžádání e-mailem ales.kaiser@autoservis-garant.cz.

Diagnostika motoru BMW

Při složitějších závadách používáme diagnostický přístroj (počítač) pro vyčítání paměti závad řidících jednotek. Zároveň používáme osmikanálový digitální osciloskop pro složité opravy řidících jednotek a dohledávání elektronických závad.

Autoservis Garant zkušenosti

Automechanika dělají schopnosti a zkušenosti. Náš tým je složený z odborníků na mechanické, diagnostické i karosářské práce. Máme letité zkušenosti se značkou BMW a jejími specifiky. Pracujeme s osobním nasazením a za dostupné ceny. Vyzkoušejte si nás osobně.

Oprava klimatizace BMW

V drtivé většině vozidel této značky jsou dnes automaticky namontovány klimatizace. I o ně se ale někdo musí starat, udržovat je, případně opravovat. Autoservis Garant je autorizovaným “Climatic centrem” pro servis a opravy klimatizací. Kromě oprav nabízíme samozřejmě i doplnění klimatizace a dezinfekci klimatizace. Opravy klimatizace provádíme bez objednání.

Rychlý kontakt na Autoservis BMW Praha tel. 777 612 763

Nestíháte dát vozidlo do servisu v týdnu? Autoservis Garant opraví Vaše auto i v sobotu od 9 do 15 hodin. Najdete nás v ulici Na Jarově 2, Praha 3. Víkendový provoz je doplněn i nonstop odtahem včetně neděle a všech svátků.

Často také hledáte:

Autolakovna certifikovaná BMW
Přezutí pneu včetně RUN FLAT
Autodiagnostika motoru BMW
Vyřízení pojistné události
Servisní prohlídka BMW

Servis dalších prémiových značek

 

Shrnutí
Servis BMW Praha
Název článku
Servis BMW Praha
Popis
BMW servis Praha 3 - Provedeme opravu rychle a spolehlivě. Poctivé řemeslo s individuální péčí.
Autor
Více:
Garanční prohlídka Dacia

Jste zde: Autoservis Garant Praha - Garanční prohlídka - Garanční prohlídka Dacia Garanční prohlídka Dacia Autoservis Garant provádí pravidelné servisní...

Zavřít