ru en cz

Servis Hyundai Praha

Servis Hyundai Praha nabízí opravy všech modelů této značky od servisních a garančních prohlídek až po generální opravy motorů a převodovek. Autoservis Garant v Praze opravuje všechna vozidla značky Hyundai bez ohledu na stáří nebo model.

Hyundai servis Praha 3 – opravy i bez objednání

Hyundai vyrábí kvalitní a na údržbu poměrně nenáročné automobily. U oprav vozidel značky Hyundai se setkáváme nejčastěji s mechanickým poškozením po nehodách, závadami elektroinstalace, opotřebením podvozkových dílů, závad autodiagnostiky a úniku provozních náplní. Všechny závady jsme schopni řešit díky našemu vybavení pro opravu vozidel Hyundai. Velmi často vyřizujeme i pojistné události při opravách po nehodě. Samozřejmostí je i náhradní vozidlo a non stop odtah v případě poruchy.

Co o nás říkají klienti: Výměna spojky na moje SantaFe proběhla opravdu rychle a spolehlivě, stejně jako minule alternátoru. Jen tak dál. | Přečtěte si více ohlasů našich zákazníků

 

AKCE: SERVISNÍ PROHLÍDKA HYUNDAI – Rychle, levně, kvalitně

Ukázky realizací Hyundai servisu

Autoservis Garant používá pouze kvalitní dílenské vybavení včetně nejmodernějších přípravků a moderní diagnostiku motorů Hyundai.

Hyundai servis Praha 3 Autoservis Garant

Provádíme mechanické, karosářské i elektrikářské opravy včetně diagnostiky vozidel Hyundai. Opravujeme i řídící jednotky a jednotlivé díly, které by se jinde musely měnit. Postupujeme vždy tak, aby oprava byla kvalitní a náklady přiměřené. Neměníme díly bez rozmyslu a automaticky jako v některých jiných servisech.

Servis Hyundai Praha

Máte-li závadu, poruchu nebo jen potřebujete pravidelný servis Hyundai, obraťte se na našeho přejímacího technika Aleše Kaisera, tel. 777 612 763, e-mail: ales.kaiser@autoservis-garant.cz nebo si můžete přímo objednat opravu.

Všechny opravy provádíme rychle, obvykle den až dva u mechanických závad. U klempířských a diagnostických oprav dle dohody a náročnosti. Disponujeme oficiálními autodaty pro všechny modely značky Hyundai. Na všechny opravy poskytujeme zákonnou záruku. Jsme autorizovaným brzdovým centrem + podvozkovým centrem. Zároveň nabízíme i odborné opravy klimatizace všech vozidel Hyundai.

Ate brzdové centrum   Podvozkové centrum

Nejčastěji prováděné úkony na vozech Hyundai

Rychlý kontakt na technika tel. 777 612 763

Měníme a opravujeme ventily TPMS pro vozy Hyundai

Nemáte čas přijet v týdnu? Autoservis Garant má otevřeno i v sobotu od 9 do 15 hodin. Zároveň provozujeme asistenční non stop službu pro odtahy poškozených vozidel.

Často servisované modely Hyundai

 • Hyundai Getz
 • Hyundai Accent
 • Hyundai Lantra
 • Hyundai Elantra
 • Hyundai Sonata
 • Hyundai i10
 • Hyundai i20
 • Hyundai i30
 • Hyundai i40
 • Hyundai ix20
 • Hyundai ix35
 • Hyundai ix55
 • Hyundai Santa FE

Autoservis Hyundai - ilustrační foto 2

Opakující se závady automobilů Hyundai:

Hyundai Getz: nadměrné opotřebení spojky, vstřiky Common Rail, ložiska kol, koroze v elektrických dílech
Hyundai Accent: zapalovací kabely, svíčky, únik chladicí kapaliny, únik motorového oleje, poškozený alternátor – nedobíjí, zablokovaný imobilizer, nesouměrné brzdy + nízká účinnost, zavěšení kol – nadměrná vůle
Hyundai Lantra: únik chladicí kapaliny, čepy řízení, kulové čepy, praskání žárovek, vyrezlé osvětlení RZ, těsnění hlavy válců, termostat, ložiska kol, poddimenzovaná spojka
Hyundai Elantra: čerpadla Bosch pro motor CRDi, regulátor tlaku paliva, prasklé svody výfukového potrubí, koroze svazků a celkově el. instalace, únik oleje motoru
Hyundai Sonata: převodovka i motory velmi často závadové, únik náplně tlumičů, praskající rozvodové řemeny, termostat, únik chladicí kapaliny, čepy řízení, silentbloky motoru, těsnění pod hlavu válců
Hyundai Santa Fe: zámek kapoty, vstřiky motorů TDCi, čerpadlo vysokotlaké, přední náprava

Náhradní díly Hyundai

Často používáme náhradní díly z druhovýroby. Především od kvalitních a prověřených dodavatelů, kteří obvykle ty samé díly dodávají i pro prvovýrobu – přímo výrobcům automobilů. Pokud to klient požaduje nebo se díl v druhovýrobě nedodává, zajistíme i originální autodíly ze spolupracujícího autorizovaného dealerství Hyundai. Na všechny nové díly se vztahuje minimálně dvouletá záruka. Na vybrané komponenty i tříletá.

REZERVUJTE SI OPRAVU         777 612 763

Vybavení autoservisu Hyundai Praha 3

rovnací rám na opravu karoserií
spotovací přístroj pro opravy karoserií
3D geometrie kol
autodiagnostika – osciloskop, automatické čtečky závad
desková zkušebna brzd, tlumičů
profesionální zouvačka + vyvažovačka kol
měřák pro vyhodnocení tlaku motoru
nastavení a oprava snímačů tlaku pneu TPMS
automatická plnička klimatizace
endoskop atd.

Autorizovaný servis Hyundai

Autoservis Garant není oficiálním servisem Hyundai. I přesto jsme schopni provést opravu kvalitně, rychle a levně. Vyzkoušejte nás, budete spokojeni.

Cena opravy vozů Hyundai

 • Výměna oleje + olej 10W40 Shell (4,5 litru) = 1.575,-
 • Přezutí 4 ks pneu + montáž na vůz (včetně závaží) = 1.000,-
 • Výměna autobaterie 44Ah = 1.560,-
 • Diagnostika motoru = 980,-
 • Ostatní ceny oprav Hyundai

Konkrétní kalkulaci přímo na váš Hyundai zpracujeme při osobním setkání nebo na vyžádání e-mailem ales.kaiser@autoservis-garant.cz.

Diagnostika motoru Hyundai

Při složitějších závadách používáme originální diagnostický přístroj GDS VCI pro vyčítání paměti závad řidících jednotek vozidel Hyundai. Zároveň používáme osmikanálový digitální osciloskop pro složité opravy řidících jednotek a dohledávání elektronických závad.

Autoservis Garant zkušenosti

Automechanika dělají schopnosti a zkušenosti. Náš tým je složený z odborníků na mechanické, diagnostické i karosářské práce. Máme letité zkušenosti se značkou hyundai a všemi jejími specifiky. Vyzkoušejte si nás osobně a dejte nám zpětnou vazbu v podobě hodnocení.

Oprava klimatizace Hyundai

Většina moderních vozidel vyjíždí z výrobní linky s klimatizací. I o ně se ale někdo musí starat, udržovat je, případně opravovat. Autoservis Garant je autorizovaným „Climatic centrem“ pro servis a opravy klimatizací. Kromě oprav nabízíme samozřejmě i doplnění klimatizace a dezinfekci klimatizace. Opravy klimatizace provádíme bez objednání.

Rychlý kontakt na Servis Hyundai Praha 777 612 763

Nestíháte dát vozidlo do servisu v týdnu? Autoservis Garant opraví Vaše auto i v sobotu od 9 do 15 hodin. Najdete nás v ulici Na Jarově 2, Praha 3. Víkendový provoz je doplněn i nonstop odtahem včetně neděle a všech svátků.

Často také hledáte:
Ceník autoservisu
Lakýrnické práce Hyundai
Přezutí zimní/letní
Diagnostika motoru Hyundai
Vyřízení pojistné události
Servisní prohlídka Hyundai

Mohlo by Vás zajímat:

Vozy Hyundai občas hledáte nesprávně jako Hyunday nebo Hundai či Hunday.