ru en cz
Plneni klimatizace chladivo1 R1234 YF

Plneni klimatizace chladivo1 R1234 YF

Autoservis Garant je specializovaným pracovištěm pro práci s klimatizacemi vozidel včetně klimatizací plněných novým chladivem 1243yf, který se plní výhradně do nových automobilů, většinou od roku výroby 2015 a novějších, výjimečně i dříve. Službu plnění novým plynem 1234yf provádíme na všechny značky vozů. Na tuto činnost máme oficiální autorizaci a zkušenosti. Zajistíme doplnění chladiva klimatizace, opravu klimatizace, její vyčištění i dezinfekci.

PLNĚNÍ KLIMATIZACE CHLADIVEM 1234YF BEZ   OBJEDNÁNÍ

Doplnění klimatizace – chladivo 1234yf

 • Automatickou profesionální plničkou
 • rychle a spolehlivě
 • i bez objednání
 • specializujeme se na klimatizace a nové chladivo
 • klimatizace nejen plníme, ale i opravujeme
 • včetně vytištění podrobného protokolu

Proč nové chladivo klimatizace?

plneni klimatizace novym chladivem 1234yf Praha 3 ZizkovPosledních 20 let se do klimatizací automobilů plnilo chladivo R134a, které bylo velmi levné a spolehlivé. Od roku 2015 již nesplňuje požadavky Evropské unie vůči životnímu prostředí. Proto musí být ze zákona všechna nová auta plněna novým typem chladiva HFO-1234yf. Chladivo je opravdu šetrnější vůči životnímu prostředí, ale bohužel i mnohonásobně dražší. Pokuty za porušení tohoto nařízení jsou extremně vysoké a přísné.

VOLEJTE   774 998 535 – Autoservis  Praha 3 a Praha 10

Mám nové nebo staré chladivo klimatizace?

Většina aut vyrobených po roce 2014 má již nové chladivo klimatizace 1234yf, výjimky na používání starého levnějšího chladiva R134a byly dávány až do konce roku 2016. Pokud si nejste jisti, jaké chladivo klimatizace v autě máte, přijeďte k nám na nezávazný test. Lze to vyčíst i v návodu nebo to bývá na štítku chladičové stěny nebo na kapotě zespodu.

Kolik stojí náplň klimatizace 1234yf?

Ceny nového chladiva 1234yf kolísají dle kurzu koruny a skladových zásob od 7 do 9 korun za gram chladiva. Aktuální detailní rozpis cen uvádíme níže.

KLIMATIZACE   PRO   VŠECHNY   ZNAČKY

Cena za plnění novým chladivem HFO-1234yf:

 • chladivo 1234yf = 8,70 Kč/1g
 • barvivo UV = 345 (používá se při podezření na únik chladiva)
 • vlastní recyklace a plnění klimatizace chladivem 1234yf = 3.500 Kč

Používáme chemický analyzátor nového chladiva HFO1234yf.

Proč dělat test těsnosti klimatizace před plněním?

_plneni klimatizace novym chladivem 1234yf Praha 3S ohledem na vysokou cenu nového chladiva klimatizace doporučujeme vždy před zahájením plnění chladiva do autoklimatizace provést test těsnosti celé soustavy. Tento test není povinný a není v základní ceně plnění klimatizace, ale důrazně ho doporučujeme. Pokud se na přání klienta neprovede a kvůli případné netěsnosti chladivo unikne, nelze pak doplnění reklamovat. K dohledávání úniku chladiva klimatizace a kontrole těsnosti klimatizace používáme vodíkový detektor.

Proč opravovat klimatizaci u nás?

Na klimatizace se specializujeme od roku 2006. Každoročně provádíme desítky oprav klimatizací a stovky plnění klimatizací. Oproti běžným servisům dokážeme celý systém řádně diagnostikovat a případně vyhledat mechanické i elektrické závady. Většina běžných servisů dokáže pouze připojit plně automatickou plničku a zadat plnění chladiva. S jinými závadami si obvykle ale neporadí, protože nemají zkušenosti nebo potřebné vybavení. Proto neriskujte a svoje auto svěřte ke specialistům. Disponujeme plně profesionálním vybavením pro plnění klimatizace, diagnostiku, detekci úniků chladiva atd.

V případě dotazu na plnění klimatizace novým plynem HFO1234yf volejte přímo technika Aleše Kaisera tel. 774 998 535 nebo pište klient@autoservis-garant.cz

Autoservis Garant s.r.o., Na Jarově 2, Praha 3

Plníme všechny značky, všechny modely

Opel, Peugeot, Ford, Fiat, Citroen, Seat, VW, Volkswagen, Alfa Romeo, Mazda, Audi, Škoda, Toyota, Mercedes Benz, Renault, Mitsubushi, Nissan, BMW, Honda, Hyundai, Kia, Volvo, Subaru, Lexus, Jaguár, Land Rover, Suzuki

Nejčastěji hledáte:

 • Kolik stojí chladivo klimatizace HFO 1234yf
 • Plnění klimatizace cena
 • chladivo 1234yf
 • náplň klimatizace R1234yf
 • plnění klimatizace novým plynem

Kontaktní formulář

Budeme vás kontaktovat během pár dní.