ru en cz

Servis ŠkodaGaranční a servisní prohlídky pro vozy Škoda. Autoservis Garant provádí pravidelné servisní a garanční prohlídky všech modelů Škoda. Garanční prohlídka je základním úkonem pro správnou údržbu vaší škodovky. Prohlídky provádíme dle předpisu výrobce Škoda Auto. Jsme specializovaný škoda servis. Opravu pro vás uděláme i bez objednání. Zapíšeme vše do servisní knihy (servisky), resetujeme intervaly. Pracujeme rychle a spolehlivě.

Volejte technika Ondřeje Janečka 774 998 535

Škoda servis Praha– garanční prohlídka záruka

Dle platné legislativy není nutné provádět garanční prohlídky v autorizovaných servisech. I přesto jednotliví autorizovaní dealeři

prijeti auta skoda servis Autoservis Garant

„straší“ některé klienty, že to nutné je. Není to pravda, existuje k tomu samostatný zákon, který platí jednotně pro celou Evropskou unii.

Časté prohlídky na vybraných modelech

Škoda Roomster, Škoda Yeti, Škoda Citigo, Škoda Fabia, Škoda Rapid, Škoda Octavia, Škoda Karoq, Škoda Kodiak, Škoda Superb

Jaké servisní úkony na vás čekají na garanční prohlídce

servis pro auta Skoda v Praze ilustraceRozlišujeme základní, střední a velký servis. Všechny prohlídky se liší dle rozsahu činností. Nejčastější (společná) bývá výměna oleje a filtru motoru, filtrů vzduchu, kabiny a paliva. Podle stavu tachometru a stáří se mění i brzdová kapalina, antifreeze, servokapalina či náplň klimatizace. Při garanční prohlídce se zároveň provádějí předepsané servisní úkony dané výrobcem. Zejména prohlídka podvozku a všech viditelných mechanických dílů včetně kontroly prostoru motoru. Kontrola brzd včetně testu na deskové zkušebně brzd. Seřízení světlometů, geometrie, promazání všech zámků a namáhaných dílů, kontrola osvětlení, povinné výbavy atd. Samozřejmostí je vynulování servisního intervalu počítačem.

Najdete nás v ulici Na Jarově 2, Praha 3. Otevřeno máme i v sobotu. Přijeďte nebo volejte 774 998 535.

Ptáte se proč dělat garanční prohlídky a jak poznáte, že ji servis správně provedl? Přečtěte si všechny důvody v tomto článku. Snad odpoví na všechny dotazy ohledně garančních prohlídek.

Diagnostika motoru Škoda

servisni-prohlidka-skoda-diagnostikaPři garanční prohlídce vždy vyčítáme paměť závad OBD diagnostiky, tu zresetujeme a nastavíme vám nový servisní interval. Používáme značkovou autodiagnostiku Škoda. Kromě klasické diagnostiky provádíme při každém servisu i zátěžový test autobaterie, měření bodu varu brzdové kapaliny, kontrolu vypnutí plochého řemene, kontrolu osvětlení a kontrolu dobíjení. A vy budete mít jistotu, že vás auto nikde nenechá.

Kontrola brzd Škoda

Při servisní prohlídce vždy kompletně testujeme brzdový systém. Kromě testu brzd na zkušebně provádíme i mechanickou kontrolu brzd na zvedáku, kontrolu brzdové kapaliny. V případě jejich opotřebení, vyměníme brzdové destičky nebo i kotouče.

Garanční prohlídka Škoda bez objednání – volejte 774 998 535

Doplnění klimatizace Škoda

Při pravidelném servisu na přání klienta vždy doplňujeme klimatizaci, aby správně fungovala. Plníme oba typy používaných plynů klimatizace, původní R134a i nově používaný typ (v nových vozech povinně od roku 2017) R1234yf. Oba plyny plníme na počkání bez objednání.

ZNAČKOVÉ DÍLY Škoda

Při provádění garančních prohlídek používáme kvalitní značkové díly s minimálně dvouletou zárukou. U těchto dílů je garantovaná vysoká kvalita za rozumnou cenu. Obvykle od německých a italských dodavatelů Bosch, Brembo, Ferodo, Continental, Sachs, Febi, Luk, Inna, Mann, UFI, Ate, Monroe. Oleje používáme většinou Shell, Castrol, Total.

CENA GARANČNÍ PROHLÍDKY Škoda

Cena se liší dle modelu a konkrétního motoru (benzin, diesel). Zároveň odlišujeme rozsah servisu, zejména malý, střední a velký servis. Vliv na cenu má i stav a opotřebení jednotlivých dílů. Obvykle se mění filtry oleje, vzduchu motoru, kabiny, případně i paliva. Provádějí se předepsané kontroly podvozkových a motorových dílů, seřízení a nastavení, případně geometrie kol.

Objednejte se u technika Ondřeje Janečka 774 998 535.

Autorizovaný servis Škoda

Nejsme autorizovaný servis Škoda Auto. Škodovky ale opravujeme celý život, známe je a rozumíme jim. Práci provedeme kvalitně a spolehlivě. Vyzkoušejte nás. Uděláme vše pro to, abyste byli spokojeni!

Často hledáte v této souvislosti: