ru en cz

Autoservis Suzuki Praha 3 nabízí opravy všech modelů této značky od servisních a garančních prohlídek až po generální opravy motorů a převodovek. Autoservis Garant v Praze opravuje všechna vozidla značky suzuki bez ohledu na stáří nebo model.

Opravy vozů Suzuki v Autoservisu Garant

Doporučujeme nezanedbávat pravidelné servisní prohlídky dle předpisu výrobce. U oprav vozidel značky suzuki se setkáváme nejčastěji s mechanickým poškozením a opotřebením dílů, elektrickými závadami, závadami diagnostiky a poruchami motoru včetně úniku provozních kapalin. Všechny závady jsme schopni řešit díky našemu vybavení pro opravu vozidel suzuki. Velmi často vyřizujeme i pojistné události při opravách po nehodě. Samozřejmostí je i náhradní vozidlo a non stop odtah v případě poruchy.

AKCE: SERVISNÍ PROHLÍDKA Suzuki – Rychle levně kvalitně

Autoservis Garant používá pouze kvalitní dílenské vybavení včetně nejmodernějších přípravků a moderní diagnostiku motorů suzuki.

Provádíme mechanické, karosářské i elektrikářské opravy včetně diagnostiky automobilů suzuki. Opravujeme i řídící jednotky a jednotlivé díly, které by se jinde musely měnit. Postupujeme vždy tak, aby oprava byla kvalitní a náklady přiměřené. Neměníme díly bez rozmyslu a automaticky jako v některých autorizovaných servisech suzuki.

Autoservis Suzuki Praha 3

Máte-li jakýkoli problém s vaší suzuki, neváhejte kontaktovat našeho přejímacího technika Aleše Kaisera, tel. 777 612 763, e-mail: ales.kaiser@autoservis-garant.cz nebo si můžete přímo objednat opravu.

Všechny opravy provádíme rychle, obvykle den až dva u mechanických závad. U klempířských a diagnostických oprav dle dohody a náročnosti. Disponujeme oficiálními autodaty pro všechny modely značky suzuki. Na všechny opravy poskytujeme zákonnou záruku. Jsme autorizovaným brzdovým centrem + podvozkovým centrem. Zároveň nabízíme i odborné opravy klimatizace všech vozidel suzuki.

Ate brzdové centrum   Podvozkové centrum

Nejčastěji prováděné úkony na vozech Suzuki

Rychlý kontakt na Autoservis Suzuki Garant tel. 777 612 763

Nemáte čas přijet v týdnu? Autoservis Garant má otevřeno i v sobotu od 9 do 15 hodin. Zároveň provozujeme asistenční non stop službu pro odtahy poškozených vozidel.

Často servisované modely Suzuki

 • Suzuki Swift
 • Suzuki Baleno
 • Suzuki Jimny/Samurai
 • Suzuki Vitara/Grand Vitara
 • Suzuki Alto
 • Suzuki Splash
 • Suzuki SX4
 • Suzuki Kizashi

Autoservis Suzuki - ilustrační foto 2

Opakující se závady v servisu Suzuki Praha 3:

Suzuki Swift: koroze výfuku, zapalovací kabely, vyteklé tlumiče, alternátor nedobíjí
Suzuki Baleno: koroze výfuku, alternátor, osvětlení, ložisko kola
Suzuki Jimny/Samurai: ramena, stahovací mechanismus oken, ložiska, převodovka, praskající listové pružiny

Náhradní díly Suzuki

Často používáme náhradní díly z druhovýroby. Především od kvalitních a prověřených dodavatelů, kteří obvykle ty samé díly dodávají i pro prvovýrobu – přímo výrobcům automobilů. Pokud to klient požaduje nebo se díl v druhovýrobě nedodává, zajistíme i originální autodíly z autorizovaného dealerství Suzuki. Na všechny nové díly se vztahuje minimálně dvouletá záruka. Na vybrané komponenty i tříletá.

REZERVUJTE SI OPRAVU         777 612 763

Vybavení autoservisu suzuki Praha 3

spotovací přístroj pro opravy karoserií
3D geometrie kol včetně protokolu
desková zkušebna brzd, tlumičů
diagnostické přístroje – osciloskop, automatické čtečky závad
profesionální zouvačka + vyvažovačka kol
měřák pro vyhodnocení tlaku motoru
automatická plnička klimatizace
rovnací rám na opravu karoserií
endoskop atd.

Autorizovaný servis Suzuki Praha

Autoservis Garant není autorizovaným servisem suzuki. I přesto jsme schopni provést opravu kvalitně, rychle a levně. Vyzkoušejte nás, budete spokojeni.

cena opravy vozů Suzuki

 • Výměna oleje + olej 10W40 Shell (4,5 litru) = 1.575,-
 • Přezutí 4 ks pneu + montáž na vůz = 1.000,- (včetně závaží)
 • Výměna + baterie 35Ah = 1.460,-
 • Diagnostika motoru = 625,-
 • Ostatní ceny oprav suzuki Praha

Konkrétní kalkulaci na vaše suzuki zpracujeme při osobním setkání nebo na vyžádání e-mailem ales.kaiser@autoservis-garant.cz.

Diagnostika motoru Suzuki

Při složitějších závadách používáme originální diagnostický koncernový přístroj (počítač) pro vyčítání paměti závad řidících jednotek. Zároveň používáme osmikanálový digitální osciloskop pro složité opravy řidících jednotek a dohledávání elektronických závad.

Autoservis Garant zkušenosti

Automechanika dělají schopnosti a zkušenosti. Náš tým je složený z odborníků na mechanické, diagnostické i karosářské práce. Máme letité zkušenosti se značkou suzuki a jejími specifiky. Vyzkoušejte si nás osobně.

Oprava klimatizace Suzuki

V drtivé většině vozidel této značky jsou dnes automaticky namontovány klimatizace. I o ně se ale někdo musí starat, udržovat je, případně opravovat. Autoservis Garant je autorizovaným „Climatic centrem“ pro servis a opravy klimatizací. Kromě oprav nabízíme samozřejmě i doplnění klimatizace a dezinfekci klimatizace. Opravy klimatizace provádíme bez objednání.

Rychlý kontakt na Autoservis Suzuki Praha 777 612 763

Nestíháte dát vozidlo do servisu v týdnu? Autoservis Garant opraví Vaše auto i v sobotu od 9 do 15 hodin. Najdete nás v ulici Na Jarově 2, Praha 3. Víkendový provoz je doplněn i nonstop odtahem včetně neděle a všech svátků.

Často také hledáte:
Ceník autoservis suzuki
Lakýrnické práce suzuki
Přezutí pneu suzuki
Diagnostika motoru suzuki
Vyřízení pojistné události
Servisní prohlídka suzuki Praha