ru en cz

Servis Jaguar PrahaJaguar servis Praha. Specializovaný autoservis pro značku Jaguar. Opravujeme všechny modely Jaguar, staré i uplně nové v záruce. Nabízíme kompletní servisní a mechanické opravy včetně autodiagnostiky, autoelektriky, autolakovny a oprav karoserií Jaguar. Opravujeme i motory a převodovky.

Máme provozovny na Praze 3 a Praze 10. Přijímáme do opravy i starší modely Jaguaru, kde klient klade důraz na efektivitu opravy a rozumný poměr výkon/cena.

Servisování Jaguarů je poměrně složité, proto nedoporučujeme provádět opravy bez potřebného vybavení. Při pravidelných servisních prohlídkách zkontrolujeme stav vašeho auta a upozorníme Vás na důležité věci. V našem servisu běžně řešíme i složité elektrické závady, diagnostické problémy i opravy řidících jednotek. Poradíme si i s opravou motoru, převodovky nebo karoserie.

REZERVUJTE SI OPRAVU         777 612 763

Všechny závady jsme schopni řešit díky našemu vybavení pro opravu vozidel Jaguar. Používáme profesionální vybavení včetně nejmodernějších přípravků a moderní diagnostiku motorů Jaguar.

Provádíme nejen mechanické opravy vozidel, samozřejmostí jsou i servis převodovky, opravy karoserie a opravy autoelektriky včetně diagnostiky Jaguar.

Autoservis Jaguar Praha 3 a Praha 10

Náš autoservis má provozovny v Praze 3 Na Jarově a v Praze 10 Průběžné ulici. Postaráme se kompletně o vaše vozidlo, stačí kontaktovat našeho přejímacího technika Aleše Kaisera, tel. 777 612 763, e-mail: ales.kaiser@autoservis-garant.cz nebo si můžete podívat do ceníku oprav Jaguar.

Všechny opravy provádíme rychle a kvalitně, obvykle den až dva u mechanických závad. U klempířských, elektrikářských a diagnostických oprav dle dohody a náročnosti. Disponujeme oficiálními přípravky na motory, Autodaty pro všechny modely značky Jaguar. Na naše opravy poskytujeme zákonnou záruku. Jsme autorizovaným brzdovým centrem + podvozkovým centrem ATE Continental. Zároveň provedeme i odbornou opravu klimatizace Jaguar.

Ate brzdové centrum   Podvozkové centrum

Časté úkony na vozech Jaguar

AKCE: SERVISNÍ PROHLÍDKA JAGUAR

Rychlý kontakt na Autoservis Jaguar Praha tel. 777 612 763

Nemáte čas jet do servisu v týdnu? Autoservis Garant má otevřeno i v sobotu od 9 do 15 hodin. Navíc máme asistenční non stop službu pro odtahy poškozených vozidel.

Časté opravy modelů Jaguar:

 • Jaguar S-Type
 • Jaguar X-Type
 • Jaguar F-Type
 • Jaguar XJ
 • Jaguar XK
 • Jaguar XF
 • Jaguar R
 • Jaguar F – Pace
 • Jaguar E – Pace
 • Jaguar I – Pace

Autoservis Jaguar - ilustrační foto 2

Chronické závady Jaguarů, zejména oblíbeného modelu S-Type:

Opotřebení ložisek klikové hřídele – následně zadřený motor, zejména 3,0 V6 24V, poškozená automatická převodovka + únik oleje z převodovky, vůle v uložení předního příčného stabilizátoru, zaseklá elektrická parkovací brzda, vůle v hliníkových závěsech předních i zadních kol, zkroucené brzdové kotouče, závady manuální převodovky.

Náhradní díly Jaguar

Jaguar je hodně specifický, nabízí minimum dílů v druhovýrobě, proto je nutné velmi často používat pouze originální díly. Ty odebíráme přímo ze skladu výrobce nebo od autorizovaného dealera. Jedná se zejména o karosářské a motorové díly. Podvozkové prvky lze občas objednávat i v druhovýrobě. Zákazník našeho autoservisu si může zvolit značku a kvalitu autodílu, která mu bude nejvíce vyhovovat. Na všechny nové součástky se vztahuje zákonná záruka. Zde uvádíme pro příklad ceník výměny oleje.

JAGUAR PRAHA 3 SERVIS         777 612 763

Vybavení autoservisu Jaguar Praha 3

spotovací přístroj pro opravu karoserie
desková zkušebna brzd
plnička automatických převodovek
diagnostika motoru – osciloskop, Super Vag, Delphi, Bosch, TopDon, DevCom, čtečky závad atd.
zouvačka kol DQN + vyvažovačka kol
přístroj pro vyhodnocení tlaku motoru
automatický přístroj pro plnění klimatizace
3D geometrie kol
rovnací rám na opravu karoserie
lakovací box s vypalovací a sušicí pecí
autoelektrika – měřicí přístroje, multimetry, autotester
endoskop atd.

Autorizovaný servis Jaguar Praha 3

Autoservis Garant není autorizovaným servisem Jaguar. I přesto jsme schopni provést opravu kvalitně, rychle a levně. Vyzkoušejte nás, budete spokojeni.

Ceník opravy Jaguar v Autoservisu Garant

 • Výměna oleje + olej 10W40 Shell (4,5 litru) = 1.575,-
 • Přezutí 4 ks pneu + montáž na vůz = 1.200,- (včetně závaží)
 • Ostatní ceny oprav Jaguar Praha

Konkrétní kalkulaci na váš Jaguar připravíme při osobním setkání nebo na vyžádání e-mailem ales.kaiser@autoservis-garant.cz.

Zkušenosti Autoservisu Garant

Automechanika dělají schopnosti a zkušenosti. Náš tým je složený z odborníků na mechanické, diagnostické i karosářské práce. Máme zkušenosti se značkou Jaguar. Vyzkoušejte si nás osobně. Každou opravu řešíme individuálně a osobní přístup je pro nás velmi důležitý. Opravovat auta je krásné řemeslo a opravdu nás baví.

Oprava klimatizace Jaguár

Péči o klimatizaci v moderním voze raději přenechte odborníkům. Nespoléhejte na každého, kdo umí klimatizaci jen naplnit. Jeďte rovnou tam, kde Vám jí pořádně i zkontrolují a případně opraví. Autoservis Garant je autorizovaným “Climatic centrem” pro servis a opravy klimatizací. Kromě oprav nabízíme samozřejmě i plnění klimatizace a dezinfekci klimatizace. Opravy klimatizace provádíme bez objednání.

Pozor, přibližně od roku 2015 mají všechny nové modely Jaguar plněnou klimatizaci novým typem chladicího media. Místo původního plynu R134a je v nových modelech plyn 1234yf. Na oba plyny jsme vybaveni příslušnými plničkami a proškoleni s nakládáním těmito nebezpečnými plyny. Doplnění klimatizace děláme vždy na počkání i bez objednání.

Rychlý kontakt na Autoservis Jaguar Praha 777 612 763

Nestíháte dát vozidlo do servisu v týdnu? Autoservis Garant opraví Vaše auto i v sobotu od 9 do 15 hodin. Najdete nás v ulici Na Jarově 2, Praha 3. Víkendový provoz je doplněn i nonstop odtahem včetně neděle a všech svátků.

VOLEJTE O CENU OPRAVY       777 612 763

 1. Provozovna: Autoservis Garant s.r.o., Na Jarově 2, 130 00 Praha 3., klient@autoservis-garant.cz
 2. Provozovna: Autoservis Garant s.r.o., Průběžná 3210/80b, 100 00 Praha 10., technik@autoservis-garant.cz

 

Máte dotaz k opravě vašeho Jaguáru? Napište nám, určitě odpovíme.


Pro použití CAPTCHE, musíte mít nainstalovaný plugin Really Simple CAPTCHA.

Často také hledáte:
Garanční prohlídka
Zajištění STK
Autoservis Praha 10
Autoservis BMW Praha
autodiagnostika
Autoservis Volvo Praha
Servisní prohlídka Jaguar
Autoservis Praha 3
Autoservis Nissan Praha

Vyzvednutí vozu u vás doma. Máte obavy z coronaviru? Volejte 774 998 535. Nikam nemusíte. Vaše auto si na servis vyzvedneme sami!