ru en cz

Servis Jaguar PrahaOpravujeme všechny modely značky Jaguar. Nabízíme kompletní servisní mechanické opravy včetně diagnostiky, autoelektriky, autolakovny a opravy karoserií Jaguar.

Autoservis Praha 3 Garant má zkušenosti s opravami Jaguaru. Přijímáme i starší modely těchto vozů, kde klient klade důraz na efektivitu opravy a rozumný poměr výkon/cena.

Servisování Jaguarů je poměrně složité, proto nedoporučujeme provádět opravy bez potřebného vybavení. Při pravidelných servisních prohlídkách zkontrolujeme stav vašeho auta a upozorníme Vás na případná slabá místa. V našem servisu běžně řešíme i složité elektrické závady, diagnostické problémy i opravy řidících jednotek. Poradíme si i s opravou motoru nebo karoserie.

REZERVUJTE SI OPRAVU         777 612 763

Všechny závady jsme schopni řešit díky našemu vybavení pro opravu vozidel Jaguar. Velmi často vyřizujeme i pojistné události při opravách karoserie. Při uplatnění pojistky z povinného ručení Vám zapůjčíme náhradní auto zdarma. Jsme smluvní servis pojišťoven.

Používáme profesionální vybavení včetně nejmodernějších přípravků a moderní diagnostiku motorů Jaguar.

Provádíme nejen mechanické opravy vozidel, samozřejmostí jsou i opravy karoserie a opravy autoelektriky včetně diagnostiky Jaguar.

Autoservis Jaguar Praha 3

Náš autoservis naleznete přímo v Praze, postaráme se kompletně o vaše vozidlo, stačí kontaktovat našeho přejímacího technika Aleše Kaisera, tel. 777 612 763, e-mail: ales.kaiser@autoservis-garant.cz nebo si můžete podívat do ceníku oprav Jaguar.

Všechny opravy provádíme rychle a kvalitně, obvykle den až dva u mechanických závad. U klempířských, elektrikářských a diagnostických oprav dle dohody a náročnosti. Disponujeme oficiálními autodaty pro všechny modely značky jaguar. Na naše opravy poskytujeme zákonnou záruku. Jsme autorizovaným brzdovým centrem + podvozkovým centrem ATE Continental. Zároveň provedeme i odbornou opravu klimatizace jaguar.

Ate brzdové centrum   Podvozkové centrum

Časté úkony na vozech Jaguar

AKCE: SERVISNÍ PROHLÍDKA JAGUAR

Rychlý kontakt na Autoservis Jaguar Praha tel. 777 612 763

Nemáte čas jet do servisu v týdnu? Autoservis Garant má otevřeno i v sobotu od 9 do 15 hodin. Navíc máme asistenční non stop službu pro odtahy poškozených vozidel.

Časté opravy modelů Jaguar:

  • Jaguar S-Type
  • Jaguar X-Type
  • Jaguar F-Type
  • Jaguar XJ
  • Jaguar XK
  • Jaguar XF
  • Jaguar R

Autoservis Jaguar - ilustrační foto 2

Chronické závady jaguarů, zejména oblíbeného modelu S-Type:

Opotřebení ložisek klikové hřídele – následně zadřený motor, zejména 3,0 V6 24V, poškozená automatická převodovka + únik oleje z převodovky, vůle v uložení předního příčného stabilizátoru, zaseklá elektrická parkovací brzda, vůle v hliníkových závěsech předních i zadních kol, zkroucené brzdové kotouče, závady manuální převodovky.

Náhradní díly Jaguar

Jaguar je hodně specifický, nabízí minimum dílů v druhovýrobě, proto je nutné velmi často používat pouze originální díly. Ty odebíráme přímo ze skladu výrobce nebo od autorizovaného dealera. Jedná se zejména o karosářské a motorové díly. Podvozkové prvky lze občas objednávat i v druhovýrobě. Zákazník našeho autoservisu si může zvolit značku a kvalitu autodílu, která mu bude nejvíce vyhovovat. Na všechny nové součástky se vztahuje zákonná záruka. Zde uvádíme pro příklad ceník výměny oleje.

JAGUAR PRAHA 3 SERVIS         777 612 763

Vybavení autoservisu Jaguar Praha 3

spotovací přístroj pro opravu karoserie
desková zkušebna brzd
diagnostika motoru – osciloskop, Super Vag, Delphi, Bosch, čtečky závad atd.
zouvačka kol DQN + vyvažovačka kol
přístroj pro vyhodnocení tlaku motoru
automatický přístroj pro plnění klimatizace
3D geometrie kol
rovnací rám na opravu karoserie
lakovací box s vypalovací a sušicí pecí
autoelektrika – měřicí přístroje, multimetry, autotester
endoskop atd.

Autorizovaný servis Jaguar Praha 3

Autoservis Garant není autorizovaným servisem Jaguar. I přesto jsme schopni provést opravu kvalitně, rychle a levně. Vyzkoušejte nás, budete spokojeni.

Ceník opravy Jaguar v Autoservisu Garant

  • Výměna oleje + olej 10W40 Shell (4,5 litru) = 1.575,-
  • Přezutí 4 ks pneu + montáž na vůz = 1.000,- (včetně závaží)
  • Ostatní ceny oprav Jaguar Praha

Konkrétní kalkulaci na váš jaguar připravíme při osobním setkání nebo na vyžádání e-mailem ales.kaiser@autoservis-garant.cz.

Zkušenosti Autoservisu Garant

Automechanika dělají schopnosti a zkušenosti. Náš tým je složený z odborníků na mechanické, diagnostické i karosářské práce. Máme zkušenosti se značkou jaguar. Vyzkoušejte si nás osobně. Každou opravu řešíme individuálně a osobní přístup je pro nás velmi důležitý. Opravovat auta je krásné řemeslo a opravdu nás baví.

I nám se ale může stát, že něco neuděláme perfektně. Pokud byste měli ten dojem, určitě nám to dejte vědět. Vždy se snažíme řešit případné problémy a vzájemná dohoda se zákazníkem je pro nás na prvním místě.

Oprava klimatizace Jaguár

Péči o klimatizaci v moderním voze raději přenechte odborníkům. Nespoléhejte na každého, kdo umí klimatizaci jen naplnit. Jeďte rovnou tam, kde Vám jí pořádně i zkontrolují a případně opraví. Autoservis Garant je autorizovaným „Climatic centrem“ pro servis a opravy klimatizací. Kromě oprav nabízíme samozřejmě i plnění klimatizace a dezinfekci klimatizace. Opravy klimatizace provádíme bez objednání.

Rychlý kontakt na Autoservis Jaguar Praha 777 612 763

Nestíháte dát vozidlo do servisu v týdnu? Autoservis Garant opraví Vaše auto i v sobotu od 9 do 15 hodin. Najdete nás v ulici Na Jarově 2, Praha 3. Víkendový provoz je doplněn i nonstop odtahem včetně neděle a všech svátků.

VOLEJTE O CENU OPRAVY       777 612 763

Provozovna: Autoservis Garant s.r.o., Na Jarově 2, 130 00 Praha 3., klient@autoservis-garant.cz

Máte dotaz k opravě vašeho Jaguáru? Napište nám, určitě odpovíme.

Často také hledáte:
Náhradní vozidlo zdarma
Autoservis BMW Praha
autodiagnostika autoelektrika
Vyřízení pojistné události
Autoservis Volvo Praha
Servisní prohlídka jaguar
Autoservis Praha 3
Smluvní servis Česká pojišťovna
Smluvní servis Pojišťovna Slavia
Autoservis Nissan Praha

Více:
Prodej náhradních dílů

Zavřít