ru en cz

Provádíme garanční prohlídku na Volkswagen rychle a spolehlivě. Servis bez objednání a vyřízení v rámci jednoho dne. Profesionální rychloservis Volkswagen Praha 3. Přijeďte ještě dnes. Provádíme expresně záruční i pozáruční garanční prohlídky. Jsme specializovaný Volkswagen servis. Zapisujeme do servisní knihy, resetujeme intervaly. Kromě garančních a servisních prohlídek provádíme komplexní servis značky VW.Volkswagen servisní úkony a garanční prohlídky - logo

Volejte technika +420 774 998 535

Naše reference

Co se dělá při servisu Volkswagen

Rozlišujeme základní, střední a velký servis. Prohlídky se liší podle rozsahu činností, stáří vozu a stavu tachometru. Společná je vždy výměna oleje a filtru motoru. Podle stavu tachometru se mění i filtry vzduchu, kabiny a paliva. Podle stáří se mění i brzdová kapalina, antifreeze, servokapalina, případně náplň klimatizace. Při garanční prohlídce se provádějí výrobcem předepsané servisní úkony. Zde naleznete příklad takového servisního úkonu, předepsaného Volkswagenem. Jedná se o vozidlo VW Crafter na servisu při 120 000 km. (přiložit PDF přílohu). Důležitá je vždy zejména prohlídka podvozku na heveru a všech viditelných mechanických dílů včetně kontroly motorového prostoru. Mimo jiné se kontrolují tlumiče, zavěšení náprav, ramena, silentbloky, výfuková soustava, karoserie, úniky kapalin, brzdy, pružiny, DPF filtr, elektrické díly atd. Samozřejmostí je vynulování servisního intervalu počítačem.

Servisní úkony VW Crafter – příklad

Jaké modely VW servisujeme

Opravujeme všechny modely Volkswagen. Například Volkswagen UP, Volkswagen Polo, Volkswagen Golf, Volkswagen Passat, Volkswagen Touran, Volkswagen Sharan, Volkswagen Tiguan, Volkswagen Touareg, Volkswagen Arteon, Volkswagen Beetle, Volkswagen Caddy, Volkswagen Transporter, Volkswagen Crafter, Volkswagen Amarok.

Zajímá vás cena garanční prohlídky? Volejte Ondřeje Janečka 774 998 535 nebo pište klient@autoservis-garant.cz

Servis VW Praha– garanční prohlídka- záruka

 servis VW Praha 3 - diagnostika - oprava motoruPodle zákona není nutné provádět garanční prohlídky v autorizovaných servisech VW. I přesto jednotliví autorizovaní dealeři zastrašují své klienty s nutností jezdit na servis do autorizovaného servisu. Přitom podle platné legislativy to není nutné již od roku 2003. Nebojte se ztráty záruky. Nepodléhejte monopolu výrobců.

Najdete nás v ulici Na Jarově 2, Praha 3. Otevřeno máme i v sobotu. Přijeďte nebo volejte 774998535.

Diagnostika Volkswagen

Při garanční prohlídce vždy vyčítáme paměť závad diagnostiky, tu zresetujeme a nastavíme nový servisní interval. Používáme koncernovou diagnostiku Volkswagen. Při každém servisu provádíme i zátěžový test baterie, měření bodu varu brzdové kapaliny, kontrolu vypnutí plochého řemene, kontrolu osvětlení a kontrolu dobíjení.

Doplnění klimatizace Volkswagen

Při pravidelném servisu na přání klienta doplňujeme klimatizaci, aby správně fungovala. Plníme oba typy používaných plynů klimatizace, původní typ R134a i nově používaný typ (v nových vozech povinně od roku 2017) R1234yf. Oba plyny plníme na počkání bez objednání. Na přání provádíme i dezinfekci klimatizace.

Garanční prohlídka Volkswagen bez objednání – volejte 774 998 535

Test brzd při garanční prohlídce

servis VW Praha 3 - diagnostika - autodiagnostika VWPři servisní prohlídce vždy kompletně testujeme brzdový systém. Kromě testu brzd na zkušebně provádíme i mechanickou kontrolu brzd na zvedáku, kontrolu brzdové kapaliny a opotřebení brzdových komponent. Detailní výsledek testu brzd obdržíte v podobě podrobného protokolu. V případě potřeby vyměníme brzdové destičky nebo i kotouče.

CENA GARANČNÍ PROHLÍDKY Volkswagen

Cena se liší dle modelu a konkrétního motoru (benzin, diesel) a nájezdu kilometrů. Zároveň cenově odlišujeme rozsah servisu. Zejména malý, střední a velký servis. Vliv na cenu má i stav a opotřebení jednotlivých dílů. Ceny garančních prohlídek se obvykle pohybují od 3500 do 9600 korun dle výše uvedených specifikací.Výjimečně i více, zejména na luxusní a sportovní vozy nebo větší SUV.

Volejte 774998535.

ZNAČKOVÉ DÍLY Volkswagen

Při provádění garančních prohlídek používáme kvalitní značkové díly s minimálně dvouletou zárukou. U těchto dílů je garantovaná vysoká kvalita za rozumnou cenu. Obvykle od německých a italských dodavatelů, například Bosch, Brembo, Ferodo, Continental, Sachs, Febi, Luk, Inna, Mann, UFI, Ate, Monroe, alternativně Herth+Buss Jakoparts, Nipparts. Oleje používáme většinou Shell, Castrol, Total.

Garanční prohlídka se vyplatí

Servisní a garanční prohlídky se vyplatí pečlivě dodržovat, a to i po záruce. Předejdete tak nečekaným závadám a celkové náklady na servis se sníží. Životnost vašeho auta se prodlouží a kvalita užívání také.

Časté dotazy: