ru en cz

Porsche servis Praha 10 autoservis Praha 3

Specializovaný Porsche servis se dvěma provozovnami Praha 3 Jarov + Praha 10 Strašnice. Poctivé řemeslo a dílenské Porsche standardy. Máme rádi auta a ještě raději je opravujeme. Porsche je naše srdeční záležitost. Garanční prohlídky, autodiagnostika, autoelektrika, běžná údržba, oprava brzd, oprava motoru, výměna oleje v převodovce, oprava karoserie, lakovna. Vše na Vaše Porsche. Jsme rychloservis s kapacitou 10 stání na každé z provozoven. U nás nebudete zbytečně čekat.

Váš technik příjmu PORSCHE

Ondřej Janeček

Tel. 774998535

Vozidlo si sami vyzvedneme

Pokud nemáte čas přijet k nám, přijedeme my k Vám domu nebo do práce. Auto vyzvedneme, provedeme servis a přistavíme zpátky.

Dokumentace opravy

Na Vaše přání můžeme zdokumentovat průběh opravy natočením krátkého videa nebo pořízením fotodokumentace. Požádejte našeho technika, rádi Vám vyhovíme.

GARANČNÍ PROHLÍDKA PORSCHE BEZ OBJEDNÁNÍ

Výměna motorového oleje

Pravidelná výměna oleje je základní úkon při údržbě vozu, nevyplatí se jej zanedbávat. Ve šech motorech Porsche doporučujeme provádět při výměně oleje proplach motoru.

Garanční prohlídka

Provádíme pravidelné servisní prohlídky a garanční prohlídky. V rámci běžného servisu vyměníme motorový olej, filtry oleje, vzduchu, kabiny a paliva. Doplníme všechny náplně, zkontrolujeme stav vozu a provedeme záznam do servisní knihy. Servisní prohlídky děláme pečlivě dle předpisu výrobce.

PORSCHE SERVIS PRAHA 3 – volejte  774 998 535

PORSCHE SERVIS PRAHA 10 – volejte 777 612 763

Výměna převodového oleje

Na převodové oleje se často zapomíná. Nejvíce se to projevuje na plynulosti řazení automatických převodovek. Nicméně i v manuální převodovce je dobré olej občas vyměnit. Provádíme profesionální výměnu oleje v automatické převodovce s pomocí strojové plničky s proplachem.

3D Geometrie

Porsche vozy jsou velmi citlivé na přesné nastavení podvozku. Proto používáme 3D profi geometrii, díky které dokážeme vyladit nastavení podvozku k Vaší maximální spokojenosti.

Ceny servisu Porsche

Přestože jsme neautorizovaný Porsche servis, držíme si vysoký standard oprav a ctíme poctivé řemeslo. Naše ceny jsou výrazně pod hladinou značkových servisů, ale není to na úkor kvality. Naopak jsme rychlejší a pružnější ve vyřízení zakázek. Vyzkoušejte nás.

Pneuservis Porsche

Přezouváme všechny rozměry pneu, včetně atypů. Provedeme opravu pneu, opravu disku, reset TPMS.

Diagnostika Porsche

Používáme značkovou diagnostiku Porsche, která umí vyčítat všechny jednotky, nejen motor. Adaptujeme automatické převodovky, přehráváme jednotky, provádíme pokročilá nastavení a testy akčních členů.

Plnění klimatizace

Doplnění chladiva klimatizace provádíme na počkání a bez objednání. Plníme všechny typy chladiv, původní typ chladiva R134a i nový typ chladiva 1234yf. Kromě doplnění klimatizace na jakýkoli model Jaguar provedeme i dezinfekci nebo opravu klimatizace.

Výměna rozvodů Porsche

Provedeme výměnu rozvodové řetězové sady včetně příslušenství a nastavení motoru.

Náhradní díly

Používáme pouze originální a značkové náhradní díly.

Otevřeno i v sobotu

Pokud nemáte čas přes týden, můžete přijet v sobotu od 9-15 hodin. Budeme se Vám osobně věnovat i o víkendu.

Kontaktní formulář

    Tento formulář je chráněn službou Google reCAPTCHA (Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky).