ru en cz

logo kia servis PrahaOdborný servis Kia Praha nabízí opravy všech modelů této značky od servisních a garančních prohlídek až po generální opravy motorů a převodovek. Výměny oleje, filtrů, náplní, brzd, tlumičů a podvozkových dílů. Autoservis Garant v Praze opravuje všechna vozidla značky Kia bez ohledu na stáří nebo model. Provádíme originální diagnostiku GDS VCI.

KIA SERVIS – KVALITNĚ  A  SPOLEHLIVĚ

servis Kia Praha 3
U značky Kia se setkáváme nejčastěji s mechanickým poškozením dílů, závadami elektroinstalace, autodiagnostiky a opotřebení podvozkových dílů. Všechny závady jsme schopni řešit díky našemu vybavení pro opravu vozidel Kia.

Co o nás říkají klienti: Celkem rychlé a bezproblémové přijetí, technici byli v pohodě, objednání bez problémů. Světlo na Opel Omega opraveno na počkání (obě žárovky) včetně seřízení světel. O týden později jsem zde měnil brzdy na manželčině Kia Ceed a zatím jsem spokojený. Navíc v garantu to stálo polovinu toho, co jsem měl platit u Kia dealera. Světlík | Přečtěte si i ostatní ohlasy zákazníků

Velmi často vyřizujeme i pojistné události při opravách po nehodě. Samozřejmostí je i náhradní vozidlo a non stop odtah v případě poruchy. Jsme smluvním partnerem pojišťoven Allianz, Slavia a Česká pojišťovna.

GARANČNÍ  PROHLÍDKA  KIA   –   RYCHLE   A   SPOLEHLIVĚ

Autoservis Garant používá pouze kvalitní dílenské vybavení včetně nejmodernějších přípravků a moderní originální diagnostiku motorů Kia.

Provádíme mechanické, karosářské i elektrikářské opravy včetně autodiagnostiky Kia. Opravujeme i řídící jednotky a jednotlivé díly, které by se jinde musely měnit. Postupujeme vždy tak, aby oprava byla kvalitní a náklady přiměřené. Neměníme díly bez rozmyslu a automaticky jako v některých autorizovaných servisech Kia.

Autoservis Kia Praha

Máte-li jakýkoli problém s vozem značky Kia, neváhejte kontaktovat našeho přejímacího technika Aleše Kaisera, tel. 777 612 763, e-mail: ales.kaiser@autoservis-garant.cz nebo si můžete přímo objednat opravu.

Všechny opravy provádíme rychle, obvykle den až dva u mechanických závad. U klempířských a diagnostických oprav dle dohody a náročnosti. Disponujeme oficiálními Autodaty pro všechny modely značky Kia. Na všechny opravy poskytujeme zákonnou záruku. Jsme autorizovaným brzdovým centrem + podvozkovým centrem. Zároveň nabízíme i odborné opravy klimatizace všech vozidel Kia.

Ate brzdové centrum   Podvozkové centrum

Nejčastěji prováděné úkony na vozech Kia

Rychlý kontakt na Autoservis Garant tel. 777 612 763

Nemáte čas přijet v týdnu? Autoservis Garant má otevřeno i v sobotu od 9 do 15 hodin. Zároveň provozujeme asistenční non stop službu pro odtahy poškozených vozidel.

Často servisované modely Kia

 • Kia Sportage
 • Kia Clarus
 • Kia Sephia
 • Kia Picanto
 • Kia Rio
 • Kia Venga
 • Kia Cee´d
 • Kia Carens
 • Kia Sorento
 • Kia Soul

servis Kia Praha

Opakující se závady automobilů Kia:

Kia Sportage: únik chladicí kapaliny, netěsnost motoru, převodovka, ložiska kol, přední brzdy účinek, průnik vody do nádrže
Kia Clarus: těsnění pod hlavou válců, čepy, ramena, koroze výfuku, silentbloky motoru
Kia Sephia: koroze karosářských dílů, únik chladicí kapaliny, netěsný motor – únik oleje, čepy řízení, imobilizer, alternátor

Náhradní díly Kia

Často používáme originální náhradní díly. Pokud je to možné a vhodné, použijeme i z druhovýroby. Především od kvalitních a prověřených dodavatelů, kteří obvykle ty samé díly dodávají i pro prvovýrobu – přímo výrobcům automobilů. Na všechny nové díly se vztahuje minimálně dvouletá záruka. Na vybrané komponenty i tříletá.

REZERVUJTE SI OPRAVU      tel.    777 612 763

Vybavení autoservisu Kia Praha 3

spotovací přístroj pro opravy karoserií
rovnací rám na opravu karoserií
3D geometrie kol včetně protokolu
diagnostické přístroje – original GDS VCI diagnostika, osciloskop
desková zkušebna brzd, tlumičů
profesionální zouvačka + vyvažovačka kol
měřák pro vyhodnocení tlaku motoru
automatická plnička klimatizace R134a + plnička klimatizace 1234yf
endoskop atd.

Neautorizovaný servis Kia

Autoservis Garant není autorizovaným servisem Kia. I přesto jsme schopni provést opravu kvalitně, rychle a levně. Vyzkoušejte nás, budete spokojeni.

Cena opravy vozů Kia

 • Výměna oleje + olej 10W40 Shell (4,5 litru) = 1.575,-
 • Přezutí 4 ks pneu + montáž na vůz = 1.000,- (včetně závaží)
 • Výměna + baterie 35Ah = 1.460,-
 • Diagnostika motoru = 980,-
 • Ostatní ceny oprav Kia

Konkrétní kalkulaci na vaší Kiu zpracujeme při osobním setkání nebo na vyžádání e-mailem ales.kaiser@autoservis-garant.cz.

Diagnostika motoru Kia

Při složitějších závadách používáme originální diagnostický přístroj GDS VCI pro vyčítání paměti závad řidících jednotek všech okruhů. Zároveň používáme osmikanálový digitální osciloskop pro složité opravy řidících jednotek a dohledávání elektronických závad.

 

Autodiagnostika motoru Praha

Autoservis Garant zkušenosti

Automechanika dělají schopnosti a zkušenosti. Náš tým je složený z odborníků na mechanické, diagnostické i karosářské práce. Máme letité zkušenosti se značkou kia a všemi jejími specifiky. Vyzkoušejte si nás osobně.

Oprava klimatizace Kia

Ve většině vozidel této značky jsou dnes automaticky namontovány klimatizace. I o ně se ale někdo musí starat, udržovat je, případně opravovat. Autoservis Garant je autorizovaným „Climatic centrem“ pro servis a opravy klimatizací. Kromě oprav nabízíme samozřejmě i doplnění klimatizace a dezinfekci klimatizace. Opravy klimatizace provádíme bez objednání.

Rychlý kontakt na Autoservis Kia Praha tel. 777 612 763

Nestíháte dát vozidlo do servisu v týdnu? Autoservis Garant opraví Vaše auto i v sobotu od 9 do 15 hodin. Najdete nás v ulici Na Jarově 2, Praha 3. Víkendový provoz je doplněn i nonstop odtahem včetně neděle a všech svátků.

Často také hledáte:
Ceník autoservis Kia
Lakýrnické práce Kia
Přezutí pneu Kia
Náhradní auto zdarma
Originální diagnostika motoru Kia
Vyřízení pojistné události
Smluvní opravna Slavia pojišťovna
Servisní prohlídka Kia
Autorizovaný servis Kia Praha
Ceník Kia servis