ru en cz

Zjistěte cenu výměny oleje v automatické převodovce kliknutím na značku vozidla. Cena je závislá na typu převodovky a modelu značky.

Provádíme profesionální výměnu olejů automatických převodovek všech značek včetně proplachu automatu a dekarbonizace olejových úsad. Máme profesionální vybavení na plnění automatických převodovek a vyškolené techniky se zkušenostmi s opravami převodovek. Servisujeme a repasujeme všechny typy automatických převodovek a všechny značky vozů. Mezi nejčastější značky patří BMW, Mercedes, Audi, Land Rover, Volvo, Škoda, VW, Honda, Toyota. Výměnu oleje automatu obvykle provádíme v rámci jednoho dne v naší provozovně v Praze 3 nebo Praze 10. Servis automatických převodovek provádějí pouze zkušení mechanici, kteří na automatických převodovkách běžně pracují a mají zkušenosti s jejich opravami.

Servis automatických převodovek

Zajistíme vám komplexní servis automatických převodovek včetně proplachu automatu, oprav, repasí a údržby. Provádíme i diagnostiku automatických převodovek, zjišťování závad a nastavení adaptací počítačem. Používáme pouze značkové oleje a díly.

Jsme specialisté na výměnu oleje v automatické převodovce. Rezervujte si výměnu na 777 612 763.  Velký autoservis v Praze bez zbytečného čekání. Orientační ceníky výměny najdete zde: BMW, Škoda, Audi, Mercedes

Interval výměny oleje v automatické převodovce – proč a kdy měnit olej

Výměna oleje v automatické převodovce Porsche Panamera - před a po

Výměna oleje v automatické převodovce Porsche Panamera – před a po

Na téma výměny oleje automatické převodovky se vede řada diskuzí. Zejména zda měnit nebo neměnit, případně jaký olej a jaký postup výměny. Neshodnou se na tom ani výrobci automobilů se svými dodavateli, výrobci automatických převodovek a jejich dílů a dodavatelé olejů. Všichni mechanici, kteří mají praktické zkušenosti s automatickými

převodovkami a s výměnami oleje v automatu, se shodují, že oleje je vhodné měnit přibližně každých 60 000 km, u některých vozidel až 80 000 km nebo po čtyřech letech, podle toho, co nastane dříve. Pokud máte v servisní knize napsáno, že je náplň oleje automatické převodovky doživotní, je tím od výrobce bohužel myšleno doživotní ve smyslu dvouleté záruky. Co se děje později, výrobce tolik nezajímá. Jisté je, že výměny oleje v automatických převodovkách jsou potřebné pro jejich správný chod a že olej v převodovce se provozem přepaluje, opotřebuje, vytváří se olejové úsady atd. Velmi podobně jako u motorového oleje. Proto je důležité ho občas vyměnit a před výměnou je nutné provést proplach převodovky.

Časté závady automatické převodovky

Mezi časté závady automatických převodovek patří:

typické projevy cukání, škubání, kopání, někdy i hodně silných ran, horšího řazení a zhoršeného tahu. Výměna oleje v automatu ale tyto problémy nemusí vyřešit, protože ta je v podstatě preventivně údržbovým nástrojem. Pokud slyšíte silné rány, je možné, že bude nutné automatickou převodovku demontovat, rozebrat a opravit. Pokud automat cuká a řadí nepravidelně, často je to způsobeno nedostatečným množstvím olejové náplně nebo silně přejetým olejem. Výměna oleje v automatu ale nemusí vždy pomoci. Proto je dobré při jakékoli závadě nejprve přivézt vozidlo, nechat posoudit stav automatu naše techniky, a pak se domluvit na dalším postupu.

Opravy automatických převodovek

Pokud nepomůže výměna oleje automatické převodovky, je nutné jí demontovat z vozu, rozebrat a zjistit rozsah poškození. Po zjištění přesného rozsahu poškození automatické převodovky se s vámi spojíme a domluvíme se na ceně opravy převodovky včetně termínu.

Cena výměny oleje v automatické převodovce

Výměna oleje v automatu - Autoservis Garant Praha

Při údržbě automatických převodovek používáme pouze značkové nebo originální díly, zejména filtry automatických převodovek, těsnění van automatu a oleje. Cenu tvoříme vždy pro konkrétní auto podle množství olejové náplně, typu filtru, typu předepsaného oleje a náročnosti výměny.

Výměna oleje automatické převodovky se dělá nejčastěji u těchto značek:

BMW, Mercedes Benz, Land Rover, Lexus, Audi, Nissan, Hyundai, Opel, Peugeot, Ford, Renault, Fiat, Citroen, Seat, VW (Volkswagen), Alfa Romeo, Mazda, Škoda, Toyota, Mitsubushi, Honda, Volvo, Subaru, Jaguar, Suzuki. Zde naleznete podrobnější informace o ceně výměny oleje automatické převodovky a poptávkový formulář.

Kromě servisu automatických převodovek vám provedeme i garanční prohlídku, autodiagnostiku a autoelektriku.

U tématu automatických převodovek často hledáte:

Výměna oleje v automatické převodovce DSG, TIPTORNIC, diferenciál, automatická převodovka BMW, oprava diferenciálu, hydroměnič. Výměna oleje automatu mercedes, servis automat Audi, automatická převodovka, olej do automatické převodovky, oprava automatických převodovek, oprava automatické převodovky, oprava automatických převodovek Praha, výměna oleje automat, proplach automatické převodovky, výměna oleje automatických převodovek cena, kdy měnit olej v převodovce

Ceny výměny oleje automatické převodovky BMW

Cena výměny oleje automatické převodovky AUDI

Ceník výměny oleje automatické převodovky Škoda DSG

Výměna oleje v automatické převodovce Mercedes

Poptejte výměnu oleje v automatické převodovce

Budeme vás kontaktovat během pár dní.

Více:
Servis VW (Volkswagen) Praha

Zavřít