ru en cz

Garanční prohlídka pro vozy Audi rychle a spolehlivě, bez objednání v rámci jednoho dne. Profesionální rychloservis Audi Praha 3. Přijeďte ještě dnes. Provádíme záruční i pozáruční garanční prohlídky. Jsme specializovaný Audi servis. Zapisujeme do servisní knihy, resetujeme intervaly. Kromě garančních a servisních prohlídek provádíme komplexní servis značky Audi.

Volejte technika 774 998 535

Galerie realizací

Další reference

Co se dělá při servisu Audi

Audi servis Praha 3 - neautorizovany servis audi- diagnostika bez objednaniRozlišujeme základní, střední a velký servis. Prohlídky se liší podle rozsahu činností. Společná bývá výměna oleje a filtru motoru. Podle stavu tachometru se mění i filtry vzduchu, kabiny a paliva. Podle stáří se mění i brzdová kapalina, antifreeze, servokapalina, případně náplň klimatizace. Při garanční prohlídce se zároveň provádějí předepsané servisní úkony. Zejména prohlídka podvozku a všech viditelných mechanických dílů včetně kontroly motorového prostoru. Mimo jiné se kontrolují tlumiče, zavěšení náprav, ramena, silentbloky, výfuková soustava, úniky kapalin, brzdy, pružiny, karoserie, DPF filtr, elektrické díly atd. Samozřejmostí je vynulování servisního intervalu počítačem.

Audi servis Praha – servisujeme většinu modelů

Opravujeme všechny modely Audi. Například Audi A1, Audi A3, Audi A4, Audi A5, Audi A6, Audi A7, Audi A8, Audi Q2, Audi Q3, Audi Q5, Audi Q7, Audi TT

Zajímá vás cena garanční prohlídky na Vaše auto? Volejte Ondřeje Janečka 774998535 nebo pište klient@autoservis-garant.cz

Garanční prohlídka je nutnost

Audi-servis-Praha-3-neautorizovany-servis-audi-plneni-klimatizace-nove-chladivo-1234yf.Servisní prohlídky se vyplatí pečlivě dodržovat, a to i po záruce. Předejdete tak nečekaným závadám a celkové náklady na servis se sníží. Životnost vašeho auta se prodlouží a kvalita užívání také.

Servis Audi Praha– garanční prohlídka- záruka

Podle zákona není nutné provádět garanční prohlídky v autorizovaných servisech Audi. I přesto jednotliví autorizovaní dealeři straší své klienty s nutností jezdit na servis do autorizovaného servisu. Přitom podle platné legislativy to není nutné již od roku 2003. Nebojte se ztráty záruky. Nepodléhejte monopolu výrobců.

Najdete nás v ulici Na Jarově 2, Praha 3. Otevřeno máme i v sobotu. Přijeďte nebo volejte 774998535.

Diagnostika Audi

Při garanční prohlídce vždy vyčítáme paměť závad diagnostiky, tu zresetujeme a nastavíme nový servisní interval. Používáme koncernovou diagnostiku Audi. Při každém servisu provádíme i zátěžový test baterie, měření bodu varu brzdové kapaliny, kontrolu vypnutí plochého řemene, kontrolu osvětlení a kontrolu dobíjení.

Kontrola brzd Audi

Při servisní prohlídce vždy kompletně testujeme brzdový systém. Kromě testu brzd na zkušebně provádíme i mechanickou kontrolu brzd na zvedáku, kontrolu brzdové kapaliny a opotřebení brzdových komponent. Detailní výsledek testu brzd obdržíte v podobě podrobného protokolu. V případě potřeby vyměníme brzdové destičky nebo i kotouče.

Garanční prohlídka Audi bez objednání – volejte 774998535

Doplnění klimatizace Audi

Při pravidelném servisu na přání klienta doplňujeme klimatizaci, aby správně fungovala. Plníme oba typy používaných plynů klimatizace, původní R134a i nově používaný typ (v nových vozech povinně od roku 2017) R1234yf. Oba plyny plníme na počkání bez objednání. Na přání provádíme i dezinfekci klimatizace.

CENA GARANČNÍ PROHLÍDKY Audi

Audi servis Praha 3 - neautorizovany servis audi- nonstop audi servise dealer PragueCena se liší dle modelu a konkrétního motoru (benzin, diesel) a nájezdu kilometrů. Zároveň odlišujeme rozsah servisu, zejména malý, střední a velký servis. Vliv na cenu má i stav a opotřebení jednotlivých dílů. Ceny garančních prohlídek se obvykle pohybují od 3500 do 12600 korun dle výše uvedených specifikací.Výjimečně i více, zejména na luxusní a sportovní vozy nebo větší SUV.

Volejte 774998535.

ZNAČKOVÉ DÍLY Audi

Při provádění garančních prohlídek používáme kvalitní značkové díly s minimálně dvouletou zárukou. U těchto dílů je garantovaná vysoká kvalita za rozumnou cenu. Obvykle od německých a italských dodavatelů, například Bosch, Brembo, Ferodo, Continental, Sachs, Febi, Luk, Inna, Mann, UFI, Ate, Monroe, alternativně Herth+Buss Jakoparts, Nipparts. Oleje používáme většinou Shell, Castrol, Total.

Časté dotazy: