ru en cz

Toyota LogoAutoservis Toyota opraví Vaše auto rychle a spolehlivě. Provedeme servisní a garanční prohlídku, výměnu oleje, brzd, výfuku, ale i opravy motorů, převodovek, karoserií, diagnostiku a autoelektriku. Plníme a opravujeme klimatizace.

TOYOTA  SERVIS  –  CTÍME  ŘEMESLO

Oprava Toyota servis Praha 3
Autoservis Garant používá pouze kvalitní dílenské vybavení včetně nejmodernějších přípravků a diagnostiku motorů Toyota. Provádíme mechanické, karosářské i elektrikářské opravy včetně autodiagnostiky. Opravujeme i řídící jednotky a jednotlivé díly, které by se jinde musely měnit. Postupujeme vždy tak, aby oprava byla kvalitní a náklady přiměřené. Neměníme díly automaticky jako v autorizovaných servisech Toyota.

Autoservis Toyota Praha

S dotazy ohledně postupu opravy nebo ceny volejte rovnou technika Aleše Kaisera, tel. 777 612 763, e-mail: ales.kaiser@autoservis-garant.cz nebo si můžete přímo objednat opravu.

Všechny opravy provádíme rychle, obvykle den až dva u mechanických závad. U klempířských a diagnostických oprav dle dohody a náročnosti. Disponujeme oficiálními Autodaty pro všechny modely značky Toyota. Na všechny opravy poskytujeme zákonnou záruku.

[block]3[/block]

Často prováděné úkony na vozech Toyota

Přímý kontakt na technika  tel. 777 612 763

Nemáte čas přijet v týdnu? Autoservis Garant má otevřeno i v sobotu od 9 do 15 hodin.

Často servisované modely Toyota

 • Toyota Yaris
 • Toyota Aygo
 • Toyota Auris
 • Toyota Verso
 • Toyota Corolla
 • Toyota Carina
 • Toyota Avensis
 • Toyota RAV 4
 • Toyota Landcruiser
 • Toyota Hilux
 • Toyota Proace

Autoservis Toyota Jarov

Časté vady vozidel toyota:

Toyota Yaris: vadné váhy vzduchu, systém proměnného časování ventilů (svítí diagnostika), koroze vedení brzd, nekvalitní vstřikovače common rail (D-4D), ložiska kol
Toyota Corolla: únik chladiva klimatizace, nadměrná koroze výfuku, poddimenzované spojky, nesouměrné brzdy, únik oleje motoru, praskání hlav válců
Toyota Carina: únik chladicí kapaliny motoru, závady klimatizace, prasklá hlava válců, nadměrná koroze podvozku, korekce světel
Toyota Avensis: praskající hlavy válců, elektroinstalace, zvlněné kotouče, geometrie kol, koroze brzdového potrubí, zpuchřené brzdové hadičky
Toyota RAV: únik oleje z automatické převodovky, podvozkové díly – zejména brzdy, tlumiče, silentbloky, častá silná koroze
Toyota Landcruiser: hlučné převodovky, praskající obaly turbodmychadel, všechny podvozkové díly, křížové klouby kardanových hřídelů, brzdy

Náhradní díly Toyota

Nejčastěji používáme náhradní díly z druhovýroby. Především od kvalitních a prověřených dodavatelů, kteří často ty samé díly dodávají i pro prvovýrobu. Pokud to klient požaduje nebo se díl v druhovýrobě nedodává, zajistíme i originální autodíly. Na všechny nové díly se vztahuje minimálně dvouletá záruka. Na vybrané komponenty i tříletá.

REZERVUJTE SI OPRAVU     tel.    777  612  763

Vybavení autoservisu toyota Praha 3

spotovací přístroj pro opravy karoserií
rovnací rám na opravu karoserií
diagnostické přístroje – osciloskop, automatické čtečky závad
desková zkušebna brzd, tlumičů
profesionální zouvačka + vyvažovačka kol
měřák pro vyhodnocení tlaku motoru
geometrie kol
automatická plnička klimatizací
endoskop atd.

Neautorizovaný servis Toyota

Autoservis Garant není oficiálním servisem Toyota. I přesto jsme schopni provést opravu kvalitně, rychle a levně. Vyzkoušejte nás, budete spokojeni.

Cena opravy vozů Toyota

 • Výměna oleje + olej 10W40 (4,5 litru) = 1.575,-
 • Přezutí 4 ks pneu + montáž na vůz = 1.200,- (včetně závaží)
 • Výměna + baterie 35Ah = 1.460,-
 • Diagnostika motoru = 980,-
 • Ostatní ceny oprav toyota

Konkrétní kalkulaci na vaší toyotu zpracujeme při osobním setkání nebo na vyžádání e-mailem ales.kaiser@autoservis-garant.cz.

Diagnostika motoru Toyota

Při složitějších závadách používáme diagnostický přístroj (počítač) pro vyčítání paměti závad řidících jednotek. Zároveň používáme osmikanálový digitální osciloskop pro složité opravy řidících jednotek a dohledávání elektronických závad.

[block]19[/block]

Oprava klimatizace Toyota

V drtivé většině vozidel této značky jsou dnes automaticky namontovány klimatizace. I o ně se ale někdo musí starat, udržovat je, případně opravovat. Autoservis Garant je autorizovaným “Climatic centrem” pro servis a opravy klimatizací. Kromě oprav nabízíme samozřejmě i doplnění klimatizace a dezinfekci klimatizace. Opravy klimatizace provádíme bez objednání. Plníme i klimatizace s novým chladivem 1234yf.

Rychlý kontakt na technika   tel.   777  612  763

Nestíháte dát vozidlo do servisu v týdnu? Autoservis Garant opraví Vaše auto i v sobotu od 9 do 15 hodin. Najdete nás v ulici Na Jarově 2, Praha 3.

Často také hledáte:
Ceník autoservis Toyota
Lakýrnické práce Toyota
Diagnostika motoru Toyota
Autorizovaný servis Toyota Praha
Plnění klimatizace novým plynem 1234yf
Autodiagnostika Toyota
TPMS ventily tlaku pneu

Oprava brzd na Toyotě