ru en cz

Specializovaný Dacia servis Praha 3 opravuje vozy Dacia a Renault rychle a spolehlivě. Provedeme garanční prohlídku, výměnu oleje, kontrolu brzd, opravu motoru, karoserie, ale i diagnostiku a autoelektriku. S novými Daciemi máme zkušenosti a potřebné vybavení pro opravy i úplně nových modelů.

dacia-servis-Praha-3-garancni-prohlidka

OPRAVY  I BEZ  OBJEDNÁNÍ

Proč opravovat Dacii v Autoservisu Garant?

  • pracujeme rychle a spolehlivě
  • opravu Vám vysvětlíme
  • vždy dostanete detailně rozepsaný doklad s pracemi
  • staré díly vracíme zpět
  • můžete přijet i bez objednání
  • poskytujeme záruku dva roky

ales-kaiser-autoservis-garant1Aleš Kaiser
Přejímací technik
Mob: 777 612 763

Tel.: 284 864 299
ales.kaiser@autoservis-garant.cz

Garanční prohlídka Dacia

Provádíme záruční i pozáruční garanční prohlídky vozidel Dacia všech modelů. Prohlídka probíhá obvykle v rámci jednoho dne. Samozřejmostí je i záznam do servisní knihy a kontrola předepsaných úkonů výrobcem. Servisní prohlídka je důležitá pro správný chod vozidla a pro předcházení poruchám.

Diagnostika motoru Dacia, Renault

Provádíme diagnostiku motoru a ostatních řídících jednotek pro vozidla koncernu Dacia a Renault. Základní diagnostiku provedeme na počkání i bez objednání. Poradíme si i s výrazně složitějšími závadami, v takových případech si auto necháme obvykle déle. Používáme diagnostické přístroje Bosch, SuperVag, DevCom, Delphi, OBD reader atd.

dacia-servis-Praha-3-garancni-prohlidka-autoservis

TPMS senzory pro měření tlaku pneu

Opravujeme a měníme senzory tlaku pneumatik. Naše diagnostika je umí nakódovat, zkalibrovat a přizpůsobit k vozidlu.

Opravy podvozku

Kromě garančních prohlídek zajišťujeme i opravy podvozkových dílů. Obvykle výměnu brzdových destiček, ramen, čepů, silentbloků atd. Vaše vozidlo pečlivě zkontrolujeme na zvedáku a zjistíme vůle nápravy nebo jiné zdroje závad podvozku.

Nejčastěji servisované modely Dacia

dacia-servis-Praha-3-garancni-prohlidka-servis

Doplnění klimatizace

Provádíme plnění klimatizace novým chladivem 1234yf (používá se od roku 2017) i starým typem chladiva R134a (používalo se od roku 1990 do 2016). Vaši klimatizaci nejen naplníme, ale i vydezinfikujeme a odstraníme pachy, pyly a nečistoty z celého systému. Provádíme i opravy klimatizací všech značek, plněných starým i novým typem chladiva.

Autoservis Garant zkušenosti

Máme rozsáhlé zkušenosti s opravami vozů Dacia a Renault. Děláme kvalitní řemeslo. Pracujeme rychle a spolehlivě. Většinu oprav vyřizujeme v den zadání nebo do druhého dne. Pracujeme pro přední české společnosti (reference), ale i pro fyzické osoby. Přečtěte si hodnocení zákazníků Autoservis Garant.

Ceny oprav Dacia

Většinu cen si s klienty domlouváme osobně podle rozsahu servisu nebo případných oprav. Cenu sdělujeme před započetím opravy. Vybrané základní úkony naleznete v ceníku Dacia servisu.

Geometrie kol, pneuservis

Seřizujeme geometrii kol na profesionálním 3D přístroji. Kromě geometrie provádíme i přezouvání pneumatik všech velikostí.

Objednávky do servisu 777 612 763

Akceptace platebních karet

Náš autoservis akceptuje platbu kartami Visa, Maestro, MasterCard.

dacia-servis-Praha-3-garancni-prohlidka-vymena skla

Často hledáte:

Více:
STK Emise 2015
Nové předpisy pro EMISE od Ledna 2015

Od ledna 2015 platí nové předpisy pro provádění měření emisí. Pro motoristy se nemění nic kromě faktu, že emisní známka...

Zavřít