ru en cz

Specializovaný Dacia servis Praha 3 opravuje vozy Dacia a Renault rychle a spolehlivě. Provedeme garanční prohlídku, výměnu oleje, kontrolu brzd, opravu motoru, karoserie, ale i diagnostiku a autoelektriku. S novými Daciemi máme zkušenosti a potřebné vybavení pro opravy i úplně nových modelů.

dacia-servis-Praha-3-garancni-prohlidka

OPRAVY  I BEZ  OBJEDNÁNÍ

Proč opravovat Dacii v Autoservisu Garant?

  • pracujeme rychle a spolehlivě
  • opravu Vám vysvětlíme
  • vždy dostanete detailně rozepsaný doklad s pracemi
  • staré díly vracíme zpět
  • můžete přijet i bez objednání
  • poskytujeme záruku dva roky

ales-kaiser-autoservis-garant1Aleš Kaiser
Přejímací technik
Mob: 777 612 763

ales.kaiser@autoservis-garant.cz

Garanční prohlídka Dacia

Provádíme záruční i pozáruční garanční prohlídky vozidel Dacia všech modelů. Prohlídka probíhá obvykle v rámci jednoho dne. Samozřejmostí je i záznam do servisní knihy a kontrola předepsaných úkonů výrobcem. Servisní prohlídka je důležitá pro správný chod vozidla a pro předcházení poruchám.

Diagnostika motoru Dacia, Renault

Provádíme diagnostiku motoru a ostatních řídících jednotek pro vozidla koncernu Dacia a Renault. Základní diagnostiku provedeme na počkání i bez objednání. Poradíme si i s výrazně složitějšími závadami, v takových případech si auto necháme obvykle déle. Používáme diagnostické přístroje Bosch, SuperVag, DevCom, Delphi, OBD reader atd.

dacia-servis-Praha-3-garancni-prohlidka-autoservis

TPMS senzory pro měření tlaku pneu

Opravujeme a měníme senzory tlaku pneumatik. Naše diagnostika je umí nakódovat, zkalibrovat a přizpůsobit k vozidlu.

Opravy podvozku

Kromě garančních prohlídek zajišťujeme i opravy podvozkových dílů. Obvykle výměnu brzdových destiček, ramen, čepů, silentbloků atd. Vaše vozidlo pečlivě zkontrolujeme na zvedáku a zjistíme vůle nápravy nebo jiné zdroje závad podvozku.

Nejčastěji servisované modely Dacia

dacia-servis-Praha-3-garancni-prohlidka-servis

Doplnění klimatizace

Provádíme plnění klimatizace novým chladivem 1234yf (používá se od roku 2017) i starým typem chladiva R134a (používalo se od roku 1990 do 2016). Vaši klimatizaci nejen naplníme, ale i vydezinfikujeme a odstraníme pachy, pyly a nečistoty z celého systému. Provádíme i opravy klimatizací všech značek, plněných starým i novým typem chladiva.

Autoservis Garant zkušenosti

Máme rozsáhlé zkušenosti s opravami vozů Dacia a Renault. Děláme kvalitní řemeslo. Pracujeme rychle a spolehlivě. Většinu oprav vyřizujeme v den zadání nebo do druhého dne. Pracujeme pro přední české společnosti (reference), ale i pro fyzické osoby. Přečtěte si hodnocení zákazníků Autoservis Garant.

Ceny oprav Dacia

Většinu cen si s klienty domlouváme osobně podle rozsahu servisu nebo případných oprav. Cenu sdělujeme před započetím opravy. Vybrané základní úkony naleznete v ceníku Dacia servisu.

Geometrie kol, pneuservis

Seřizujeme geometrii kol na profesionálním 3D přístroji. Kromě geometrie provádíme i přezouvání pneumatik všech velikostí.

Objednávky do servisu 777 612 763

Akceptace platebních karet

Náš autoservis akceptuje platbu kartami Visa, Maestro, MasterCard.

dacia-servis-Praha-3-garancni-prohlidka-vymena skla

Často hledáte: