ru en cz

Servis SubaruNáš servis Subaru Vám nabídne profesionální opravy s vyváženým poměrem ceny a výkonu. Provádíme kompletní servisní a mechanické opravy včetně diagnostiky, autoelektriky, autolakovny a opravy karoserií Subaru.

Autoservis Praha 3 Garant má zkušenosti s opravami vozidel značky Subaru. Přijímáme i starší modely těchto vozů, kde klient klade důraz na efektivitu opravy a rozumnou cenu.

 • AUTOSERVIS
 • PENUSERVIS
 • DIAGNOSTIKA
 • AUTO ELEKTRIKA
 • GEOMETRIE 3D
 • AUTO LAKOVNA
 • OPRAVY KAROSERIÍ

Servisování značky Subaru je náročné na vybavení a zkušenosti mechaniků, proto nedoporučujeme provádět opravy samostatně a nahodile, ale spíše dbát na pravidelnou údržbu.

Při pravidelných servisních prohlídkách zkontrolujeme stav vašeho auta a upozorníme Vás na případná slabá místa. V našem servisu běžně řešíme i složité elektrické závady, diagnostické problémy i opravy řidících jednotek. Poradíme si i s opravou motoru, převodovky nebo karoserie.

REZERVUJTE SI OPRAVU           777 612 763

Všechny závady jsme schopni řešit díky našim zkušenostem a vybavení pro opravu vozidel Subaru. Velmi často vyřizujeme i pojistné události při opravách karoserie. Při uplatnění pojistného plnění z povinného ručení (opravu hradí pojišťovna) Vám zapůjčíme náhradní auto bezplatně. Jsme smluvní servis pojišťoven.

Používáme profesionální vybavení včetně nejmodernějších přípravků a moderní diagnostiku motorů Subaru.

Provádíme nejen mechanické opravy vozidel, samozřejmostí jsou i opravy karoserie a opravy autoelektriky včetně diagnostiky Subaru.

Subaru servis Praha

Náš autoservis naleznete v centru Prahy, v ulici Na Jarově 2, Praha 3. Postaráme se kompletně o váš automobil. Kontaktujte našeho přejímacího technika Aleše Kaisera 777 612 763 nebo pošlete mail s dotazem ales.kaiser@autoservis-garant.cz případně se můžete podívat do ceníku oprav Subaru.

Všechny opravy provádíme pečlivě a kvalitně, většinou v rámci jednoho dne u mechanických závad. Opravy karoserií, auto elektrika a pokročilá diagnostika jsou časově náročnější a řídí se rozsahem poškození.

Disponujeme oficiálními autodaty pro všechny modely značky Subaru. Na naše opravy poskytujeme zákonnou záruku. Jsme autorizovaným brzdovým centrem + podvozkovým centrem ATE Continental. Zároveň provedeme i profesionální opravu klimatizace Subaru.

Ate brzdové centrum   Podvozkové centrum

Časté úkony na vozech Subaru

AKCE: SERVISNÍ PROHLÍDKA SUBARU

Rychlý kontakt na Autoservis Subaru Praha tel. 777 612 763

Nemáte čas jet do servisu v týdnu? Autoservis Garant má otevřeno i v sobotu od 9 do 15 hodin. Navíc máme asistenční nonstop službu pro odtahy poškozených vozidel.

Opakující se závady Subaru

Subaru Impreza: zaklepávání ventilů do sedel (u verzí na LPG), neseřízené ventilové vůle + podpálení ventilů(LPG), zapalovací kabely, velmi rychle opotřebená spojka i při běžném užívání, poškozený setrvačník, únik motorového oleje, častá nutnost přetěsnění, synchronizace trojky u modelů s turbem, vůle v závěsech kol, spotřeba oleje zvýšená.

Subaru Legacy: únik motorového oleje, zapalovací kabely, podávací palivové čerpadlo, spojka velmi rychle opotřebené i při běžném užívání, kardanová hřídel, prasklé rozvody, opotřebení brzd nadměrné + u starších modelů zvlnění, propálené těsnění hlavy motoru, posilovač řízení

Subaru Forester: poškození viskózní či elektricky ovládané spojky uzavírající mezinápravový diferenciál, rychlé opotřebení spojky, rezonující tepelné štíty výfuku, ložiska zadních kol, váha vzduchu, zadní tlumiče, uložení příčných stabilizátorů, elektronika, diagnostické závady, „potkaný“ motor, unikající motorový olej

Náhradní díly Subaru

Subaru jsou velmi kvalitní a spolehlivá auta. Když ale přeci jenom něco zlobí a některé auto díly je třeba vyměnit, obvykle to bývá dražší než u ostatních značek. Proto klientům vždy nabízíme možnost výběru originálního nebo druhovýrobového náhradního dílu, pokud to je možné. Na všechny nové součástky se vztahuje zákonná záruka. Zde uvádíme pro příklad ceník oprav Subaru.

Poruchovost Subaru dle pořadí:

 • Subaru Impreza
 • Subaru Legacy
 • Subaru Forester
 • Subaru Outback
 • Subaru XV
 • Subaru WRX STI

SUBARU PRAHA 3 SERVIS         777 612 763

Vybavení auto servisu Subaru Praha 3

spotovací přístroj pro opravu karoserie
desková zkušebna brzd
diagnostika motoru – osciloskop, Super Vag, Delphi, Bosch, čtečky závad atd.
přístroj pro vyhodnocení tlaku motoru
automatický přístroj pro plnění klimatizace
3D geometrie náprav
rovnací rám na opravu karoserie
lakovací box s vypalovací a sušicí pecí
auto elektrika – měřicí přístroje, multimetry, autotester
endoskop atd.

Autoservis Subaru - ilustrační foto 2

Neautorizovaný servis Subaru Praha 3

Autoservis Garant není autorizovaným servisem Subaru. I přesto jsme schopni provést opravu kvalitně, rychle a levně. Vyzkoušejte nás, budete spokojeni. Opravujeme vozy od roku výroby 2000.

Ceník opravy Subaru v Autoservisu Garant

 • Výměna oleje + olej 10W40 Shell (4,5 litru) = 1.575,-
 • Přezutí 4 ks pneu + montáž na vůz = 1.000,- (včetně závaží)
 • Ostatní ceny oprav Subaru Praha

Kalkulaci na vaše Subaru připravíme při osobním setkání nebo na vyžádání e-mailem ales.kaiser@autoservis-garant.cz.

Zkušenosti Autoservisu Garant

Automechanik musí mít především zkušenosti a schopnosti. Náš tým je složený z odborníků na mechanické, diagnostické i karosářské práce. Máme zkušenosti se značkou Subaru a rádi se učíme novým věcem. Když to jde, díl opravíme, neměníme věci bez rozmyslu. Vyzkoušejte si nás osobně. Každou opravu řešíme individuálně a osobní přístup je pro nás velmi důležitý. Opravovat auta nás baví.

I nám se ale může stát, že něco neuděláme perfektně. Pokud byste měli ten dojem, určitě nám to dejte vědět. Vždy se snažíme řešit případné problémy a vzájemná dohoda se zákazníkem je pro nás na prvním místě.

Oprava klimatizace Subaru

Péči o klimatizaci raději přenechte odborníkům. Nespoléhejte na každého, kdo umí klimatizaci jen naplnit. Jeďte rovnou tam, kde Vám jí pořádně i zkontrolují a případně opraví. Autoservis Garant je autorizovaným „Climatic centrem“ pro servis a opravy klimatizací Subaru. Kromě oprav nabízíme i doplnění klimatizace a čištění klimatizace. Opravy klimatizace provádíme bez objednání i v sobotu.

Rychlý kontakt na Autoservis Subaru Praha 777 612 763

Nemáte čas jezdit do servisu v týdnu? Autoservis Garant opraví Vaše auto i v sobotu od 9 do 15 hodin. Najdete nás v ulici Na Jarově 2, Praha 3. Víkendový provoz je doplněn i nonstop odtahem včetně neděle a všech svátků.

VOLEJTE O CENU OPRAVY       777 612 763

Máte dotaz k opravě vašeho Subaru? Napište nám, určitě odpovíme.

Provozovna: Autoservis Garant s.r.o., Na Jarově 2, 130 00 Praha 3., klient@autoservis-garant.cz

Často také hledáte:
Náhradní auto zdarma
Autoservis Praha 3
auto diagnostika auto elektrika
Vyřízení pojistné události
Autoservis Alfa Romeo Praha
Servisní prohlídka Subaru
Smluvní servis Česká pojišťovna
Smluvní servis Pojišťovna Slavia
Servis Mercedes Praha
Oprava motoru
Oprava převodovky
Autoservis Audi Praha