ru en cz

BMW servis Praha 3 Autoservis Garant Zizkov logoProvádíme pravidelné servisní a garanční prohlídky vozů BMW. Garanční prohlídka je základní úkon pro správnou údržbu Vašeho BMW. Všechny prohlídky provádíme dle předpisu BMW. Jsme specializovaný BMW servis. Provádíme údržbu a opravy BMW i bez objednání. Zapisujeme do servisní knihy, resetujeme intervaly. Pracujeme rychle a spolehlivě. Volejte rychloservis 774998535.

Volejte technika Ondřeje Janečka +420 774 998 535

BMW servis Praha – garanční prohlídka BMW

Servisní a garanční prohlídky provádí vyškolení zkušení mechanici se znalostí značky BMW. K provádění diagnostiky používáme originální přístroje, alternativně také Bosch a Delphi. Garanční prohlídku provádíme obvykle v rámci jednoho dne i bez objednání. Více o konkrétních servisních úkonech pro vozy BMW uvádíme níže.

Ukázky realizací servis BMW

Nejčastější prohlídky na vybraných modelech

BMW 1, BMW 2, BMW 3, BMW 4, BMW 5, BMW 6, BMW 7, BMW X3, BMW X5, BMW X6

Úkony servisní a garanční prohlídky

vymena oleje oil change BMW servis PrahaRozlišujeme základní, střední a velký servis. Všechny prohlídky se liší dle rozsahu činností. Společná bývá výměna oleje a filtru motoru, filtrů vzduchu, kabiny a paliva. Podle stavu tachometru a stáří se mění i brzdová kapalina, antifreeze, servokapalina a náplň klimatizace. Při garanční prohlídce se zároveň provádějí předepsané servisní úkony. Zejména prohlídka podvozku a všech viditelných mechanických dílů včetně kontroly motorového prostoru. Kontrola brzd včetně testu na deskové zkušebně brzd. Seřízení světlometů, geometrie, promazání všech zámků a namáhaných dílů, kontrola osvětlení, povinné výbavy atd. Samozřejmostí je vynulování servisního intervalu počítačem.

Najdete nás v ulici Na Jarově 2, Praha 3. Otevřeno máme i v sobotu. Přijeďte nebo volejte +420 774 998 535.

Jak poznáte správně provedenou garanční a servisní prohlídku?

  1. Auto po ní vydrží dlouho jezdit bez problémů.
  2. Je vynulovaný servisní interval.
  3. Všechny důležité věci správně fungují.
  4. Auto je bezpečné, spolehlivé a stabilní.
  5. Nikde nic neskřípe, nevrže, neklepe.
  6. Cítíte se v něm dobře.
  7. Všechny náplně jsou vyměněné nebo doplněné.
  8. Minimalizujete riziko, že vás to někde „nechá“.

PROČ DĚLAT GARANČNÍ PROHLÍDKY?

Pravidelné servisní prohlídky se určitě vyplatí pečlivě dodržovat. Předejdete tak nečekaným závadám a celkové náklady na servis se dlouhodobě sníží. Životnost vašeho auta se výrazně prodlouží a kvalita užívání také. Výrobce přesně stanoví životnost jednotlivých dílů, jejich průběh opotřebí i doporučené výměny. Některé díly se mění, jiné procházejí pouze údržbou. Výsledkem je ale vždy perfektně fungující spolehlivé vozidlo.

Diagnostika motoru BMW

Při garanční prohlídce vždy vyčítáme paměť závad OBD diagnostiky, tu zresetujeme a nastavíme nový servisní interval. Používáme značkovou diagnostiku BMW. Kromě klasické diagnostiky provádíme při každém servisu i zátěžový test baterie, měření bodu varu brzdové kapaliny, kontrolu vypnutí plochého řemene, kontrolu osvětlení a kontrolu dobíjení.

Kontrola brzd BMW

Při servisní prohlídce vždy kompletně testuje brzdový systém. Kromě testu brzd na zkušebně provádíme i mechanickou kontrolu brzd na zvedáku, kontrolu brzdové kapaliny. V případě potřeby vyměníme brzdové destičky nebo i kotouče.

Garanční prohlídka BMW bez objednání – volejte +420 774 998 535

Doplnění klimatizace BMW

Při pravidelném servisu na přání klienta vždy doplňujeme klimatizaci, aby správně fungovala. Plníme oba typy používaných plynů klimatizace, původní R134a i nově používaný typ (v nových vozech povinně od roku 2017) R1234yf. Oba plyny plníme na počkání bez objednání.

ZNAČKOVÉ DÍLY BMW

Při provádění garančních prohlídek používáme kvalitní značkové díly s minimálně dvouletou zárukou. U těchto dílů je garantovaná vysoká kvalita za rozumnou cenu. Na přání klienta používáme i originální BMW díly. Oleje používáme obvykle Shell, Castrol, Total.

CENA GARANČNÍ PROHLÍDKY BMW

bmw servis technikCena se liší dle modelu a konkrétního motoru (benzin, diesel). Zároveň odlišujeme rozsah servisu, zejména malý, střední a velký servis. Vliv na cenu má i stav a opotřebení jednotlivých dílů. Obvykle se mění filtry oleje, vzduchu motoru, kabiny, případně i paliva. Provádějí se předepsané kontroly podvozkových a motorových dílů, seřízení a nastavení, případně geometrie kol.

PRAVIDELNÝ SERVIS VSTŘIKOVÁNÍ

Kromě běžných servisních úkonů doporučujeme provádět i servis palivové soustavy (zejména u dieselů), který obnáší kromě výměny palivového filtru i čištění vstřikovačů, případně u starších vozů dekarbonizaci motoru – tedy vyčištění motorového prostoru od olejových úsad.

Objednejte se u technika Ondřeje Janečka 774998535.

Autorizovaný servis BMW a servisní prohlídky

Nejsme autorizovaným servisem BMW. Máme ale zkušenosti, BMW nás baví a opravu i údržbu vašeho auta dokážeme provést kvalitně, rychle a efektivně. Vyzkoušejte nás. Uděláme vše pro to, abyste byli spokojeni!

DÁLE BY VÁS MOHLO ZAJÍMAT