ru en cz

Fiat servisNabízíme garanční prohlídku pro Fiat rychle a bez čekání. Autoservis Garant servisuje i bez objednání rychle a spolehlivě. Profesionální rychloservis pro značku FIAT v Praze. Provádíme expresně záruční i pozáruční garanční prohlídky a servisní prohlídky. Jsme specializovaný Fiat servis. Zapisujeme do servisní knihy, resetujeme intervaly, vyčítáme paměť závad počítače. Kromě garančních a servisních prohlídek provádíme komplexní servis značky Fiat.

Volejte technika 774 998 535

Naše reference

Co obnáší servisní prohlídka Fiat

Rozlišujeme základní, střední a velký servis prohlídky. Samotná prohlídka se liší podle rozsahu činností, stáří vozu a stavu jeho tachometru. Společná je vždy výměna oleje a filtru motoru. Podle stavu tachometru se mění i filtry vzduchu, kabiny (klimatizace) a paliva. Podle stáří se mění i brzdová kapalina, antifreeze, servokapalina, případně náplň klimatizace. Při garanční prohlídce se provádějí také výrobcem předepsané servisní úkony. Zde naleznete příklad konkrétního servisního plánu, předepsaného automobilkou. Jedná se o vozidlo Fiat Ducato s motorem 2,3 litru diesel – úkony předepsané při 96 000 km.

Důležitá je vždy zejména prohlídka podvozku na heveru a kontrola všech viditelných mechanických dílů včetně kontroly motorového prostoru. Mimo jiné se kontrolují tlumiče, zavěšení náprav, ramena, silentbloky, výfuková soustava, karoserie, úniky kapalin, brzdy, pružiny, DPF filtr, elektrické díly atd. Samozřejmostí je vynulování servisního intervalu počítačem.

 

Zajímá vás cena garanční prohlídky? Volejte Ondřeje Janečka 774 998 535 nebo pište klient@autoservis-garant.cz

 

Najdete nás v ulici Na Jarově 2, Praha 3. Otevřeno máme i v sobotu. Přijeďte nebo volejte 774998535.

Autodiagnostika Fiat

Fiat servis Praha 3 diagnostikaPři servisní prohlídce vždy vyčítáme paměť závad diagnostiky, tu zresetujeme a nastavíme nový servisní interval. Kromě paměti závad motoru kontrolujeme i ostatní řídící jednotky, například ABS, ESP, airbagy, klimatizaci, komfortní funkce atd. Používáme specializovanou diagnostiku Fiat. Při každém servisu provádíme i zátěžový test baterie, měření bodu varu brzdové kapaliny, kontrolu vypnutí plochého řemene, kontrolu osvětlení a kontrolu dobíjení.

Cena garanční prohlídky Fiat

Cena se liší dle modelu a konkrétního motoru (benzin, diesel) a nájezdu kilometrů. Zároveň cenově odlišujeme rozsah servisu. Vliv na cenu má i stav a opotřebení jednotlivých dílů. Ceny garančních prohlídek se obvykle pohybují od 3500 do 8900 korun dle výše uvedených specifikací.Výjimečně i více, zejména na luxusní a sportovní vozy nebo větší SUV.

Naplnění klimatizace Fiat

Při servisní prohlídce na přání klienta doplňujeme klimatizaci, aby správně fungovala. Plníme oba typy používaných plynů klimatizace, původní typ R134a i nově používaný typ (v nových vozech povinně od roku 2017) R1234yf. Oba plyny plníme na počkání bez objednání. Na přání provádíme i dezinfekci klimatizace.

Garanční prohlídka Fiat bez čekání – volejte 774 998 535

Značkové autodíly Fiat

Servis-Fiat-Praha-3-autoservis-servisni-prohlidka-vymena-olejePři provádění garančních prohlídek používáme kvalitní značkové díly s minimálně dvouletou zárukou, u vybraných i tříletou. U těchto dílů je garantovaná vysoká kvalita za rozumnou cenu. Obvykle od německých, italských a francouzských dodavatelů autodílů – například Bosch, Brembo, Ferodo, Continental, Sachs, Febi, Luk, Inna, Mann, UFI, Ate, Monroe, alternativně Herth+Buss Jakoparts, Nipparts. Oleje používáme většinou Shell, Castrol, Total.

Servis Fiat Praha– garanční prohlídka a záruka

Podle zákona není nutné provádět garanční prohlídky v autorizovaných servisech Fiat. I přesto jednotliví autorizovaní dealeři zastrašují své klienty s nutností jezdit na servis do autorizovaného servisu. Přitom podle platné legislativy to není nutné již od roku 2003. Nebojte se ztráty záruky. Nepodléhejte monopolu výrobců.

Test brzd při garanční prohlídce

Při garanční prohlídce vždy kompletně testujeme brzdový systém. Kromě testu brzd na zkušebně provádíme i mechanickou kontrolu brzd na zvedáku, kontrolu brzdové kapaliny a opotřebení brzdových komponent. Detailní výsledek testu brzd obdržíte v podobě podrobného protokolu. V případě potřeby vyměníme brzdové destičky nebo i kotouče.

Fiat servis Praha 3

Často opravované vozy Fiat. Fiat Tipo, Fiat Freemont, Fiat Sedici, Fiat Linea, Fiat Scudo, Fiat Fiorino, Fiat 500, Fiat Panda, Fiat Punto, Fiat Qubo, Fiat Doblo, Fiat Ducato.

Časté dotazy: