ru en cz

Chevrolet servis logoChevrolet servis Praha – opravy všech modelů. Provádíme běžný servis Chevrolet, výměny oleje, výměnu brzd, opravu výfuku, seřízení geometrie, výměnu autoskel, likvidace pojistných událostí, diagnostiku motoru atd.

Servis vozů Chevrolet je velmi specifický a rozhodně doporučujeme dodržovat pravidelné servisní prohlídky a provádět poctivou údržbu. V našem servisu se běžně setkáváme s elektrickými závadami, diagnostickými problémy i poruchami motoru.

Všechny závady jsme schopni řešit díky našemu vybavení pro opravu vozidel chevrolet. Velmi často vyřizujeme i pojistné události při opravách po nehodě. Součástí naší nabídky je i náhradní vozidlo zdarma v případě vyřízení pojistné události z povinného ručení.

Chevrolet servis Praha 3 Autoservis Garant

SERVISNÍ   PROHLÍDKA   Chevrolet

Autoservis Garant používá pouze kvalitní dílenské vybavení včetně nejmodernějších přípravků a moderní diagnostiku motorů Chevrolet.

Provádíme nejen mechanické opravy vozidel, samozřejmostí jsou i opravy karoserie a opravy autoelektriky včetně diagnostiky automobilů Chevrolet.

Opravujeme i řídící jednotky a jednotlivé mechanické díly, které by se jinak musely měnit. Postupujeme vždy tak, aby oprava byla kvalitní a náklady přiměřené. Neměníme díly bez rozmyslu a automaticky jako v některých servisech.

Autoservis Chevrolet Praha 3

Všechny opravy provádíme rychle, obvykle den až dva u mechanických závad. U klempířských a diagnostických oprav dle dohody a náročnosti. Disponujeme oficiálními Autodaty pro všechny modely značky Chevrolet. Na všechny opravy poskytujeme zákonnou záruku. Jsme autorizovaným brzdovým centrem + podvozkovým centrem. Zároveň nabízíme i odbornou opravu klimatizace všech vozidel Chevrolet.

Postaráme se kompletně o vaše vozidlo, stačí kontaktovat našeho přejímacího technika Aleše Kaisera, tel. 777 612 763, e-mail: ales.kaiser@autoservis-garant.cz nebo si můžete přímo objednat opravu.

 

Časté úkony na vozech Chevrolet

Volejte tel. 777 612 763

Nemáte čas přijet v týdnu? Autoservis Garant má otevřeno i v sobotu od 9 do 15 hodin.

Nejčastěji opravované modely v servisu Chevrolet Praha 3

 • Chevrolet Spark
 • Chevrolet Aveo
 • Chevrolet Cruze
 • Chevrolet Malibu
 • Chevrolet Trax
 • Chevrolet Orlando
 • Chevrolet Captiva
 • Chevrolet Camaro
 • Chevrolet Corvette
 • Chevrolet Avalanche
 • Chevrolet Blazer
 • Chevrolet Epica

Autoservis Chevrolet - ilustrační foto 2

Chronické závady chevroletů:

Chevrolet Spark: zatuhlé brzdiče, únik oleje motoru, vyteklé tlumiče, uvolněný čep, stabilizátory
Chevrolet Aveo: nutnost doplnění chladiva klimatizace – nadměrný únik, praskání žárovek, opotřebená spojka nadměrně a předčasně, tlak brzdové soustavy, uniká chladicí kapalina, setrvačník
Chevrolet Cruze: autoelektrika, časté problémy s diagnostikou, kontrolka motoru svítí bez příčiny, kouřivost, praskající svody, netěsný výfuk, koroze brzdových trubek
Chevrolet Captiva: čidlo teploty, přístrojové budíky, palivový filtr, zámky dveří, spojka, nutná repase převodovky, praskání čelních skel v krajích, netěsní guma dveří, zamrzání zámku, nefunkční auto alarm

Náhradní díly Chevrolet

U značky Chevrolet je často nutné používat originální díly. Tyto odebíráme přímo od autorizovaného dealera nebo od výrobce. Jedná se zejména o karosářské a motorové díly. Podvozkové prvky lze objednávat i v druhovýrobě. Zákazník autoservisu má možnost zvolit si značku a kvalitu autodílu, která mu bude nejvíce vyhovovat. Na všechny nové autodíly se vztahuje zákonná záruka. Na vybrané autodíly i tříletá.

REZERVUJTE SI OPRAVU         777 612 763

Vybavení autoservisu Chevrolet Praha 3

Autorizovaný servis Chevrolet Praha 3

Autoservis Garant není autorizovaným servisem Chevrolet. I přesto jsme schopni provést opravu kvalitně a rychle. Vyzkoušejte nás, budete spokojeni.

Cena opravy vozů Chevrolet

 • Výměna oleje + olej 10W40 Shell (4,5 litru) = 1.575,-
 • Přezutí 4 ks pneu + montáž na vůz = 1.000,- (včetně závaží)
 • Diagnostika motoru = 625,-
 • Ostatní ceny oprav chevrolet Praha

Konkrétní kalkulaci na váš Chevrolet připravíme při osobním setkání nebo na vyžádání e-mailem ales.kaiser@autoservis-garant.cz.

Diagnostika motoru Chevrolet

Při naší práci používáme auto diagnostický přístroj pro čtení paměti závad řidících jednotek. Autodiagnostika Chevrolet je užitečným nástrojem pro zjišťování elektrických závad vozidel. Zároveň používáme osmikanálový digitální osciloskop pro složité opravy řidících jednotek a dohledávání elektronických závad.

Autoservis Garant zkušenosti

Automechanika dělají schopnosti a zkušenosti. Náš tým je složený z odborníků na mechanické, diagnostické i karosářské práce. Máme letité zkušenosti se značkou chevrolet a jejími specifiky. Vyzkoušejte si nás osobně. Každou opravu řešíme individuálně a osobní přístup je pro nás velmi důležitý.

Oprava klimatizace Chevrolet

Automatická klimatizace je základ. I o ni se ale někdo musí starat a udržovat ji. Autoservis Garant je autorizovaným „Climatic centrem“ pro servis a opravy klimatizací. Kromě oprav nabízíme samozřejmě i plnění klimatizace a dezinfekci klimatizace. Opravy klimatizace provádíme bez objednání.https://www.autoservis-garant.cz/oprava-klimatizace.html

Rychlý kontakt na Autoservis Chevrolet Praha 777 612 763

Nestíháte dát vozidlo do servisu v týdnu? Autoservis Garant opraví Vaše auto i v sobotu od 9 do 15 hodin. Najdete nás v ulici Na Jarově 2, Praha 3. Víkendový provoz je doplněn i nonstop odtahem včetně neděle a všech svátků.

Často také hledáte:
Ceník autoservis chevrolet
Lakýrnické práce chevrolet
Náhradní vozidlo zdarma
Diagnostika auta chevrolet
Vyřízení pojistné události
Servisní prohlídka chevrolet Praha
Správa vozového parku
Autoservis Praha 3
Smluvní servis Česká pojišťovna
Smluvní servis Pojišťovna Slavia
Smluvní servis pojišťovny Allianz