ru en cz
  • Ondřej Janeček

   Ondřej JanečekTechnik - 774 998 535

   Vážení zákazníci, jsem Vaším technikem a osobně dohlížím na všechny opravy, které přejímám. Garantuji Vám nadstandardní péči, dotahování zakázek do úplného konce, osobní a přímé jednání.

  • Aleš Kaiser

   Aleš KaiserTechnik - 777 612 763

   Vážení zákazníci, jsem tu jen pro Vás. Nebojte se mi zavolat. Denně řeším Vaše starosti a problémy s automobily. K opravám přistupuji prakticky a v komunikaci jsem aktivní.

  • Daniel Dobeš

   Daniel DobešTechnik - 604 626 330

   Vážení zákazníci, jsem Vaším technikem v provozovně Na Jarově 2. Ochotně odpovím na Vaše dotazy a rád vyřeším opravu nebo údržbu Vašeho vozu.

Zkušenosti autoservisu Garant

Mechanické opravy 100%
Podvozky 97%
Motory 95%
Převodovky 89%
Autoelektrika 96%
Klimatizace 100%
 • "S technikem Alešem Kaiserem jsem byl spokojený. Udělal mi nabídku po telefonu a do písmene ji dodržel. Převodovka na movano je už zase v pořádku."

 • "Rychlé přijetí a identifikace závady, termín opravy bez problémů po dohodě, druhý den po opravě předání vozu bez jakýchkoliv problémů. Vše probíhalo korektně a transparentně. Toyota Yaris ( lambda sonda vyměněna bez problémů) včetně předání vozu. Cena úměrná a jednání p. Kaisera vstřícné, spokojenost"

  Ivo Štěpán, Toyota Yaris Blue
  Výměna lambda sondy
Více:
Škoda Octavia - vyřešená závada autoelektrika
Vyřešená závada přepalování pojistky F5 u Škody Octavia

Popis závady: Pojistka opakovaně praskala bez zjevné příčiny. Auto prošlo několika servisy, vždy bez výsledku. Řešení: Autoelektrikář začal vizuální kontrolou...

Zavřít