ru en cz

dacia-servis-Praha-3-garancni-prohlidka-autoservisAutoservis Garant provádí pravidelné servisní i garanční prohlídky Dacia. Máme plně profesionální vybavení (diagnostiku, Autodata, geometrii, tester brzd atd.) a zkušenosti se značkou Dacia. Servisujeme nové i starší modely – rychle a efektivně, obvykle v rámci jednoho dne i bez objednání. Zakázky přizpůsobíme vždy přání klienta. Náš Dacia servis najdete v ulici Na Jarově 2, Praha 3. Otevřeno máme i v sobotu. Přijeďte nebo volejte 774998535.

Pro rychlé vyřízení volejte technika Ondřeje Janečka +420 774 998 535

Dacia servis Praha– garanční prohlídka Dacia

Garanční prohlídku provádíme dle požadavků výrobce Dacia včetně zachování zákonné záruky. Servisní a garanční prohlídky provádí vyškolení zkušení mechanici se znalostí značky Dacia. K provádění diagnostiky používáme originální přístroje, alternativně také Bosch, Delphi, Texa, DevCom. Více o konkrétních servisních úkonech pro vozy Dacia uvádíme níže.

Servis Dacia Praha – časté prohlídky na vybraných modelech

  • Dacia Logan
  • Dacia Sandero
  • Dacia Duster
  • Dacia Lodgy
  • Dacia Dokker

Naše reference

PROČ ABSOLVOVAT GARANČNÍ PROHLÍDKY?

dacia-servis-Praha-3-garancni-prohlidkaAť Vaše auto je nebo není v záruce, vyplatí se pravidelné servisní prohlídky pečlivě dodržovat. Předejdete tak nečekaným závadám a celkové náklady na servis se sníží. Životnost vašeho auta se výrazně prodlouží a kvalita užívání také. Výrobce přesně stanoví životnost jednotlivých dílů, jejich průběh opotřebí i doporučené výměny. Některé díly se mění, jiné procházejí pouze údržbou. Výsledkem je ale vždy perfektně fungující spolehlivé vozidlo.

Kontrola brzd Dacia

Při servisní prohlídce vždy kompletně testuje brzdový systém. Krmě testu brzd na zkušebně provádíme i mechanickou kontrolu brzd na zvedáku, kontrolu brzdové kapaliny. V případě potřeby vyměníme brzdové destičky nebo i kotouče.

Diagnostika motoru Dacia

Při garanční prohlídce vždy vyčítáme paměť závad OBD diagnostiky. Kromě resetu garanční prohlídky je nutné i smazat paměť závad, provést základní nastavení, zkontrolovat test akčních členů atd. Používáme značkovou diagnostiku Dacia, Renault. Kromě klasické diagnostiky provádíme při každém servisu i zátěžový test baterie, měření bodu varu brzdové kapaliny, kontrolu osvětlení a kontrolu dobíjení.

Garanční prohlídka Dacia bez objednání – +420 774 998 535

Doplnění klimatizace Dacia

Při pravidelném servisu je vhodné doplnit klimatizaci, nejen chladivo, ale i olej klimatizace, aby se všechny komponenty řádně mazaly. Na to se velmi často zapomíná. Následkem jsou zadřené klimakompresory a poškození jiných dílů. Do novějších modelů Dacia, přibližně mezi lety 2015 až 2016, se již od výroby dával nový, ekologičtější typ chladiva R1234yf. Do všech vozů od roku výroby 2017 se dávalo toto nové chladivo povinně. Výhodou tohoto chladiva klimatizace je nízká zátěž pro životní prostředí, nevýhodu výrazně vyšší cena oproti staršímu typu chladiva. Oba dva typy chladiva (R134a i R1234yf) plníme na počkání bez objednání.

ZNAČKOVÉ DÍLY Dacia, Renault

Při provádění garančních prohlídek používáme výlučně kvalitní značkové díly s minimálně dvouletou zárukou. Oleje používáme obvykle Shell, Castrol, Total.

CENY GARANČNÍ PROHLÍDKY Dacia

dacia-servis-Praha-3-garancni-prohlidka-servisCena se liší dle modelu a konkrétního motoru (benzin, diesel). Zároveň odlišujeme rozsah servisu, zejména malý, střední a velký servis. Vliv na cenu má i stav a opotřebení jednotlivých dílů. Obvykle se mění filtry oleje, vzduchu motoru, kabiny, případně i paliva. Provádějí se předepsané kontroly podvozkových a motorových dílů, seřízení a nastavení, případně geometrie kol.

PRAVIDELNÝ SERVIS VSTŘIKOVÁNÍ

Kromě běžných servisních úkonů doporučujeme provádět i servis palivové soustavy, který obnáší kromě výměny palivového filtru i čištění vstřikovačů, případně u starších vozů dekarbonizaci motoru – tedy vyčištění motorového prostoru od olejových úsad.

Pro rychlé vyřízení volejte technika Ondřeje Janečka +420 774 998 535

Autorizovaný servis Dacia

Nejsme autorizovaným servisem Dacia. To není nutné. Podstatné je, že máme zkušenosti, baví nás to a opravu i údržbu vašeho auta dokážeme provést kvalitně, rychle a efektivně. Vyzkoušejte nás. Uděláme vše pro to, abyste byli spokojeni.

DÁLE BY VÁS MOHLO ZAJÍMAT

Adresa: Na Jarově 2424/2, Praha 3