ru en cz

Neznačkový servis - ilustrační foto 1Autoservis Garant je neznačkový (neautorizovaný) servis co do vztahu k jednotlivým značkám automobilů a dealerstvím. Přesto jsme vybaveni kvalitním servisním zařízením, diagnostickými přístroji pro práci s řídícími jednotkami vozidel, zařízením pro seřizování geometrie (sbíhavosti), přezouvání a vyvažování pneumatik, osmikanálovým digitálním osciloskopem, značkovým regloskopem na seřizování světel, rovnací stolicí, lisem ložisek atd. Naše zařízení jsou řádně homologovaná a pravidelně udržovaná.

Je nutné jezdit do autorizovaného servisu?
Není. Od roku 2004 je možné servisovat i nová auta v záruce v neznačkových auto opravnách. Klient tímto krokem nemůže přijít o záruku. Naopak ušetří čas i peníze. Součástí našeho servisu je i záznam do servisní knížky.

Proč jezdit do neautorizovaného servisu?
Především kvůli nižší ceně, rychlosti vyřízení a pružnosti ve vašich požadavcích. Nabídneme vám na výběr originální i neoriginální díly. Bude jen na vás, které si zvolíte. Autoservis Garant provádí většinu oprav bez objednání. Oprava je navíc obvykle hotova v den zadání.

Přečtěte si důvody proč přijet právě k nám.

Více se dozvíte kategorii Bloková výjimka.