ru en cz

servis Alfa Romeo Praha 3 logoAutoservis Alfa Romeo Praha 3 nabízí opravy všech modelů této značky od servisních a garančních prohlídek až po generální opravy motorů a převodovek. Autoservis Garant v Praze opravuje všechna vozidla značky Alfa Romeo bez ohledu na stáří nebo model.

Doporučujeme nezanedbávat pravidelné servisní prohlídky dle předpisu výrobce. U oprav vozidel značky Alfa Romeo se setkáváme nejčastěji s mechanickým poškozením a opotřebením dílů, elektrickými závadami, závadami diagnostiky a poruchami motoru včetně úniku provozních kapalin. Všechny závady jsme schopni řešit díky našemu vybavení pro opravu vozidel alfa romeo. Velmi často vyřizujeme i pojistné události při opravách po nehodě. Samozřejmostí je i náhradní vozidlo a non stop odtah v případě poruchy.

servis Alfa Romeo Praha 3 servisní prohlídka, oprava motoru

SERVISNÍ PROHLÍDKA Alfa Romeo – RYCHLE  A  KVALITNĚ

Autoservis Garant používá pouze kvalitní dílenské vybavení včetně nejmodernějších přípravků a moderní diagnostiku motorů Alfa Romeo.

Provádíme mechanické, karosářské i elektrikářské opravy včetně diagnostiky automobilů alfa romeo. Opravujeme i řídící jednotky a jednotlivé díly, které by se jinde musely měnit. Postupujeme vždy tak, aby oprava byla kvalitní a náklady přiměřené. Neměníme díly bez rozmyslu a automaticky jako v některých autorizovaných servisech alfa romeo.

Autoservis Alfa Romeo Praha

Máte-li jakýkoli problém s vozem značky Alfa Romeo, neváhejte kontaktovat našeho přejímacího technika Aleše Kaisera, tel. 777 612 763, e-mail: ales.kaiser@autoservis-garant.cz nebo si můžete přímo objednat opravu.

Všechny opravy provádíme rychle, obvykle den až dva u mechanických závad. U klempířských a diagnostických oprav dle dohody a náročnosti. Disponujeme oficiálními autodaty pro všechny modely značky alfa romeo. Na všechny opravy poskytujeme zákonnou záruku. Jsme autorizovaným brzdovým centrem + podvozkovým centrem. Zároveň nabízíme i odborné opravy klimatizace všech vozidel alfa romeo.

Nejčastěji prováděné úkony na vozech Alfa Romeo

Rychlý kontakt na servis Alfa Romeo tel. 777 612 763

Nemáte čas přijet v týdnu? Autoservis Garant má otevřeno i v sobotu od 9 do 15 hodin. Zároveň provozujeme asistenční non stop službu pro odtahy poškozených vozidel.

Často servisované modely Alfa Romeo

 • Alfa Romeo 147
 • Alfa Romeo 156
 • Alfa Romeo 168
 • Alfa Romeo GTV/Spider
 • Alfa Romeo Giulietta
 • Alfa Romeo MiTo
 • Alfa Romeo 159 Sportwagon

Alfa Romeo 156:Autoservis Alfa Romeo - ilustrační foto 2

Opakující se závady v servisu Alfa Romeo:

Alfa Romeo 147: spotřeba oleje, přetržený rozvodový řemen, nepravidelný chod motoru, vůle nápravy, vstřiky Common Rail (JTD), regulace turbodmychadla
elektronické závady, zadřený motor, palivové čerpadlo, ohnutá kliková hřídel, dobíjení, startéry, vůle nápravy
Alfa Romeo 166: přidřený motor, výměna brzd, čepy a ramena
Alfa Romeo GTV/Spider: osvětlení, vůle zadní hliníkové nápravy, těsnění hlavy válců

Náhradní díly Alfa Romeo

Často používáme náhradní díly z druhovýroby. Především od kvalitních a prověřených dodavatelů, kteří obvykle ty samé díly dodávají i pro prvovýrobu – přímo výrobcům automobilů. Pokud to klient požaduje nebo se díl v druhovýrobě nedodává, zajistíme i originální autodíly z autorizovaného dealerství Alfa Romeo. Na všechny nové díly se vztahuje minimálně dvouletá záruka. Na vybrané komponenty i tříletá.

REZERVUJTE SI OPRAVU         777 612 763

Vybavení autoservisu Alfa Romeo Praha 3

Autorizovaný servis Alfa Romeo

Autoservis Garant není autorizovaným servisem alfa romeo. I přesto jsme schopni provést opravu kvalitně, rychle a levně. Vyzkoušejte nás, budete spokojeni.

cena opravy vozů alfa romeo

 • Výměna oleje + olej 10W40 Shell (4,5 litru) = 1.575,-
 • Přezutí 4 ks pneu + montáž na vůz = 1.000,- (včetně závaží)
 • Výměna + baterie 35Ah = 1.460,-
 • Diagnostika motoru = 625,-
 • Ostatní ceny oprav Alfa Romeo

Konkrétní kalkulaci na vaši alfu romeo zpracujeme při osobním setkání nebo na vyžádání e-mailem ales.kaiser@autoservis-garant.cz.

Diagnostika motoru Alfa Romeo

Při složitějších závadách používáme originální diagnostický koncernový přístroj (počítač) SuperVag pro vyčítání paměti závad řidících jednotek. Zároveň používáme osmikanálový digitální osciloskop pro složité opravy řidících jednotek a dohledávání elektronických závad.

Autoservis Garant zkušenosti

Automechanika dělají schopnosti a zkušenosti. Náš tým je složený z odborníků na mechanické, diagnostické i karosářské práce. Máme letité zkušenosti se značkou Alfa Romeo a jejími specifiky. Vyzkoušejte si nás osobně.

Oprava klimatizace Alfa Romeo

V drtivé většině vozidel této značky jsou dnes automaticky namontovány klimatizace. I o ně se ale někdo musí starat, udržovat je, případně opravovat. Autoservis Garant je autorizovaným „Climatic centrem“ pro servis a opravy klimatizací. Kromě oprav nabízíme samozřejmě i doplnění klimatizace a dezinfekci klimatizace. Opravy klimatizace provádíme bez objednání.

Rychlý kontakt na Autoservis Alfa Romeo Praha 777 612 763

Nestíháte dát vozidlo do servisu v týdnu? Autoservis Garant opraví Vaše auto i v sobotu od 9 do 15 hodin. Najdete nás v ulici Na Jarově 2, Praha 3. Víkendový provoz je doplněn i nonstop odtahem včetně neděle a všech svátků.

Často také hledáte: