ru en cz

Servis Mercedes

Provádíme pravidelné servisní i garanční prohlídky všech modelů značky Mercedes Benz. Disponujeme plně profesionálním vybavením (diagnostika, autodata, geometrie, tester brzd atd.) a zkušenostmi se značkou Mercedes Benz. Servisujeme nové i starší modely. Zakázku přizpůsobíme vždy přání klienta.

Pro rychlé objednání volejte technika Ondřeje Janečka 774998535

Garanční prohlídku provádíme dle předpisu výrobce včetně zachování zákonné záruky. Výrobce nesmí podmiňovat záruku nutností používat autorizovaný servis Mercedes Benz. Více o konkrétních servisních úkonech pro vozy  Mercedes uvádíme zde.

Servisní prohlídky Mercedes – ukázky

Nejčastěji provádíme garanční prohlídky na vozech:

Servis Mercedes - servisní prohlídky

Mercedes Benz A
Mercedes Benz B
Mercedes Benz C
Mercedes Benz E
Mercedes Benz G
Mercedes Benz S
Mercedes Benz ML

Proč dělat garanční prohlídky?

Servis Mercedes Praha 3 udrzbaI když už auto není v záruce, vyplatí se provádět pravidelný předepsaný servis. Životnost vašeho Mercedesu se výrazně prodlouží a kvalita užívání také. Výrobce přesně stanoví životnost jednotlivých dílů, jejich průběh opotřebí i doporučené výměny. Některé díly se mění, jiné procházejí pouze údržbou. Výsledkem je ale vždy perfektně fungující spolehlivé vozidlo.

Pravidelný servis vstřikování

Kromě běžných servisních úkonů doporučujeme provádět i servis palivové soustavy, který obnáší kromě výměny palivového filtru i čištění vstřikovačů, případně u starších vozů dekarbonizaci motoru – tedy vyčištění od olejových úsad.

Diagnostika Mercedes

autodiagnostika motoru Mercedes servisPři garanční prohlídce vždy vyčítáme paměť závad OBD diagnostiky. Kromě resetu garanční prohlídky je nutné i smazat paměť závad, provést základní nastavení, zkontrolovat test akčních členů atd. Používáme pouze značkovou diagnostiku Mercedes.

Geometrie náprav Mercedes

Kromě kontroly motoru a elektroniky se při pravidelném servisu udržuje i podvozek. Zkontrolují se vůle náprav a geometrie, případně se i seřídí. U většiny Mercedesů se seřizuje nejen geometrie přední nápravy, ale i zadní.

Ceny garanční prohlídky Mercedes

Cena se liší dle modelu a konkrétního motoru. Zároveň odlišujeme rozsah servisu, zejména Mercedes servis A, Mercedes servis B.

  • Mercedes servis A = základní neboli malý servis – obsahuje komplexní kontrolu vozu na heveru, kontrolu kapalin, osvětlení, podvozku, výměnu oleje motoru a filtru oleje. Ostatní filtry se nemění, pokud nejsou znečištěny to to nevyžaduje nájezd.
  • Mercedes servis B = velký servis – obsahuje navíc oproti servisu A i kontrolu brzd včetně testu brzd na zkušebně,

Servis Mercedes Praha 3 oprava

kontrolu palivové soustavy a viditelných částí motorového prostoru. (Podle stavu tachometru nebo pokud jsou zaneseny se obvykle mění i kabinový filtr, vzduchový filtr, palivový filtr.) Hlášky servisu na přístrojovém panelu vždy resetujeme, abyste byli příště opět upozorněni na další důležitou kontrolu.

Značkové díly Mercedes

Při provádění garančních prohlídek používáme výlučně kvalitní značkové díly s minimálně dvouletou zárukou. Oleje používáme obvykle Shell, Castrol, Total. Rozhodně se nevyplatí šetřit na filtrech ani na oleji.

Objednejte se u  technika Ondřeje Janečka 774998535.

Dále by vás mohlo zajímat