Rychlé objednání do servisu na tel: 777 612 763

Hyundai servisní prohlídka ilustrační fotoNejbližší autoservis

Známe to také. Stala se vám neočekávaná porucha a hledáte na svém mobilním zařízení nejbližší autoservis, který má otevřeno. Pokud potřebujete opravdu rychlou opravu vašeho vozu, využijte služby Autoservisu Garant, který sídlí na Praze 3 -Žižkově (Na Jarově 2, 130 00). Jsme velký autoservis se zkušenými techniky, disponujeme profesionálním vybavením. Poradíme se si s vozy všech značek. Přijeďte klidně bez objednání. Nebudete zbytečně čekat jak na příjem vozu do opravy, tak na samotný servisní úkon. Domluvíme se bez problémů anglicky.

Pokud jste tedy nyní našel tuto stránku a jsme alespoň trochu blízko vás, navštivte Autoservis Garant – váš nejbližší autoservis.

Nejčastější služby autoservisu Garant

Shrnutí
Nejbližší autoservis
Název služby
Nejbližší autoservis
Poskytovatel
Autoservis Garant,
Na Jarově 2,Praha,Česká republika-13000,
Telephone No.777612763
Oblast
Praha
Popis
Známe to také. Stala se vám neočekávaná porucha a hledáte na svém mobilním zařízení nejbližší autoservis, který má otevřeno. Pokud potřebujete opravdu rychlou opravu vašeho vozu, využijte služby Autoservisu Garant.
Více:
TPMS – Měření tlaku v pneumatikách – opravy – výměny

Provádíme opravy a výměny ventilků pro měření tlaku pneumatik (TPMS). Ventil dokážeme opravit, vyměnit, naprogramovat, přihlásit, spárovat, klonovat. Všechny díly...

Zavřít