ru en cz
Aleš Kaiser přijímací technik Autoservis Garant

Aleš KaiserTechnik - 777 612 763

Člen týmu

Jméno: Aleš Kaiser
Pozice: Přejímací technik
Email: ales.kaiser@autoservis-garant.cz
Mobil: 777 612 763

Profil

Vážení zákazníci, jsem tu jen pro Vás. Nebojte se mi zavolat do provozovny Průběžná, Praha 10. Denně řeším Vaše starosti a problémy s automobily. K opravám přistupuji prakticky a v komunikaci jsem aktivní. Vždy se snažím o to, abyste byli pravidelně informováni o stavu zakázky a plně porozuměli postupu naší opravy. Všechny zakázky důkladně kontroluji a dbám na řemeslné provedení opravy. Opravy řeším rychle a efektivně.

Vystudoval jsem Střední školu v Příbrami, obor automechanik. Dále jsem pokračoval v nástavbovém studiu oborem strojní technik. První praxi jsem získal v autorizovaném servisu Škoda Drupol Příbram (2 roky). Dále pak v Autoservisu Gábor (3 roky). Do Autoservisu Garant jsem nastoupil v roce 2007 na pozici automechanika (3 roky). Od roku 2010 pracuji jako přejímací technik.
Mým koníčkem jsou celý život auta a vše kolem nich. Dále pak rodina, děti, příroda.

Mé zkušenosti

Škoda Drupol Příbram

Autoservis Gábor

Autoservis Garantautomechanik

Autoservis Garantpřijímací technik

Naši klienti řekli

  • "Rychlé přijetí a identifikace závady, termín opravy bez problémů po dohodě, druhý den po opravě předání vozu bez jakýchkoliv problémů. Vše probíhalo korektně a transparentně. Toyota Yaris ( lambda sonda vyměněna bez problémů) včetně předání vozu. Cena úměrná a jednání p. Kaisera vstřícné, spokojenost."

  • "Děkuju Aleši Kaiserovi – technikovi, za přijetí bez objednání a rychlou opravu mojí škodovky. Dělaly se rozvody, servis, výfuk a STK. Všechno v pořádku."

    Hoffman
    Rozvody, servis, výfuk a STK

Mé dovednosti

Mechanické opravy 100%
Podvozky 97%
Motory 95%
Převodovky 89%
Klimatizace 100%