ru en cz
Automechanik Autoservis Garant Praha

Patrik ŠarochTechnik - 604 626 330

Člen týmu

Jméno: Patrik Šaroch
Pozice: Přejímací technik
Email: patrik.saroch@autoservis-garant.cz
Mobil: 604 626 330

Profil

Vážení zákazníci, jsem Vaším technikem v provozovně Na Jarově 2. Ochotně odpovím na
Vaše dotazy a rád vyřeším opravu nebo údržbu Vašeho vozu. Rád dělám věci pořádně, jsem
velmi důsledný a ctím poctivé řemeslo. Postarám se o to, aby oprava proběhla rychle a
spolehlivě. Zajistím, abyste byli průběžně informováni o stavu zakázky. Jsem tu pro Vás.
Obraťte se na mě s jakýmkoli technickým dotazem.

Od dětství jsem fascinován vším kolem aut, proto jsem si auta vybral jako svoje povolání. Nejprve jsem vystudoval maturitní obor „Diagnostika motorových vozidel“ na Střední průmyslové škole dopravní v Masné ulici v Praze.

První dva roky jsem pracoval jako mechanik v Autoservisu Garant na Jarově. Následně jsem pracoval jeden rok v autorizovaném servisu Auto Jarov na Jarově. Poté jsem pracoval osm let v Auto Kelly na různých technických pozicích od provozu servisů a prodeje dílů až po logistiku a testování autodílů. Od roku 2021 pracuji opět v Autoservisu Garant, tentokrát na pozici technika příjmu. Mezi mé koníčky patří samozřejmě auta, zejména diagnostika vozidel.

Mé zkušenosti

Auto Kelly

Auto Jarov

Autoservis Garant

Naši klienti řekli

 • Provedení garanční prohlídky na Hyundai uspokojivé, cena rozumná, přístup techniků byl perfektní. Hlavně mě překvapila pružnost při řešení opravy.

  AH
  Garanční prohlídka
 • Nejprve jsem byl v šoku, když jsem zjistil, že mám nějaký nový typ chladiva do klimatizace. Muj servis na to neměl přístroj a po složitém hledání jsem zjistil, že to v Praze zatím dělá jen asi 10 firem. V Garantu mi to naplnili na počkání.

  Zemánek
  Plnění klimatizace
 • Děkuji za opravu, jsem s výsledkem velmi spokojen. Byl jsem u vás poprvé a potěšilo mě, že nepojízdné auto vás servis přijal v sobotu a do úterka byla hotová. Děkuji také za dodatečné zprovoznění rádia, jehož chybějící kód nebyla vaše chyba.

  Tomáš Uher
  Ford Fusion

Mé dovednosti

Diagnostika 95%
Autoelektrika 91%
Mechanické opravy všech značek 93%