Neznačkový servis

Neznačkový servis - ilustrační foto 1Autoservis Garant je neznačkový (neautorizovaný) servis co do vztahu k jednotlivým značkám automobilů a dealerstvím. Přesto jsme vybaveni kvalitním servisním zařízením, diagnostickými přístroji pro práci s řídícími jednotkami vozidel, zařízením pro seřizování geometrie (sbíhavosti), přezouvání a vyvažování pneumatik, osmikanálovým digitálním osciloskopem, značkovým regloskopem na seřizování světel, rovnací stolicí, lisem ložisek atd. Naše zařízení jsou řádně homologovaná a pravidelně udržovaná.

Je nutné jezdit do autorizovaného servisu?
Není. Od roku 2004 je možné servisovat i nová auta v záruce v neznačkových auto opravnách. Klient tímto krokem nemůže přijít o záruku. Naopak ušetří čas i peníze. Součástí našeho servisu je i záznam do servisní knížky.

Proč jezdit do neautorizovaného servisu?
Především kvůli nižší ceně, rychlosti vyřízení a pružnosti ve vašich požadavcích. Nabídneme vám na výběr originální i neoriginální díly. Bude jen na vás, které si zvolíte. Autoservis Garant provádí většinu oprav bez objednání. Oprava je navíc obvykle hotova v den zadání.

Přečtěte si důvody proč přijet právě k nám.

Více se dozvíte kategorii Bloková výjimka.

image_print
Více:
STK Emise 2015
Nové předpisy pro EMISE od Ledna 2015

Od ledna 2015 platí nové předpisy pro provádění měření emisí. Pro motoristy se nemění nic kromě faktu, že emisní známka...

Zavřít