ru en cz
STK a emise v roce 2018
  • 1291
  • 0

STK a emise v roce 2018

S novým rokem se také mění některé podmínky pro technickou prohlídku vašeho vozu. Novinky jsou zejména u měření emisí. Od listopadu minulého roku se při STK i emisích pořizuje kompletní fotodokumentace vozu, jeho tachometru + VIN čísla atd. Tím pádem je celý proces mnohem delší a složitější.

Díky tomu také technici na STK častěji než v minulosti nacházejí méně vážné či vážnější závady. Jeden z termínu, který je nyní na STK častěji než v minulosti slyšet, je tzv. “kouřivost motoru”. Tato závada je častým problémem právě při měření emisí, kdy je nutné v některých případech kouřivost snížit na povolenou normu.

Díky zkušenostem našich zákazníků doporučujeme před navštívením STK raději zajet k nám do servisu a domluvit se na garanční či servsní prohlídce vašeho auta. Zajišťujeme také kompletní zajištění STK, kdy celý proces vyřídíme za vás a nemusíte zbytečně ztrácet váš čas na stanicích technické kontroly.

Online rezervace

Zarezervujte si servis vašeho auta nyní.

777 612 763
Nejnovější aktuality
Více:
Zajištění emisí 2018 Praha 3
Vyřešení závady kouřivosti na emisích

V souvislosti s přísnějším posuzování měření emisí a STK začínáme častěji řešit problémy, které dříve běžně nenastávaly. Příkladem můžeme uvést klienta z Příbramska,...

Zavřít