Podzimní servisní prohlídka

Nechte si svůj vůz zkontrolovat před nadcházející zimní sezonou. V zimním období je váš vůz vystaven výkyvům počasí, horšímu stavu vozovek a ostatním faktorům. Auto dostane v zimě vždy “zabrat”, zejména pak baterie, motor, stěrače, brzdy nebo podvozek. Dopřejte proto autu podzimní servisní prohlídku v Autoservisu Garant. Zkontrolujeme stavy provozních náplní, prohlídku tlumičů, podvozku a výfukového systému. V případě potřeby provedeme seřízení geometrie.

Objednejte se do servisu na telefonu 777 612 763 nebo přijeďte třeba i v sobotu, a to bez objednání. Servisní prohlídku provádíme pro všechny značky vozů. Nejčastěji pak u automobilů Škoda, Hyundai, BMW, Mercedes, Audi, Ford či KIA.

Podzimní servisní Prohlídka
Podzimní servisní Prohlídka
Autoservis Garant,
Na Jarově 2424/2,Praha,Žižkov-13000,
Telephone No.777612763
Praha
Nechte si svůj vůz zkontrolovat před nadcházející zimní sezonou. V zimním období je váš vůz vystaven výkyvům počasí, horšímu stavu vozovek a ostatním faktorům.

Napsal

Přejímací technik
Mob: 777 612 763
Tel.: 284 864 299

Komentáře jsou uzavřeny.

Více:
Výměna oleje v automatické převodovce

Provádíme profesionální výměnu olejů automatických převodovek všech značek. Máme potřebné vybavení a vyškolené techniky se zkušenostmi s opravami automatických převodovek. Servisujeme...

Zavřít