ru en cz

Autoservis Garant je specializovaný servis pro opravy všech značek osobních a dodávkových vozidel s dvěma provozovnami. První provozovna je v ulici Na Jarově 2, Praha 3 a druhá provozovna je v ulici Průběžná 80b, Praha 10 Strašnice. Oba servisy jsou velkokapacitní (10 a více stání) a zároveň slouží jako rychloservisy.

Pobočka servisu Strašnice 777 612 763

Rychloservis Praha 10 Strašnice

Strašnický autoservis provádí většinu běžných oprav v den zadání do servisu, výjimečně do druhého dne. Mezi naše nejčastější opravy patří zejména servisní a garanční prohlídky, opravy podvozku, geometrie, klimatizace, diagnostika a autoelektrika.

OTEVŘENO 8 – 17. Autoservis Praha 10 – nově na adrese Průběžná 80b, Strašnice

Opravy všech značek ve Strašnicích i na Žižkově (dvě provozovny)

Opravujeme všechny značky osobních a dodávkových vozidel. Nejčastěji evropské, jihokorejské a japonské značky. Specializujeme se i na opravy větších dodávek a lehkých užitkových vozů.

RYCHLOSERVIS BEZ OBJEDNÁNÍ

Pickup servis autoservis Praha 10 Malešice

V naléhavých případech zajišťujeme vyzvednutí vozu dle přání klienta. Pickup servis je možné objednat pouze po předchozí domluvě, a to zejména pro oblast Strašnic, Malešic, Zahradního Města, Vinohrad.

Autoservis na Praze 10 otevřený i v sobotu

Autoservis Garant má otevřeno v sobotu od 9 do 15 hodin. Pro zajištění vhodného termínu volejte 777612763. Kontakt a mapa do servisu Praha 10.

 

Autoservis Praha 10

Vzhledem k velké kapacitě servisu vozů ale obsluhujeme celou Prahu 10 a okolí, tedy oblast Malešic, Strašnic, Hostivaře, Záběhlic, Štěrbohol, Dubče či Uhříněvse.  Podívejte se na náš ceník a přijeďte s vozem na servisní prohlídku. Můžete bez objednáni a například i v sobotu. Servisujeme vozy všech značek včetně užitkových vozů a dodávek.

Autoservis Garant Praha 10 kontakt na technika

  • Průběžná 3210/80B, 100 00 Praha Strašnice
  • Tel: +420 777 612 763
  • Mail: technik@autoservis-garant.cz

STK Praha 10 Průběžná

Zajišťujeme STK + EMISE všech vozidel, obvykle v den zadání do servisu. Bez čekání, stačí přistavit ráno vozidlo s malým a velkým techničákem, odpoledne pouze vyzvednout. Neztrácejte čas na STK.

Autoservis Praha 10 – služby